Şimdi Ara

Eski KNIGHT ONLINE cıların sohbet konusu ;) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
17
Favori
17.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kapat Aç Düzelir

Hey gidi günler. Şüphesiz en iyi zamanlar bizim oynadığımız zamanlardı şu oyunun. 2008-2009 yılları.. (tabi daha eskisi de var.)

BEn hatırlıyorum seni ya :D ama ozmanki nick name neydi onu hatırlamıyorum .ChaoticStruggle ya da RememberTheName olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheProphecy

Ares 2007 Resimlerin devamı... Hem paylaşım olsun hemde ilerde resimleri bi arada bulabilmem için konuda kalsın resimler.

Eski KNIGHT ONLINE cıların sohbet konusu ;)

• bu oyunu benden cok oynayan yoktur sanırım. akara serverinde ilk +9 ii yi ben basmıstım. 2008 di sanırsam tarih
  • Knight Online 2006 mı 2007 mi ne Fire Drake geldiği gün öldü. Bundan önce dual +6 cleaver'in varsa bile iyi sayılıyordun, herkes exp kasıyordu. Ash Knight partysine girince insan seviniyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SchutZ

http://www.youtube.com/watch?v=er3Fa7v4Wf8
    No more comments. . .

bende msn ı vardı bu adamın.bunun karus magesi vardı.onla girince pt yapıyorduk cz de.warrioru ile bazen es geçiyodu benı cz de
  • eyy gidi günler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aha AZAD la

• Bunları hatırlayanınız var mı?

• şu müzik o zamanlar ne meşhurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne bilim ben ya adamı -- 5 Nisan 2013; 13:57:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sonyeja

Arşivden hoşunuza giderse atarım daha :D

At reis at Duel +7 shard satılır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • özledim bee.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teem0

Olympiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa +70 Skillerinin açık olmadığı, itemin bile tam olmadığı bir karakterle terör estirdiğim gecelere kadar clan pk ları attığımız yıllar, sabahları daha mutlu uyanırdık..

Eski KNIGHT ONLINE cıların sohbet konusu ;) Eski KNIGHT ONLINE cıların sohbet konusu ;) Eski KNIGHT ONLINE cıların sohbet konusu ;)

hocam büyük ihtimal hatırlamıcaksın ama ben seni hatırlıyorum aynı clandaydık Alienation'un allysiydi yanlıs hatırlamıyorsam imperial. KarantinaStylee idi benim nick priestdim daha sonra SweetyDaddy ncs attım.

• vay bee konuya bak

2005-2006 seneleri Ares'te başlamıştım oyuna. İlk Maradonun olduğu yıllar. Civciv patlattık mı havalara uçardık. deli gibi manner kasardık. ardream falan yoktu. cz'ye çıktık mı harıl harıl party arardık.

Ash Knight, dts'de kasardık. Deru'da Apostle'da party bulursak günlerce çıkmazdık.

F9Dewil ve 0000000 idollerimizdi. Bir de hatta hatırlayanınız varsa human ırkında JadeReal vardı PaTRioT clanının sahibi. Onun alt klanına ilk girdiğim zaman tüm arkadaşlarıma hava atmıştım. hey gidi heey ne günlerdi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akan Adam

Bunları hatırlayanınız var mı?

Hatırladım 4.sınıfa gidiyordum

• Cok severek oynardim bu oyunu sene 2005di sanirsam ilk tanismam o zaman kafedeki abi cok car kasardi birgun yalvardim kendime actirdim bi car koxpla kasardim. Sonra anladim koxpun kotu oldugunu real kasmistim illa tum nicklerimde 06 olurdu nedense ne gunlerdi be simdi gelmez o gunler o knightta olmaz çok yeri vardir bende .

• quote:

Orijinalden alıntı: FearLessGangsTa

quote:

Orijinalden alıntı: Kapat Aç Düzelir

Hey gidi günler. Şüphesiz en iyi zamanlar bizim oynadığımız zamanlardı şu oyunun. 2008-2009 yılları.. (tabi daha eskisi de var.)

