Şimdi Ara

Eski KNIGHT ONLINE cıların sohbet konusu ;) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
17
Favori
17.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheProphecy

Yine diğer Ardream charımdan 2007 hatırası...

Eski KNIGHT ONLINE cıların sohbet konusu ;)

Şu oyundaki eski arkadaşlarımızı bulabileceğimiz bi web sitesi falan yapsalar yav... Aylarımı geçirdiğim adamlar vardı bi anda gittiler ..

• Cypher'da oynardım bende. 2005 yılında başlamıştım. Hiç 62 leveldan fazla kasmadım. Fire Drake gelmeden hemen önce(level sınırı 70ken), 62 warrioruma, +7 shell set, +8 toto, +8 impact yapmıştım. CZ deki en karizma tiplerden biriydi.

Charın şifreini değiştiremedim birileri öğrendi o yüzden 59 asas kasıp ardream oynamaya başladım. Tabi +9 fp, +8 shard, rol vs ardream için çok sağlam char olmuştu. koxp o zamanlar çok çok azdı, daha yayılmamıştı. Ardreamde 3vs1 ler falan atıyordum acayip zevk alıyordum. Sonra clan kurdum, 59- savaşlarında commander oldum, savaşta ata binip, komut falan veriyordum, bizim clan baya iş yaptı. Karşı clan başkanlarıyla vs. atarken falan etraftaki 30 kişi oturup izlerdi savaşın ortasında.

Bu arada lgs'ye 2005 yılında girmiştim, yani oyuna sınava girdikten hemen sonra başlamıştım. İyi bir fen lisesini kazanmıştım, yatılı okuyordum ancak hafta sonları eve gelince sürekli ve yazları sürekli oynuyordum. Bu yüzden hiç level kasamamış, hem ticaretle bu seviyeye gelmiştim. Bunları yaparken sadece 4 kere bronze premium almıştım bu arada. 2007 yılıydı bu asasın commander olduğu zamanlar. Okulda sondan ikinciydim bu arada, oyunu bırakmam gerekiyordu bir şekilde. Ani bir kararla her şeyi parça parça satma kararı aldım. 2007 yazında charın her şeyini sattığımda tam 1430 tl para geçmişti elime.

Oyuna daha sonra defalarca başladım ancak, çok iyi itemler vs. yine yaptım ama hiç bir zaman 2007 yılından önceki zevki alamadım. O yüzden upgradelerde her şeyi yaktım her seferinde bıraktım. Hala arada aklıma gelir, bu oyun gençlik dönemimde bana en çok zevk yaşatan şeydi belkide.

• Knight başkadır. Senelerimi verdim. Şuan lol oynuyorum ama eski knight a degişirmiyim? Kesinlikle hayır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ares48_

Duygulandım .
    İlk kez internet kafede 6 yasimda görmüştüm ve hergün abiye yalvarıyorum lütfen banada aç diye fakat uzun iş diye gecistiriyordu. Sonra 7 yaşımda bir gün yıldız kaymisti ve "Lütfen nayt oynayabileyim" demiştim içimden uzata uzakta. Öbür gün abi kendi charini vermişti ve sonra başladım.
    Editliycem.

• Benim bu foruma üye olma sebebim zaten bu oyun. 26 Nisan 2006'da üye olmuşum. 2005 gibi de oyuna başlamıştım. Gerçekten ömrümü yediği, benden çok şey götürdüğü gerçektir; ama verdiği hazı da inkar edemeyeceğim.

Şu an Knight Online bölümüne bakın sinek avlıyor; ama 2006-2007 zamanları Konu Dışı kadar talep alan bölümdü. Oyun gelişip Fire Drake felan gelince de iyice boka sardı zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barman -- 21 Mayıs 2013; 6:43:27 >
  • Vay be exp kasma özürlüsü bir insandım,hala öyleyim
  • Güzel oyundu güzel oyunduda işte ilk başladığımızda cahildik. Gem kırdırmıştım içinden SOS çıktı oyunda sürekli danıştığım biri vardı dedi 1gb eder o sattım ona daha sonra öğrendim o zamanlar 5-6gb ediyormuş sonra kimseye güvenmedim oyunda
  • En bağımlılık yapan oyun. 3. Sınıftan beri oynardım xtrap gidip cheaterlar gelince bıraktım. Ama bazen arkadaşlarla ts girip güzel pk atarız...

• Valla bilenler bilir, oyunun ilk zamanlarında login ekranında troll vardı. vuaaağ diye bağırıyordu. aydın'a bu oyunu yayan kişi benim. buradaki en ünlü cdciye göstermiştim. az para kırmadı sayemde. ama mahalle inledi o troll sesinde. Oyuna Türklerin akın etmesiyle oyun bozuldu. Sahiplendik resmen oyunu. Oyuna girmek için premium istendiği sıralar bıraktım oyunu.

