Binbaşı
29 Aralık 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri
4054 solo mmr. Parti mmr maç oynanmamış. Smurf değildir. Hesabın ilk maili yok. İçinde bi kaç küçük oyun var. 3-4 ay önce meşhur satış sitelerinden birinden almıştım. Şu an daha yüksek mmrlı hesaplarım olduğu için ihtiyacım kalmadı satıyorum. 45-50 tl gibi bi rakama bırakmak istiyorum.

Ödeme: paypal
Superonline üniversiteli kampanyası 16 mbite kadar kullanıyorum. Günün hiç bir saatinde 1.5 megabitten fazla hız olmadı. AKK ile alakalı bir durum değil. AKK'yi aştığımı bile bilmiyorum çoğu ay, çünkü hız hep 1.5 mbit sabit. Baya eski bir evde oturuyorum. Bu yavaşlığın sebebi ne olabilir evin iç tesisat eskiliği vs.. Neler yapabilirim?
Gençler beyoğlu beşiktaş sarıyer fatih civarında bildiğiniz ekonomik ehliyet kursu var mıdır? Acil yardımcı olursanız sevinirim
http://ask.fm/hazalcaglar95

Yorumlara, sorulara bakar mısınız? Tamam kız fena değil de. Eskort veya model her neyse. Sonra kızların döt niye nemrutta diye sorarız.
Ucuzmus diye duydum. BiR iPad getirtsem kac Tl'ye gelir? Internetten siparis olmayacak bir tanidik Çin'e gidecek.
..
2003 model Astra'mız var. Yarın uzun yola çıkacağız. Bu etiketi nasıl yapıştırıyoruz? ayna cama monteliyse diyerek anlatılmış ama aynanın arkasına mı yapıştırıyoruz cama mı yapıştırıyoruz? Camın iç tarafına dış tarafına mı bi aydınlatabilir misiniz?
Kargo bırakacağım. Yüküm ağır + yol kısa sayılmaz. Boşuna o tarafa gitmek istemiyorum. Bilen var mı?
Internette gezerken yeni gordum magara falan demeyin. Nedir bu kirmizi elma sozluk? İnci sozlugun bayan versiyonu mu? Ne kadar lanet bi yer
Her kız resminin altına kalktı yazıyosunuz nereden türedi bu olay? Geçen sene böyle bir şey yoktu 1 sene kadar konu dışına ara vermiştim 1 aydır falan tekrar buralardayım.

Bunu diyenlerin yaşlar kaç acaba?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
ISS
TTNET
Takım
Beşiktaş
Notebook
Asus
İşlemci
Intel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.184
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 24.553 (Bu ay: 128)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 285 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.