Yüzbaşı
13 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 55 (Bu ay: 2)
Gönderileri
çapı (D) =180 mm olan bir makaram var elimde, bunun 12m/dk ile dönmesini istiyorum reduktor hesabını nasıl yapabilirim.

makaraya gereken kuvvet
4700kgf = 46088,2N
arkadaşlar başlıkta da söylediğim gibi sürekli Kennen oynuyorum kullanıcı adı önerir misiniz?
Server CYPHER

80 lvl Karus Mage
124K NPsi var
21/04/2016 tarihinde bitecek valykrie seti var.
An itibari (18 Mart 2016; 13:48) ile 247 saat War Premium var.
sadece 150TL
Dün gece originden BF4 aldım oyunu kurdum fakat giriş yapmak istediğimde x00007b diye bi hata veriyor, internetten biraz çözümlerine baktım ama hiç biri faydalı olmadı ne yapmam gerekiyor
Arkadaşlar yarın ehliyet çıkarmak için trafik şubeye gidicem açık mıdır sizce?
Resmi tatil yarın başlıyor bu arada
biri klavyeden arabayı sürüyodu, diğeri de mouse ile öndeki arabaya falan ateş ediyoduk, neydi o ya
 6300IP var ne alayım?

Diana, Azir, Reksai arasında gidip geliyorum sizce hangisi metada bu aralar
Donanım bölümünde kasayla ilgili bi konum vardı yan yatır olur dediler olmadı, üstelik uyuya kaldı nabıcam şimdi, nasıl uyandırıcam bunu.
 Kasamı Yan Yatırdım
Arkadaşlar kız arkadaşı olanlara soruyorum planlar neler, benim aklımda hiç bir şey yok
Merhaba gençler, internetten tanıştığım bi kız var, bu 7. ayımız ve yarın yanıma gelicek ilk defa yüzyüze görüşücez, ve bu ilişkinin adını koyucaz yarın, birbirimizi görmeden bir şey söyleyelim demedik. 3 gün boyunca aynı evde kalıcaz evden çıkmayı düşünmüyoruz, nasıl vakit geçirebiliriz. Yaşlar 20

Edit : Oo şak şak şak fab fab fab tak tak tak tarzı şeyler yazmanıza gerek yok, öyle bişey olursa olur o fark etmez de. onun dışında neler yapılabilir, bi akşam içmeyi planladık başka bişi yok

Edit : Arkadaşlar kız arkadaşım şimdi gitti, böbreklerim sağlam, ne kadar güzel geçtiğini size şu şekilde açıklayım, normalde çarşamba dönücekti fakat bu sabah gitmek istedi, her şey çok güzeldi sanırım aşık oldum
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Bursaspor
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.680
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 131.059 (Bu ay: 805)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 267 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.