Şimdi Ara

Eski KNIGHT ONLINE cıların sohbet konusu ;) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
371
Cevap
17
Favori
17.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EmRLanD

Ömrümü yedi :) önlerdeyim bilenler bilir cypher'da DahaK

hocma hatırlıyorum sızı. ayıboganla wslerinizi felan izleridm son zamanlarda.belkide başkası kullanıyordu o zaman.Vedat abi felan ne oldu IchangesI?Endless felan çok iyiydi ya
  • Off off belki de hem en guzel hem de en kotu oynadigim oyundur. Gecen anilari kimse inkar edemez ne kadar gereksiz olsa da...Ama bakiyorum ki knighttan o kadar cok sey ogrenmisiz ve daha o aldigim zevki baska oyunda da alamadim, wowda bile...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akan Adam

Bunları hatırlayanınız var mı?

Eski KNIGHT ONLINE cıların sohbet konusu ;)

ben fire drake ile başladım ama. Cruel ko muydu öyle bi pv server vardı eski ko tipiydi baya da user vardı. Ordan hatırlıyorum

• Yıllarca oynadım orta okul - lise döneminde. PVP sistemi şahane, RPG ve görsellikte çok zayıf bir oyun. Bir de geçenlerde reklamına denk gelince bi bakayım dedim sitesine iyice parayı veren düdüğü çalmışlar moduna girmişler, eskiden de öyleydi gerçi ama artmış iyice.
  • Ben de oyuna 2005te başlamıştım vay be. Bu forumu da o zamanlar da görmüştüm ko bölümünde milletin charinin resmine bakardim hep. Ama üye olmadim. Keşke olsaymisim:) bu oyun bagimlilik gibi idi sigara ickiden daha beter.
    Kaç kere okula uyumadan gittiğimi bilirim. Yazacak o kadar çok şey var ki. Herkese göre değişir ama bu oyundaki pvp sistemi hiç bir oyunda yoktu. 2006 yilinda cafede 70 lv bi abi vardı Xigenon da 70 lv olduğu için en sağlam clanlarla pk atardi bütün cafe onu izlerdi sırf onun için okula gitmezdim . Oyun eski haline gelse bile o tad gelmez. Çünkü herşey yeniydi oynayarak ogreniyorduk. Skill bug vardı regedit dosyası ile 3 nova acardik czye inerdik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: barman

quote:

Orijinalden alıntı: ColDasHeLL

quote:

Benim bu foruma üye olma sebebim zaten bu oyun. 26 Nisan 2006'da üye olmuşum. 2005 gibi de oyuna başlamıştım. Gerçekten ömrümü yediği, benden çok şey götürdüğü gerçektir; ama verdiği hazı da inkar edemeyeceğim.

Şu an Knight Online bölümüne bakın sinek avlıyor; ama 2006-2007 zamanları Konu Dışı kadar talep alan bölümdü. Oyun gelişip Fire Drake felan gelince de iyice boka sardı zaten.

2006 konusundada gördüm seni

bende ozamanlar oynuyordum 11 yaşında başlamışım şaka gibi. ben önceden de yazmıştım .sex yaptım fakat bu oyunun bana 2005-2006-2007-2008 yıllarında verdigi zevki alamadım. sex istemiyorum düşünmüyorum.fakat 2005deki knight online hiçbir zaman aklımdan çıkmadı gözlerim yaşardı bunu yazarken gerçekten çok zor. bunu ozamanlar oynayanlar bilir. bilmiyorum fakat .oyunu ozamanki haline cevirseler tekrar başlarım .tabiki o zamanlar kadar zevk vermeyecektir biliyorum ama çok başkaydı beeee. biliyorum alıntıladım yazdıklarım alakasız fakat şunu sormak istiyorum. benimle hemfikirmisin? ayrıca eklemek istedigin olursa iyi olur .

