Şimdi Ara

Epic Games Store 130 tl indirim kuponu veriyor [Ana Konu] Dying Light 2 204 tl God of War 184 tl (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
12
Favori
36.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam fotoda 251 lira indirim olarak görünen, oyunun tamamen indirimsiz fiyatından şu an 130 lira kupon kullanmadan alınabilen fiyatların düşmüş hallelerinin toplamı, ekstra bir indirim yok :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Geçen gaza gelip rdr2 aldık 80 liraya indirim varken. Öyle duruyor oyun. 2 kere açtım açmadım. Burası çok pis gaza getiriyor insanı. Böyle bir zaman yok çünkü. Boş zamanı olan değerlendirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaw bu epic tosuncuk gibi paraları alıp kaçmasın diğer firmalara bakıyorumda nerdeyse her oyun yarı fiyat

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Chalrie Keley kullanıcısına yanıt

GTX 1050 mobile laptop ile texture ultra geri kalan ayarlar low medium karışık oynamıştı arkadaşım sen de rahat oynarsın.

• aylakadam777 A kullanıcısına yanıt

Martta çıkacak ve 40 saat içeriği olacak DLC dahil değil ona. Ubisoft çakallığı, oyunun çıkışından 1 seneden sonra çıktığı için esas içeriği olan DLCyi ayrı satıyorlar.

• sen diyince baktım şimdi harbiden öyleymiş. neyse artık odyssey'in hatrına bir şey demiyorum. onun da fiyatı düşünce alırız . zaten ben bu içerikleri bitirene kadar 6 ay geçer.

• Chantodowill kullanıcısına yanıt
    bunu alırken bilmeliydin hocam. oyun toplamda 49 saatte bitiyor, tüm görevleri yaparsan 170 saat. günde 2 saat düzenli oynasan, 85 gün eder, 3 ayda bitiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • valhalla gold aldım. son dlc yokmuş ya denilen gibi alacak olan ona göre alsın

• alını

Epic Games Store 130 tl indirim kuponu veriyor [Ana Konu] Dying Light 2 204 tl God of War 184 tl

alınır mı

• HWS kullanıcısına yanıt

Şuan ön siparişte olduğu için geçerli olmuyor. 4 şubattan itibaren geçerli olur.

• merhaba bu lanet demek istiyorum ubisoft oyunlarında 4-5 tane farklı paket oluyor, mesela ac odysyes deluxe, standari gold ve ultimate paketleri var, şimdi bütün hiayeleri görevi almak için hangisi almamız gerekiyor ? standard edition alsak yeter mı?

• Bende kombo yaptım 70tlye rdr2 geliyordu, fakat parayı indirimsiz çekti malesef iade talebi oluşturdum. Acaba hata bende mi diye tekrar baktım bu seferde kupon indirimi yansımıyor

• murattekno kullanıcısına yanıt

hocam bilgilendirme yapayım size

deluxe: ana oyun+kozmetik

gold edition:ana oyun+dlcler

ultimate:ana oyun+dlcler+kozmetik

yani siz ana oyun + dlcleri almak istiyorsanız gold edition yok sadece oyun yeter bana dlc falan gerek yok derseniz o zaman standart sürümleri alın. ac odyssey ve origin de gold edition öneriyorum hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xaverie -- 29 Ocak 2022; 18:39:6 >
  • Xaverie kullanıcısına yanıt

Odyssey ve Origins konusunda kesinlikle katılıyorum. DLC'ler ana oyundan daha güzeldi. Sadece ana oyunu satın aldıysanız küçük bir bypass ile DLC'leri de orjinal oynayabiliyorsunuz. Biraz uğraştırır ama.

• teşekkür ederim arkadaşlar :) aslında death stranding ile arasında gidip geliyorum ama ps plus ds verir diye almaya çekiniyorum, dediğiniz gibi gold alacağım. @Xaverie @ilkekaratas

• Bannerlord + Borderlands3 80₺
    Mükemmel oldu :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İndirim güzel ancak oynayacak oyun bulamıyorum. RDR2'yi geçen aldım en fazla 2 saat oynamışımdır. Hala The Witcher 3 oynuyorum.

Alayım da kenarda bulunsun dediğim bi oyunda göremedim. Epic'in kütüphanesi çok kısıtlı maalesef.

• kena dışında epic'e özel ne önerirsiniz? immortals'ı da düşünüyorum ama yine sepet dolmuyor.

• Şehir kur geliştir savaş tarzında oyun var mı tavsiye edebileceğiniz? Anno iyi gibi duruyor bilemedim, civ 5 tarzı strateji de olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.