Şimdi Ara

Eski KNIGHT ONLINE cıların sohbet konusu ;) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
371
Cevap
17
Favori
17.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu konuyu uplamayın ya her gördüğümde duygulanıyorum
  • Yok mu temiz oynayabileceğimiz bir yer?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RancStone

bu konu öyle bir uçarki 50 sayfa olur. çok çok başka bir duygu knight. 25 yaşına kadar eline kız eli değmemiş erkeğin özlediği istediği kadar istiyorum eski knightı, internetten 60 lvl mage şifresi bulup otura otura mana dolmasını bekleyip arenayı novalamaktır knight.
    knight, priest kullanırken tuşları karıştırmaktır. asas kullanırken minörü fazla basıp manasız kalmaktır. knight msn koxp kurmaktır abi. z2 aynı anda basabilmeyi öğrenmektir. death knightlarda taşın içine girip sabahlamaktır, tyonlarda pc yi açık bırakmaktır. aslında knight cafelerde küçükken büyük abilerin yaptığı herşeyi izlemektir. grafiği önemsiz olduğunu öğrendiğim oyundur. aslında yaşam biçimidir. herşey gibi "en iyiyi bulma çabası" bu oyununda sonunu getirmiştir. ben en iyisini istemiyorum arkadaş ben apos partilerini istiyorum, harpy magelerini özledim, asastan sw istemenin verdiği acıyı istedim. parlamayan itemleri özledim bütün gün görev itemleri kasıp teleportlarda satmayı, maradonun boş ücra köşelerinde virgülle koyarak item kazıklayan abileri özledim. aslında knight bir oyun değil yaşam biçimidir benim için. bu felsefe bu oyuna az bile. silkroad vs başka oyunları çok yüksekte görenler, hayatında piyangoyu kaçırmış kadar değişik duyguları kaçıran insanlardır. her ne olursa olsun knight pişmanlıktır, oynayıpta bir daha bulamamak ve oynamayıp ne olduğunu merak etmek bu ikiside pişmanlıktır.

şimdi bir soru soruyorum bilen cevaplayabilirmi?
    knightın en çok tutulan dönemindeki dosyaları, şuanda bir şirket istese bulup bize sunabilirmi? şuandaki yeni knight bitmez silinmez bu gerçek fakat başka bir şirket böyle bişey yapma olanağına sahipmi, yoksa bütün haklar yeni knightın şirketinin elindemi?

+1,gerçekten forumdan biri private server kursa çok iyi olur

• Tekrar oynamak istiyorum. Çok özledim
  • sw pls
    no ks gel vs

abi kasar mısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: im Vendetta

Gelin şuraya ihtiyarlar
    Eski knight anılarınızı anlatın
    Hatıralarınız canlanır belki
    Bu arada konuya ekstra olarak bu gelsin;

Su müzikleri dinleyince yeminle ağlayasım geliyo

• Lan şunu hayatım boyunca unutmam
    Adam benden sw istedi
    mana yok kardeş kusura bakma atamam demiştim

Ama şu anımı herhalde çocuklarıma bile anlatırım o kadar etkiledi beni unutmam lan
    Şimdi girdiğim ilk clan tabi. o zamanlar herkes diyo np kaç np kaç
    neyse bende girdim işte clana. adama sagol aga clan için dedim
    o da
    np aga dedi
    bende yok ama kasarız dedim
    o da önemli degil demek istedim demişti
    Lan komik gibi ama o an insan nasıl utanıyor anlatamam.

bir de şey var abiler hep oynardı ko yu herkes sa sa sa diyodu lan dedim bu sa ne demek acaba bi kere sordum abinin birine
    Selamun aleyküm demek dedi o gün ögrendim yani.
    yine aynı abi sigara içmeye dışarı çıkardı biz arkasından mage charını öne geri yapardık sonra o sigarayı bitirmeye az kala eski yerine götürürdük. ahaha lan ne günlerdi.

edit: konuyu okurken nasıl yorum atmamışım bu konuya dedim yorumumu görünce sevindim
    bari bişeyler yazam
    oyuna ilk ne zaman başladıgımı hatrlamıyorum kücüktüm o zamanlar ama şeyi hatırlıyorum ilk oynadıgım zamanlarda hile vardı warrior uzakdan vuruyodu (tahminim myko) ama ezik skillerle vuruyoduk. hatta birinin adı Osmanlı tokadıydı yanlış hatırlamıyorsam :D
    Şifreyi giriş ekranı komediydi herkes eliyle rakam kısmını (o zamanlar cok harf kullanılmıyordu garip ama gerçek) kapatmaya çalışır. hatta bazı büyük abiler klavye ezbernde oldgu için klavyeyi öne itip alttan yazardı şifrelerini :D
    Arkadaşım bana açmıştı ilk charımı giriş idsini hatırlyamıyorum ama şifre dün gibi aklımda çünkü demiştim okul numaram yap şifreyi "2358" o da gidip "1358" yapmıştı :D
    Kankam vardı (aynı zamanda akraba) evlerimiz yan yanaydı aynı charı kasardık. her gece mahallede char üzerine hayaller yapardık. oyun yüzünden çok kez kavga etmişizdir :D ulan hatalıydım çocugunda özür diliyorum lan senden Hakan :D
    Bi ara nowa bugu gelmişti aynen yukarda arkadaşın dedigi gibi regeditten düzeltiyorduk ben gidip zombilerde kasmıştım mage ile :D
    Biri gelip dese geçmişe göndercem hangi zamana gitmek istiyorsun dese "Knight'a ilk başladıgım zamanlara" derim
    Oyunda sayısız arkadaş edinmişimdir ama şuan hiçbiri yok
    Arkadaşlarla gelin arabası kovalayıp gidip knight oynardık :D
    Sabahları okuldan kaçıp knight oynamaya giderdik
    Büyük abiler oynarken kulaklıklarını alıp oyunun sesini dinlerdik :D