Biz zaten bir ara o eski db'lere sahip pvp'leri oynamaya başladık forumca. İlk old ko zımbırtısını denedik, bazı şeyler zor geldi, user kaybetmeye başladılar bıraktık. myko.us denedik onda lv, item felan daha kolaydı; ama bilmiyorum user yine azaldı, oynamamaya başladık. Yourko başlattılar. User sayısı sağlamdı; ama her şey çok zor olunca o exp kasmak, item yapmaya çalışmak gerçekten zor geliyor insana artık. O eskisi gibi saatlerce exp kasabilecek heves kalmamış kimse de doğru düzgün. Fakat, oyunu sexle kıyaslaman felan da garip. Hiçbir zaman oyuna kendimi o kadar kaptırmadım; ama benden çok şey götürdüğünü biliyorum. Özellikle 2007 yılında sınavda başarısız olmamın nedenlerinden de biridir bu oyun.

2008 yılında oksden 0 cekmeme sebeb olmuştur kendisi ardından bıraktım fakat '' hala'' etkisi devam ettigi için lisedede pvplere sarmıştım elbette ders calısamıyordum. 2 sene kaldıktan sonra azim yaptım açık ögretim bitmek üzere 3 senede açık ögretimi bitiriyorum.knight online bendende baya birşey götürdü ama unutamıyorum ozamanları. çok zevk alıyodum o yüzden kıyasladım açıkcası :P evet bende denedim old school ko gibi serverleri 30 levele kadar daayandım anca eskisi gibi heves yok tabiki

sabaha kadarki apostle partilerini nasıl unutabilirimki ? saglam biri görünce özellikle 2006da 8 raptorlu adam apostları dograrken healer olmanın rahatlıgıyla pt bulmak ve o adama can vererek onu kurtarmak bize ozamanlar hem küçük oldugumuz için bişey yaptıgımızı sanmamızı saglamıştı ayrıca BİZ O DÜNYADA ÇOK MUTLUYDUK SANIRIM BU YÜZDEN UNUTAMIYORUZ..ARADAN 9 SENE GEÇMİŞ NERDEYSE İLK OYNAYALI FAKAT O SANIRIM 50 YAŞINADA GELSEK KALICAK Bİ KÖŞEDE ....

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ipqqEFoJPL4#at=116

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ColDasHeLL -- 9 Temmuz 2013; 18:53:25 >

• Bende oyuna tukurdugunu yalayarak baslayanlardanim. Arkadaslar oynardi ben bunlara kufrederdim. Bi gun birisinin evine gittim çocuklardan. Bunun magesi vardi pt de kasiliyodu. Ulan o kadar zevkli geldi ki elinden aldim klavyeyi bu seviyodu ben 1 e 2 ye basiyodum falan sonra bu bize geldi yukledi oyunu mage actim bende areste. O maratonun o eski halleri unutulmaz be solucanlar bile doluydu. Dere kenari falan yeminlen eskisi gibi olsa usko sirf orda exp kasmak icin bile baslarim. Sonra warrior yaptik falsn derken tum joplari denemedim. En son tekrar saglam bi mageyle dondum tabi sv ler degisiyo bu arada. En son akingaming pvp de basladik siniftaki arkadaşımla. Hayatimin en zevkli zamanlariydi iste o pk lar unutulmaz unutulmaz arkadaş. 11 pt csw ye girdigimixi bilirim herkes mage... bu oyunu oynamayan cidden çok şey kaçırmıştir

• 2005 de cafedekiler topluca oynadik 001 002 003 die gidiodu nicklerimiz. Yanilmiosam server xigenon du.. winston easton tayfasi vardi.. kunt, hit me baby vardi.. laz ve gaz vardi.. nightblue..

