Şimdi Ara

Eski KNIGHT ONLINE cıların sohbet konusu ;)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
372
Cevap
18
Favori
15.858
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Eski KNIGHT ONLINE cıların sohbet konusu ;)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5468 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AfganMucahid

arkadaşlar, üskodan bahsetmeyeceğim. ondaki anılarımı yazmaya kalksam tee kadıköye kadar köprü olur. crashko vardı, belki bilirsiniz. ilk pvp serverlardan birisiydi. o serverdaki anılarımı hatırladığımda gözlerim dolar hala. hüzünlenirim. çok güzel arkadaşlıklardı, oyun 2. plandaydı. deruda kasarken muhabbet ederdik. oyunun en güzel tarafı buydu mesela. crashko kapanınca yeni açılan bir servera geçmiştim. fazla user yoktu czde, tahmini 25-30 kişi. biraz da zor serverdı. üzerimdeki bütün itemleri +7 yapmıştım; o sıralar diğer adamlardaki en iyi adamda +6 md vardı. kimse czye çıkamıyordu neredeyse 8 vs 1 yapacaktım. baktım kimse yok, maradona geçtim. bütün herkes toplanmış gm ile konuşuyor. afganmucahid şöyle afganmucahid böyle. dc yedim. banlanmışım.

crashko candi ya oda kapaninca oyunu tamamen birakmistim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Er
    2 Mesaj
    http://www.youtube.com/watch?v=xN8yRwxOnvo

keşke hep böyle kalsaydı.. biz bu zamanlar ne çok oynardık ne bilyim level 40 olurduk kral olurduk en sağlam item fp'di görevler falan saçma sapan şeyler yoktu level 30 olunca 500k gelirdi sevinirdik çok saf ve temiz oyundu keşke hep böyle kalsaydı.. 83 level diye bişey yoktu la o zamanlar maximum 80 vardı (: ben burdaki loading ekranını görünce ürperdim resmen ne çok beklerdik orda internet kafede dakikalarım giderdi burda sürem bitiyor diye içimden tedirginlik duyuyordum eskiden de ağır işlerdi baya bi :) maradon beyazdı karlıydı anlatsam bitiremem.

http://www.youtube.com/watch?v=_TDJ-UxjIzY

sonra değişti böyle oldu biz yine sevmeye çalıştık ama o eski videodaki atmosfer kadar mükemmel değildi yaa o zamanlar muhteşeminde ötesindeydi tarif edilemez. burdada tabi güzel ama burda iyice yayıldı oyun eskiden çocuktuk ve çok az kişi bilirdi bunu yavaş yavaş biz yaydık la resmen :) bu yıllarda ko iyice patlama yaşattı insanlara.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=L2v9t1eQHlE

bu videoyu sitesine girip anlamsızca ve defalarca sürekli izlerdim :):):) ne saçmaydık ama (: herşey çok güzeldi ortam v.s. oyun mükemmel ilerliyordu asla bırakmayacagımı düşünmüştüm. ama ben en çok şu ilk videodaki halini oynadıgımı hatırlıyorum. diğer ekranıda baya bi oynadık ama ilk ekrandaki anılar v.s. herşey başkaydı ve çok saftı oyun anlatılmaz yaşanır abi o en son çıkan loading görüntüsü bitirdi beni orda ne çok beklerdik la. sürekli ilk videoyu izleyip izleyip duruyorum çok başkaydı arkadaş hep öyle kalsaydı keşke.

zaman ilerledi oynamaya devam ettik fakat bu usko denen illet geldi oyundan bi hayli soğudum. bu oyunu pek yıllarca oynadıgım söylenemez. ara ara bıraktım tekrar başladım v.s. olmustur ama ben 2007de falan bırakmışımdır bu oyunu uskodan sonra baya bi soguttu. herkesde bakıyorum chitin sheller v.s. yemin ediyorum ilk çıktıgı zamanlar oynuyorduk. türk bulamazdık. fp düşünce havaya uçardık ne chitini la chitinliler zaten gmydi kraldı. anahtar görevleri v.s. vardı hatırlamadıgım. sabah aksam internet kafedeydik :) 2007den sonra baktımda herkesin üstüne o biçin itemler v.s. oyun basitleşti iyice son hallerini hiç bilmiyorum görmekte istemiyorum biz 2007den şikayet ediyoruz bu yıllardaki hali berbat ötesidir eminim. fotolarda görüyorum da saçma sapan şeylerle dolu zaten (: biz level 40a ulaştıgımızda kendimizi kral sandıgımız dönemleri çok sevmiştim. o bağıran orklu girişi v.s. zaten çok oynadım onu sonrasında yavaş yavaş bıraktım uskoya geçince baya bi azalttım ve iyice bıraktım başladım cs 1.5 oynamaya.

