Şimdi Ara

Eski KNIGHT ONLINE cıların sohbet konusu ;)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
17
Favori
17.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eski knight anılarınızı anlatın
    Hatıralarınız canlanır belki
    Bu arada konuya ekstra olarak bu gelsin;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karlo -- 22 Ocak 2014; 20:39:22 >

• En önden.
  • Gelelim.
  • sürekli açılan konu.knight online ile ilgili tek hatıram vslerinin çok zevkli olması.birde ardreamda çoğunlukla pt almıyorlar panpa :(
  • ilk göz ağrım ondan sonra mmorpg oynayamadım

şimdilerde kingdom online ı bekliyorum
  • Duygulandım .
    İlk kez internet kafede 6 yasimda görmüştüm ve hergün abiye yalvarıyorum lütfen banada aç diye fakat uzun iş diye gecistiriyordu. Sonra 7 yaşımda bir gün yıldız kaymisti ve "Lütfen nayt oynayabileyim" demiştim içimden uzata uzakta. Öbür gün abi kendi charini vermişti ve sonra başladım.
    Editliycem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Binary_ -- 7 Ocak 2013; 23:55:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Addddd pt pls
    Aga 10k pls
    Gel lan vs
    Yan char 83 mage getittirtme buraya
    Priest healle beni ben afk
    Abi kas beni
    Town çek kanka sağlam bunlar

• 2009 veya 2010 da bıraktım kafam rahat düz liseye gitmemin sebebi bu lanet oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassin Leader

Kecoon Warrior'dan Kekuri Ring düşürdüğüm gün heyecandan ne yapacağımı şaşırmıştım. Bir keresinde (En az 7 sene önce) yeşil kutudan DOL düşürmüştüm o gece yatamamıştım. DH ile de Knight Online sayesinde tanışmıştım.

+8 basarken monitörü kapatıyordum ben
  • aha kekuri ring düştü laaan
  • Serverler doluyken arkaya internet sayfası açıyordum kasıp girsin diye ne alakaysa gerçi girdigide oluyordu bi keresindede kekurikukara düştü önüme ptde arkadaşlaydık kestim drop ona gitmesin diye db attım kutuyu bende alamadım arkadaş arkamdan iyi bi sövmüştü ama o zamanlar degerliydi kekuri ringler falan :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassin Leader

Kecoon Warrior'dan Kekuri Ring düşürdüğüm gün heyecandan ne yapacağımı şaşırmıştım. Bir keresinde (En az 7 sene önce) yeşil kutudan DOL düşürmüştüm o gece yatamamıştım. DH ile de Knight Online sayesinde tanışmıştım.

Resim paylaşılan bir konu vardı o konuda görmüştüm 1-2 sene takip edip üye olmuştum bende
    Kekuri düşürmüştümde üstüm doluydu tam çöpe atarken itemi kekuriyi almıştım bugda kalmıştı delirmiştim evin içinde taklı atıyordum kekuri gitti diye , eskiden iyiydi oyun koxp çok bozdu.

• online oyunlar ikiye ayrılır. Knight ve diğerleri

• Hemen önlerden yerimizi alalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rasgele kekuri kestiğimde düşmüştü kekuri ring . O zamanlar Ares'te 200 m 'den satıp +8 clever almıştım . Ne hava yapıyordum ama onunla. Birde clever görevinden clever biriktirip 1 tane daha +8 'e geçirmiştim. +8 dual clever ile mahallede hava atmadığım kişi kalamıştı
  • Arşivden hoşunuza giderse atarım daha :D

Eski KNIGHT ONLINE cıların sohbet konusu ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Quid -- 8 Ocak 2013; 0:06:51 >
  • Bu oyunu yalniz grafikleriyle yargilayanlar buyuk hata icindeler

• Yeni +8 horn bow aldiğimda sevinçten eve ok atar gibi gidip sesler çıkarmıştım dönüşte (para almaya gitmiştim) 2 tane kız benim yaptığım hareketler ile dalga geçiyorlardı.
    Kekuri düşürdüğümde koşa koşa net cafeye gidip herkes e söylemiştim birde bir arkadaşın evine gitmiştim sırf söylemek için

• Destan bi charım var 52 lvl bi oyuna başlıyım belki eski tadı alırım dedim 5 gunde kastım 52 ye sonra bıraktım eğer oynamak isteyen varsa Mersinde charı ona verebilirim. +7 ctin set dual md +7 Skeleton belt var charda diğer takılar eksik.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.