• Son oynadıgım donemden elimde kalan son hatıra pk movie çekmeyi akıl edemedik.Anılarım gozumun onunden geçti
  • oyun güzeldi. ortam on numaraydı ama koxp vs. ile bebelerin bizim milyarlık karekterleri durmadan öldürmesi bitirdi bu oyunu.
    adamlar 500k falan verip 7 chitin set + ib7 alıyordu. sonra tek atıyordu , town'un arkasına geçip her doğanı vuruyordu falan.

speed hack'in olduğu günleri gene iyiydi sonra çok cıvıttı.
    şimdi herkes iron set , full +9 falan olmuştur öyle zevki çıkmıyor zaten. oynayan yoktur heralde.
  • Hey gidi günler be ne paralar harcadık

• 2005-2009 arası en iyi dönemde oynamışım oyunu..Şimdi hiç bir şey bunun tadını vermiyor..Sabah 4 savaşına katılıp savaşı kazanıp saat 6 ya kadar emc monumentte np beklerken uyumak paha biçilemez.
  • vay be her ay 100 lıra yatırırdım.cyperda heaven clanı vardı efsane.o klanın sahıbı muhammed abi idi.onun kafesine giderdik ınternet kafesi vardı.ne günlerdi ya.oyunda kımseye guven olmazdı hemen kazıklarlardı

• Oyun eskiden harbiden iyiydi level kasma ve item derdi yoktu her haliyle zevk alınır oldu oyunu en son 2006 da gördüm bidahada oynamadım buda benden.

Eski KNIGHT ONLINE cıların sohbet konusu ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: barman

Benim bu foruma üye olma sebebim zaten bu oyun. 26 Nisan 2006'da üye olmuşum. 2005 gibi de oyuna başlamıştım. Gerçekten ömrümü yediği, benden çok şey götürdüğü gerçektir; ama verdiği hazı da inkar edemeyeceğim.

Şu an Knight Online bölümüne bakın sinek avlıyor; ama 2006-2007 zamanları Konu Dışı kadar talep alan bölümdü. Oyun gelişip Fire Drake felan gelince de iyice boka sardı zaten.

2006 konusundada gördüm seni

bende ozamanlar oynuyordum 11 yaşında başlamışım şaka gibi. ben önceden de yazmıştım .sex yaptım fakat bu oyunun bana 2005-2006-2007-2008 yıllarında verdigi zevki alamadım. sex istemiyorum düşünmüyorum.fakat 2005deki knight online hiçbir zaman aklımdan çıkmadı gözlerim yaşardı bunu yazarken gerçekten çok zor. bunu ozamanlar oynayanlar bilir. bilmiyorum fakat .oyunu ozamanki haline cevirseler tekrar başlarım .tabiki o zamanlar kadar zevk vermeyecektir biliyorum ama çok başkaydı beeee. biliyorum alıntıladım yazdıklarım alakasız fakat şunu sormak istiyorum. benimle hemfikirmisin? ayrıca eklemek istedigin olursa iyi olur .

• Ulan şu oyun oynayan herkesin hayatından en güzel günlerini çalmıştır, ama verdiği zevkte cabası.. Başlangıç 2003 Myko, 2007'de askere giderken bitirdik Allah'tan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ColDasHeLL

quote:

Orijinalden alıntı: barman

Benim bu foruma üye olma sebebim zaten bu oyun. 26 Nisan 2006'da üye olmuşum. 2005 gibi de oyuna başlamıştım. Gerçekten ömrümü yediği, benden çok şey götürdüğü gerçektir; ama verdiği hazı da inkar edemeyeceğim.

2006 konusundada gördüm seni

bende ozamanlar oynuyordum 11 yaşında başlamışım şaka gibi. ben önceden de yazmıştım .sex yaptım fakat bu oyunun bana 2005-2006-2007-2008 yıllarında verdigi zevki alamadım. sex istemiyorum düşünmüyorum.fakat 2005deki knight online hiçbir zaman aklımdan çıkmadı gözlerim yaşardı bunu yazarken gerçekten çok zor. bunu ozamanlar oynayanlar bilir. bilmiyorum fakat .oyunu ozamanki haline cevirseler tekrar başlarım .tabiki o zamanlar kadar zevk vermeyecektir biliyorum ama çok başkaydı beeee. biliyorum alıntıladım yazdıklarım alakasız fakat şunu sormak istiyorum. benimle hemfikirmisin? ayrıca eklemek istedigin olursa iyi olur .

Biz zaten bir ara o eski db'lere sahip pvp'leri oynamaya başladık forumca. İlk old ko zımbırtısını denedik, bazı şeyler zor geldi, user kaybetmeye başladılar bıraktık. myko.us denedik onda lv, item felan daha kolaydı; ama bilmiyorum user yine azaldı, oynamamaya başladık. Yourko başlattılar. User sayısı sağlamdı; ama her şey çok zor olunca o exp kasmak, item yapmaya çalışmak gerçekten zor geliyor insana artık. O eskisi gibi saatlerce exp kasabilecek heves kalmamış kimse de doğru düzgün. Fakat, oyunu sexle kıyaslaman felan da garip. Hiçbir zaman oyuna kendimi o kadar kaptırmadım; ama benden çok şey götürdüğünü biliyorum. Özellikle 2007 yılında sınavda başarısız olmamın nedenlerinden de biridir bu oyun.

• allah kahretsin ben bu konuyu önceden nasıl göremem.6. sayfa nedir
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.