BEn hatırlıyorum seni ya :D ama ozmanki nick name neydi onu hatırlamıyorum .ChaoticStruggle ya da RememberTheName olabilir

RememberTheName ı hatırlıyorum sanırım hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Sam B.

quote:

Orijinalden alıntı: Teem0

Olympiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa +70 Skillerinin açık olmadığı, itemin bile tam olmadığı bir karakterle terör estirdiğim gecelere kadar clan pk ları attığımız yıllar, sabahları daha mutlu uyanırdık..

Eski KNIGHT ONLINE cıların sohbet konusu ;) Eski KNIGHT ONLINE cıların sohbet konusu ;) Eski KNIGHT ONLINE cıların sohbet konusu ;)

hocam büyük ihtimal hatırlamıcaksın ama ben seni hatırlıyorum aynı clandaydık Alienation'un allysiydi yanlıs hatırlamıyorsam imperial. KarantinaStylee idi benim nick priestdim daha sonra SweetyDaddy ncs attım.

Valla çıkartamadım hocam 2008 Yılı

• Areste Necklace ve MurderCrows diye iki çarım vardı. O zamanlar Twety diye clan vardı onlarla kapışırdık hep. Sıralamada onları geçmekti amacımız Çok sağlamlardı. Dies'de ilk 70 olan Warriorlardandım.Çok sağlamdık be zamanında acayip zevk alırdım. Carnac da ise bilen bilir belki, JoeDalton,JackDalton bu tayfayla takılırdım.WantedsFromK2 diye clan vardı. Cidden çok güzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AfganMucahid

arkadaşlar, üskodan bahsetmeyeceğim. ondaki anılarımı yazmaya kalksam tee kadıköye kadar köprü olur. crashko vardı, belki bilirsiniz. ilk pvp serverlardan birisiydi. o serverdaki anılarımı hatırladığımda gözlerim dolar hala. hüzünlenirim. çok güzel arkadaşlıklardı, oyun 2. plandaydı. deruda kasarken muhabbet ederdik. oyunun en güzel tarafı buydu mesela. crashko kapanınca yeni açılan bir servera geçmiştim. fazla user yoktu czde, tahmini 25-30 kişi. biraz da zor serverdı. üzerimdeki bütün itemleri +7 yapmıştım; o sıralar diğer adamlardaki en iyi adamda +6 md vardı. kimse czye çıkamıyordu neredeyse 8 vs 1 yapacaktım. baktım kimse yok, maradona geçtim. bütün herkes toplanmış gm ile konuşuyor. afganmucahid şöyle afganmucahid böyle. dc yedim. banlanmışım.

crashko candi ya oda kapaninca oyunu tamamen birakmistim

• http://www.youtube.com/watch?v=xN8yRwxOnvo

keşke hep böyle kalsaydı.. biz bu zamanlar ne çok oynardık ne bilyim level 40 olurduk kral olurduk en sağlam item fp'di görevler falan saçma sapan şeyler yoktu level 30 olunca 500k gelirdi sevinirdik çok saf ve temiz oyundu keşke hep böyle kalsaydı.. 83 level diye bişey yoktu la o zamanlar maximum 80 vardı (: ben burdaki loading ekranını görünce ürperdim resmen ne çok beklerdik orda internet kafede dakikalarım giderdi burda sürem bitiyor diye içimden tedirginlik duyuyordum eskiden de ağır işlerdi baya bi :) maradon beyazdı karlıydı anlatsam bitiremem.