anılardan girdim çıkamıyorum.
    eskiden cs 1.5 vardı la halen var ama artık oyuncu sayısı iyice bitti 1.6 neymiş abi ya çocuk oyunu gibi. online oynamaya 1.5 ile başlamayanlar hayatta anlamazlar onun zevkini. 1.5 ustasıydık bir zamanlar klanlar turnuvalar cart curt onunda ilk oynayanları demesekte ilk oynayanlara baya bi yakındık (: eski server ortamları v.s. livecs, oyundayiz.biz falan herkes bilmez (: hayatım ksaca bunlarla geçti. csyide bırakmış bulunmaktayım 2 senedir. ama o eski 1.5 ortamı olsun hemen geri dönerim 1.6 illeti herşeyi bozdu şimdi ne ko kaldı ne cs
    en çok nefret ettiğim koyan şey ise cs 1.5 için olağan üstü movieler hazırlamıstım pc çöktü hepsi silindi gerçekten yayınlasaydım olağan üstü tıklanma rekoru kırabilirdi o oyun için hayatımı heba ettim ben bee o movieler o tklar yazık oldu gerçekten hatırlıyorum ve halen sinirlerim bozuluyor çok kötü birşey bu. hemde 2 kere üst üste başıma geldi. csden soğuma sebebim daha çok bu belkide 1.6 oynardım ama heryer vall kaynıyor tabi oda ayrı bi soguma nedeni. eskiden cfg nedir bilmezdi kimse ozamanlar ne saf oynardık.

keşke herşey eskisi gibi kalsaydı teşekkür ederim size beni geçmişe götürdüğünüz için :) şuan üzüldüm resmen :/ bi duygusallık çöktü..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxidragon1 -- 21 Mayıs 2013; 5:19:47 >
    |
    |

• Yarbay
    4083 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TheProphecy

Yine diğer Ardream charımdan 2007 hatırası...

Şu oyundaki eski arkadaşlarımızı bulabileceğimiz bi web sitesi falan yapsalar yav... Aylarımı geçirdiğim adamlar vardı bi anda gittiler ..
    |
    |
    Cypher'da oynardım bende. 2005 yılında başlamıştım. Hiç 62 leveldan fazla kasmadım. Fire Drake gelmeden hemen önce(level sınırı 70ken), 62 warrioruma, +7 shell set, +8 toto, +8 impact yapmıştım. CZ deki en karizma tiplerden biriydi.

Charın şifreini değiştiremedim birileri öğrendi o yüzden 59 asas kasıp ardream oynamaya başladım. Tabi +9 fp, +8 shard, rol vs ardream için çok sağlam char olmuştu. koxp o zamanlar çok çok azdı, daha yayılmamıştı. Ardreamde 3vs1 ler falan atıyordum acayip zevk alıyordum. Sonra clan kurdum, 59- savaşlarında commander oldum, savaşta ata binip, komut falan veriyordum, bizim clan baya iş yaptı. Karşı clan başkanlarıyla vs. atarken falan etraftaki 30 kişi oturup izlerdi savaşın ortasında.

Bu arada lgs'ye 2005 yılında girmiştim, yani oyuna sınava girdikten hemen sonra başlamıştım. İyi bir fen lisesini kazanmıştım, yatılı okuyordum ancak hafta sonları eve gelince sürekli ve yazları sürekli oynuyordum. Bu yüzden hiç level kasamamış, hem ticaretle bu seviyeye gelmiştim. Bunları yaparken sadece 4 kere bronze premium almıştım bu arada. 2007 yılıydı bu asasın commander olduğu zamanlar. Okulda sondan ikinciydim bu arada, oyunu bırakmam gerekiyordu bir şekilde. Ani bir kararla her şeyi parça parça satma kararı aldım. 2007 yazında charın her şeyini sattığımda tam 1430 tl para geçmişti elime.

Oyuna daha sonra defalarca başladım ancak, çok iyi itemler vs. yine yaptım ama hiç bir zaman 2007 yılından önceki zevki alamadım. O yüzden upgradelerde her şeyi yaktım her seferinde bıraktım. Hala arada aklıma gelir, bu oyun gençlik dönemimde bana en çok zevk yaşatan şeydi belkide.
    |
    |

• Çavuş
    76 Mesaj
    Knight başkadır. Senelerimi verdim. Şuan lol oynuyorum ama eski knight a degişirmiyim? Kesinlikle hayır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Ares48_

Duygulandım .
    İlk kez internet kafede 6 yasimda görmüştüm ve hergün abiye yalvarıyorum lütfen banada aç diye fakat uzun iş diye gecistiriyordu. Sonra 7 yaşımda bir gün yıldız kaymisti ve "Lütfen nayt oynayabileyim" demiştim içimden uzata uzakta. Öbür gün abi kendi charini vermişti ve sonra başladım.
    Editliycem.

|
    |

• Yarbay
    5869 Mesaj
    Benim bu foruma üye olma sebebim zaten bu oyun. 26 Nisan 2006'da üye olmuşum. 2005 gibi de oyuna başlamıştım. Gerçekten ömrümü yediği, benden çok şey götürdüğü gerçektir; ama verdiği hazı da inkar edemeyeceğim.

