Şimdi Ara

Eski KNIGHT ONLINE cıların sohbet konusu ;) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
371
Cevap
17
Favori
17.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CardaQue

quote:

Orijinalden alıntı: lutufi123

quote:

Orijinalden alıntı: im Vendetta

quote:

Orijinalden alıntı: Afflatum

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

online'ı nasıl okuyorsun?

O cümle senin içindi

diğer cümle de senin içindi

O zaman bunu iltifat olarak sayıyorum

say bakalım

Ama senin için geçerli değil

yav he he

Cevap bulamayıp yav he he yazan bir liseli daha

Tebrikler, kazandiniz.

Muhabbete bak

Şimdi gördümde ne muhabbet dönmüş orda

• şu yukardaki sohbete bak sonra Knight Online niye gelişmiyor niye koxp var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sa
  • + ty
    - np
    + 500
    Böyle bi diyalog yaşamıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThePoseidon -- 30 Eylül 2013; 8:25:34 >
  • Npt Yaparken Biri SS alıp "Bu Nasıl NPT ? " Başlığı Altında Dh ye Atmıştı. Kısa Bir Ün Yaşamıştım :)
  • İlk çıktığı günden 2008e kadar flan usko oynadım 2010a kadar flan pwp oyunun artık mokunu çıkardılar bende bıraktım ayrıca bıraktıktan sonra anladımki vakit kaybıymış
    birde şu var ben oynarken 1gb 20-30 liraydı şimdi 5-6 diyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

İlk çıktığı günden 2008e kadar flan usko oynadım 2010a kadar flan pwp oyunun artık mokunu çıkardılar bende bıraktım ayrıca bıraktıktan sonra anladımki vakit kaybıymış

2008 de 30lira değildi diye hatırlıyorum?

• Dhyi ko sayesinde keşfettim

Ah ah nerde o pelerinli clan sevdamız pm atıp clan pls derdik arkada pelerin görünce sevinçten uçardık
    Wood staff çekeceğim zaman ice bas derdim adamlar basardı almazdım boşuna dispel scroll çekerlerdi
    Tenha bir köşede itemi 999999999 dan çekicem diyip nokta koydurup 999dan çekerdik
    Xte mage başlamıştım ilk fl lr ice hepsinden skill açıyordum kafama göre

Çok özledim o günleri beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: cübbeli gandalf

quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

İlk çıktığı günden 2008e kadar flan usko oynadım 2010a kadar flan pwp oyunun artık mokunu çıkardılar bende bıraktım ayrıca bıraktıktan sonra anladımki vakit kaybıymış

2008 de 30lira değildi diye hatırlıyorum?

Tam 30 değilde yani ronarkta flan 17diydi olimpiada 25 flan öyle genelleme yaptım

• cleaver +8/+7 ile akıyordum
  • konu ölmesin
  • Az önce aklıma geldi duygulandım lan

Bu arada firma oyunu o kadar bozdu ki artık takas yapmak için veya pazardan alışveriş yapmak için para ödemek gerekiyor..
  • en son reb+1 shell set
    ve
    reb+1 dual shard yapmıştım. ondan sonra shelleri satıp reb+1 chitin set çekip, reb+1 eagle eye almıştım. ondan sonrada hesap soyuldu ve bende oyunu bıraktım.

bir zamanlar gırakon da akıyorduk:((
  • Banzai! kullanıcısına yanıt
    O ee'ye ölüyordum ya Moradonda birisinde görmüştüm hasta kalmıştım gerçekten.ii'den bile karizma tipi vardı.
  • Up lamayın şu konuyu gene duygulandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le7els

2007 de ağaç itemleriyle oynamayan bu oyundan zevk almamıştır.

breth piana zamanlarında oynamayan zevk almamıştır asıl.fire drakeden sonra düşüşe geçti oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Binary_

Duygulandım .
    İlk kez internet kafede 6 yasimda görmüştüm ve hergün abiye yalvarıyorum lütfen banada aç diye fakat uzun iş diye gecistiriyordu. Sonra 7 yaşımda bir gün yıldız kaymisti ve "Lütfen nayt oynayabileyim" demiştim içimden uzata uzakta. Öbür gün abi kendi charini vermişti ve sonra başladım.
    Editliycem.

(EDİTLEMEDİ)

• bi keresinde ardream da orcların town önünde rogue ile dolanıp duruyorum. maksat arkamda adamları toplayıp dolaşmak peşime 25-30 kişi taktım ben hala dolanırken önüme lycaon düştü hemen yüzdeleri çakıp dalmaya başladım o kadar orcun içinde tek human benim birlikte lycaona daldık kestik öldü bi baktım kutu bana açıldı. kimse bana dalmıyo herkes cesetin üzerine tıklamaya çalışıyo bu arada ben str kıyafetleri giyidim itemi aldım üzerimi tekrar giyinirken milletin aklına beni kesmek geldi ama itemi almıştım

oyunun ilk zamanları arkadaşla bowl dönüyoduk. ikimizde warriorduk. bu benim arkadaş biraz gidiyo oturuyo kalkıyo tekrar koşuyo tekrar oturuyo. bende buna anlam veremedim ilk başlarda. arkadaşa neden oturduğunu sorduğumda manayı dolduruyom demişti

ardream patchının ilk geldiği zamanlarda bi gün upgrade bugu varmış tabi haberimiz yok. oyundan bi arkadaş dediki artı basılacak iteminiz varsa kaça basmak istiyosanız verin basim dedi. bizde shelleri vermiştik +8 yapmıştı hihihi

• quote:

Orijinalden alıntı: n0fx

bi keresinde ardream da orcların town önünde rogue ile dolanıp duruyorum. maksat arkamda adamları toplayıp dolaşmak peşime 25-30 kişi taktım ben hala dolanırken önüme lycaon düştü hemen yüzdeleri çakıp dalmaya başladım o kadar orcun içinde tek human benim birlikte lycaona daldık kestik öldü bi baktım kutu bana açıldı. kimse bana dalmıyo herkes cesetin üzerine tıklamaya çalışıyo bu arada ben str kıyafetleri giyidim itemi aldım üzerimi tekrar giyinirken milletin aklına beni kesmek geldi ama itemi almıştım

oyunun ilk zamanları arkadaşla bowl dönüyoduk. ikimizde warriorduk. bu benim arkadaş biraz gidiyo oturuyo kalkıyo tekrar koşuyo tekrar oturuyo. bende buna anlam veremedim ilk başlarda. arkadaşa neden oturduğunu sorduğumda manayı dolduruyom demişti

ardream patchının ilk geldiği zamanlarda bi gün upgrade bugu varmış tabi haberimiz yok. oyundan bi arkadaş dediki artı basılacak iteminiz varsa kaça basmak istiyosanız verin basim dedi. bizde shelleri vermiştik +8 yapmıştı hihihi

mana doldurma işini harpy kasarken çok yaptım millet slotları çekene kadar oturuyordum sonra dalıyordum allah ne verdiyse

yemin ederim dünyanın en zevkli oyunuydu.bu oyunun verdiği zevki hiç bir zaman hiç bir şeyden alamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrT4ngo -- 2 Mart 2014; 16:53:51 >

• @Heroboy
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.