http://www.youtube.com/watch?v=_TDJ-UxjIzY

sonra değişti böyle oldu biz yine sevmeye çalıştık ama o eski videodaki atmosfer kadar mükemmel değildi yaa o zamanlar muhteşeminde ötesindeydi tarif edilemez. burdada tabi güzel ama burda iyice yayıldı oyun eskiden çocuktuk ve çok az kişi bilirdi bunu yavaş yavaş biz yaydık la resmen :) bu yıllarda ko iyice patlama yaşattı insanlara.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=L2v9t1eQHlE

bu videoyu sitesine girip anlamsızca ve defalarca sürekli izlerdim :):):) ne saçmaydık ama (: herşey çok güzeldi ortam v.s. oyun mükemmel ilerliyordu asla bırakmayacagımı düşünmüştüm. ama ben en çok şu ilk videodaki halini oynadıgımı hatırlıyorum. diğer ekranıda baya bi oynadık ama ilk ekrandaki anılar v.s. herşey başkaydı ve çok saftı oyun anlatılmaz yaşanır abi o en son çıkan loading görüntüsü bitirdi beni orda ne çok beklerdik la. sürekli ilk videoyu izleyip izleyip duruyorum çok başkaydı arkadaş hep öyle kalsaydı keşke.

zaman ilerledi oynamaya devam ettik fakat bu usko denen illet geldi oyundan bi hayli soğudum. bu oyunu pek yıllarca oynadıgım söylenemez. ara ara bıraktım tekrar başladım v.s. olmustur ama ben 2007de falan bırakmışımdır bu oyunu uskodan sonra baya bi soguttu. herkesde bakıyorum chitin sheller v.s. yemin ediyorum ilk çıktıgı zamanlar oynuyorduk. türk bulamazdık. fp düşünce havaya uçardık ne chitini la chitinliler zaten gmydi kraldı. anahtar görevleri v.s. vardı hatırlamadıgım. sabah aksam internet kafedeydik :) 2007den sonra baktımda herkesin üstüne o biçin itemler v.s. oyun basitleşti iyice son hallerini hiç bilmiyorum görmekte istemiyorum biz 2007den şikayet ediyoruz bu yıllardaki hali berbat ötesidir eminim. fotolarda görüyorum da saçma sapan şeylerle dolu zaten (: biz level 40a ulaştıgımızda kendimizi kral sandıgımız dönemleri çok sevmiştim. o bağıran orklu girişi v.s. zaten çok oynadım onu sonrasında yavaş yavaş bıraktım uskoya geçince baya bi azalttım ve iyice bıraktım başladım cs 1.5 oynamaya.

anılardan girdim çıkamıyorum.
    eskiden cs 1.5 vardı la halen var ama artık oyuncu sayısı iyice bitti 1.6 neymiş abi ya çocuk oyunu gibi. online oynamaya 1.5 ile başlamayanlar hayatta anlamazlar onun zevkini. 1.5 ustasıydık bir zamanlar klanlar turnuvalar cart curt onunda ilk oynayanları demesekte ilk oynayanlara baya bi yakındık (: eski server ortamları v.s. livecs, oyundayiz.biz falan herkes bilmez (: hayatım ksaca bunlarla geçti. csyide bırakmış bulunmaktayım 2 senedir. ama o eski 1.5 ortamı olsun hemen geri dönerim 1.6 illeti herşeyi bozdu şimdi ne ko kaldı ne cs
    en çok nefret ettiğim koyan şey ise cs 1.5 için olağan üstü movieler hazırlamıstım pc çöktü hepsi silindi gerçekten yayınlasaydım olağan üstü tıklanma rekoru kırabilirdi o oyun için hayatımı heba ettim ben bee o movieler o tklar yazık oldu gerçekten hatırlıyorum ve halen sinirlerim bozuluyor çok kötü birşey bu. hemde 2 kere üst üste başıma geldi. csden soğuma sebebim daha çok bu belkide 1.6 oynardım ama heryer vall kaynıyor tabi oda ayrı bi soguma nedeni. eskiden cfg nedir bilmezdi kimse ozamanlar ne saf oynardık.

keşke herşey eskisi gibi kalsaydı teşekkür ederim size beni geçmişe götürdüğünüz için :) şuan üzüldüm resmen :/ bi duygusallık çöktü..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxidragon1 -- 21 Mayıs 2013; 5:19:47 >

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.