Aklıma geldikce editlycem "aga"lar :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tauriel -- 18 Ekim 2013; 7:09:06 >

• Ağlattın

57lw char vardı asas Dieste çok çok çok eskiden

yanlış hatırlamıyorsam Fallen Angel görevi vardı onun taşını bulmam lazımdı.fakat lw az olduğu için gidip kesemiyordum.

Bende o büyük yeşil yaratıklardan (İsimlerini hatırlayamadım şimdi) çıkan taşları ve itemleri npc ye sata sata 7m yapmıştım ve görev itemini almıştım yaklaşık %20 veya %30 gibi büyük bir exp vermişti çok sevinmiştim o zaman...
    Ne günlerdi be valla çok özlüyorum o günleri eskiden ortam vardı dostluk vardı eğlence vardı şimdi eser kalmadı ondan.
    Abilerimizin yanında dolanırdık savaşlara girerdik dandik itemlerle..
    Raptor görünce çenemiz düşerdi asla pazara düşmezdi böyle itemler çunki o zamanlar çok çok değerliydi.Milletten teleport parası dilendiğim günleri bile hatırlıyorum o kadar fakirdik oyunda ama mutluyduk..

ben oyuna çok çok eski zamanlarda başladım.Yanlış hatırlamıyorsam serverin ismini Xıgenon new yazıyordu. yani o server yeni açılmıştı düşünün o yılları..

Aposlara giderdik kasmaya fazla işe yaramıyorum diye partiden atarlardı

oyunu 2006 gibi bırakmıştım sonra 2011 lerde filan bi gireyim ne var ne yok bakayım dedim.O kadar değişmişki birsürü yeni server yanısıra çoluk cocuk dolmuş eskiler hep bırakmış bizim değerli dediğimiz itemler çop olmuş koxp dolu oyunda saçma sapan birşey olup çıkmış.Bende fazla takılmadan bıraktım o günden sonra birdaha da girmedim..

Oyunu 2006 da bırakma nededim Cyperde priest char vardı onunla pot basıp satıyordum sürekli deli para yapmıştım ve kendime shell göğüslük almıştım rebirt itemleri yavaş yavaş diziyordum güzel para yapıyordum pot yapıp satarak.Ama sonra char soyuldu benimde bütün hevesim kayboldu..

Ama harbiden çok güzel günlerdi..

Edit:Şimdi server isimlerine baktım xıenon değil Olympia dı ben başldığımda New yazan dostlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrChaplin -- 14 Eylül 2013; 16:31:05 >

• zombi slotu dönemeçli bir şeydi. 3-4 gidişte bir namussuz greller öldürürdü warrior provoke atardı unforgiven (areste gördüğüm ilk +60 mage) mova atardı.
    abyysde vslerde ölürsek ex düserdi.
    0000000 'a gıcıklığına ice atardım tek price da alırdı beni
    kolluğa yananlara kollul + kac derdim :(
    almalibre diye bir clan vardı. areste. hayranlarıydım :D
    2004-2005 hatırladıklarım
    civciv de,vardı :)

• quote:

Gelin şuraya ihtiyarlar
    Eski knight anılarınızı anlatın
    Hatıralarınız canlanır belki
    Bu arada konuya ekstra olarak bu gelsin;

moradonda gezen cüce mage ayak sesleri bandicot sesleri wormların sesleri gırc gırc sesleri light feet sesleri şuan ölüyorum herhalde

• oyunu bırakmış olan, oynamayı düşünmeyen arkadaşlar char verir misiniz biraz leveli olsun yeter şahsen ben xigenonda arıyorum arada bir canavar kesmek için girmeyi düşünüyorum can sıkıntısı işte

• Geçen euko'ya bakayım dedim ağaçlar hala iki boyutluydu

• Beni DH ile tanıştıran oyun. 50 level görevi için bir konu vardı onun aracılığıyla üye olmuştum.

Geçen sene Euko'da ortam çok güzeldi ama orayı da bozmuştu en son hileciler. İki tane SS bulabildim koyayım bari.

• 2006 da üye oldum zaten dh ye,xtrap hatası almıştım onu sormak için.
  • valla gerçekten çok duygulandım 10 yıllık geçmiş
  • bu konununda periyodik olarak açıldığını bilmiyordum
  • olum yapmayın lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: butze

ben silkroadcıydım bikaç kez oynamışımdır knightı

Silkroad guzeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: lutufi123

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Afflatum

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

online'ı nasıl okuyorsun?

O cümle senin içindi

diğer cümle de senin içindi

O zaman bunu iltifat olarak sayıyorum

say bakalım

Ama senin için geçerli değil

yav he he

Cevap bulamayıp yav he he yazan bir liseli daha

Tebrikler, kazandiniz.

Muhabbete bak

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.