• Ah ahhh
  • Her yorumda tüylerim diken diken oluyorsa eğer bu oyunun bende/bizdeki yeri unutalamayacak kadar derindir...
  •  Eski KNIGHT ONLINE cıların sohbet konusu ;)

• bütün cafe bu oyunu oynardı sadece ben oynamazdım sırf beni başlatabilmek için para bile teklif edenler vardı yok gene başlamadın nefret ettiğim bir oyundur hayatımda boyunca sorsalar en nefret edilen oyunu direk kinght derim gerçekten aşırı nefret ediyorum gerçekten elimi ayağımı titreden bişey biri kinght diyince sövesim geliyo çok garip , knight ile hiç yıldızlarım tutuşmadı ne bilim bana çok itici geldi daha hiç oynamadım oynamamda
  • Aponun internet kafesinse knight oynayan abileri izlerdik bütün gün

• 2007 de ağaç itemleriyle oynamayan bu oyundan zevk almamıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Se®can

2005 - Ares ( 0000000 ve F9Devil ile exp bile kastık :) )
    2013 - Rosetta

Rosetta nick neydi?

• benimde foruma gelmemin sebebi Knight onlinedır çok oyun oynadım ama bu oyundaki zevki hiç bir oyunda almadım XIGENON da MetallicA061 priesttim eslantta takılanlar iyi bilir paramunlardan 2005 2008 arası aahh ulaan ahh eski Knight olsada oynasak müziklerini dinleyince duygulandım yemin ederim var mı eski oyunculardan xıgenonda belki tanışmışızdır kasarken ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: ColDasHeLL

quote:

Benim bu foruma üye olma sebebim zaten bu oyun. 26 Nisan 2006'da üye olmuşum. 2005 gibi de oyuna başlamıştım. Gerçekten ömrümü yediği, benden çok şey götürdüğü gerçektir; ama verdiği hazı da inkar edemeyeceğim.

Şu an Knight Online bölümüne bakın sinek avlıyor; ama 2006-2007 zamanları Konu Dışı kadar talep alan bölümdü. Oyun gelişip Fire Drake felan gelince de iyice boka sardı zaten.

2006 konusundada gördüm seni

bende ozamanlar oynuyordum 11 yaşında başlamışım şaka gibi. ben önceden de yazmıştım .sex yaptım fakat bu oyunun bana 2005-2006-2007-2008 yıllarında verdigi zevki alamadım. sex istemiyorum düşünmüyorum.fakat 2005deki knight online hiçbir zaman aklımdan çıkmadı gözlerim yaşardı bunu yazarken gerçekten çok zor. bunu ozamanlar oynayanlar bilir. bilmiyorum fakat .oyunu ozamanki haline cevirseler tekrar başlarım .tabiki o zamanlar kadar zevk vermeyecektir biliyorum ama çok başkaydı beeee. biliyorum alıntıladım yazdıklarım alakasız fakat şunu sormak istiyorum. benimle hemfikirmisin? ayrıca eklemek istedigin olursa iyi olur .

Aynısını düşünüyorum ben çok güzeldi 2005 zamanında

• 2006 da kayıt oldum ko yüzünden.

2007den sonra bozdu zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: im Vendetta

Addddd pt pls
    Aga 10k pls
    Gel lan vs
    Yan char 83 mage getittirtme buraya
    Priest healle beni ben afk
    Abi kas beni
    Town çek kanka sağlam bunlar

Yan char 83 mage getittirtme buraya

dün gibi hatırlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Illuminn -- 10 Temmuz 2013; 17:45:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CemalBahar

Xigenon neanderthals in kurucuların Daswet__tr bendim. Ah dante ler Untouchable herkez vardı eskiden. Hiç unutmam ilk kesildiğim Adam Toni'ydi humanlarda.Onu keseceğimin hırsını yapmıştım 1 vs 1 de almıştım 1 yıl sonra.

hocam o clanı hatırlıyorum ben adında pek yabancı gelmiyor bende paramunlarda takılıyodum eslantta metallica061 priesttim hatta belkide en iyi priestlerden biriydim herkes bilir çağırırdı kral bile beni götürürdü yanında hatta bi keresinde gittik canavar bana bi vuruyodu 50 canım kalıyodu öyle yerlerde kasıyodum kralla falan
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.