Şu an Knight Online bölümüne bakın sinek avlıyor; ama 2006-2007 zamanları Konu Dışı kadar talep alan bölümdü. Oyun gelişip Fire Drake felan gelince de iyice boka sardı zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barman -- 21 Mayıs 2013; 6:43:27 >
    |
    |
    Güzel oyundu güzel oyunduda işte ilk başladığımızda cahildik. Gem kırdırmıştım içinden SOS çıktı oyunda sürekli danıştığım biri vardı dedi 1gb eder o sattım ona daha sonra öğrendim o zamanlar 5-6gb ediyormuş sonra kimseye güvenmedim oyunda
    |
    |
    |

|
    |
    Valla bilenler bilir, oyunun ilk zamanlarında login ekranında troll vardı. vuaaağ diye bağırıyordu. aydın'a bu oyunu yayan kişi benim. buradaki en ünlü cdciye göstermiştim. az para kırmadı sayemde. ama mahalle inledi o troll sesinde. Oyuna Türklerin akın etmesiyle oyun bozuldu. Sahiplendik resmen oyunu. Oyuna girmek için premium istendiği sıralar bıraktım oyunu.

|
    |

Son oynadıgım donemden elimde kalan son hatıra pk movie çekmeyi akıl edemedik.Anılarım gozumun onunden geçti
    |
    |
    376 Mesaj
    oyun güzeldi. ortam on numaraydı ama koxp vs. ile bebelerin bizim milyarlık karekterleri durmadan öldürmesi bitirdi bu oyunu.
    adamlar 500k falan verip 7 chitin set + ib7 alıyordu. sonra tek atıyordu , town'un arkasına geçip her doğanı vuruyordu falan.

speed hack'in olduğu günleri gene iyiydi sonra çok cıvıttı.
    şimdi herkes iron set , full +9 falan olmuştur öyle zevki çıkmıyor zaten. oynayan yoktur heralde.
    |
    |
    Hey gidi günler be ne paralar harcadık

|
    |
    2005-2009 arası en iyi dönemde oynamışım oyunu..Şimdi hiç bir şey bunun tadını vermiyor..Sabah 4 savaşına katılıp savaşı kazanıp saat 6 ya kadar emc monumentte np beklerken uyumak paha biçilemez.
    |
    |
    vay be her ay 100 lıra yatırırdım.cyperda heaven clanı vardı efsane.o klanın sahıbı muhammed abi idi.onun kafesine giderdik ınternet kafesi vardı.ne günlerdi ya.oyunda kımseye guven olmazdı hemen kazıklarlardı

|
    |

|
    |

Bitermi?
  • Yarbay
    3056 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: barman

Benim bu foruma üye olma sebebim zaten bu oyun. 26 Nisan 2006'da üye olmuşum. 2005 gibi de oyuna başlamıştım. Gerçekten ömrümü yediği, benden çok şey götürdüğü gerçektir; ama verdiği hazı da inkar edemeyeceğim.

Şu an Knight Online bölümüne bakın sinek avlıyor; ama 2006-2007 zamanları Konu Dışı kadar talep alan bölümdü. Oyun gelişip Fire Drake felan gelince de iyice boka sardı zaten.

2006 konusundada gördüm seni

bende ozamanlar oynuyordum 11 yaşında başlamışım şaka gibi. ben önceden de yazmıştım .sex yaptım fakat bu oyunun bana 2005-2006-2007-2008 yıllarında verdigi zevki alamadım. sex istemiyorum düşünmüyorum.fakat 2005deki knight online hiçbir zaman aklımdan çıkmadı gözlerim yaşardı bunu yazarken gerçekten çok zor. bunu ozamanlar oynayanlar bilir. bilmiyorum fakat .oyunu ozamanki haline cevirseler tekrar başlarım .tabiki o zamanlar kadar zevk vermeyecektir biliyorum ama çok başkaydı beeee. biliyorum alıntıladım yazdıklarım alakasız fakat şunu sormak istiyorum. benimle hemfikirmisin? ayrıca eklemek istedigin olursa iyi olur .

• Yarbay
    2325 Mesaj
    Ulan şu oyun oynayan herkesin hayatından en güzel günlerini çalmıştır, ama verdiği zevkte cabası.. Başlangıç 2003 Myko, 2007'de askere giderken bitirdik Allah'tan
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
son dakika
üniversite
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.