Şimdi Ara

Epic Games Store 130 tl indirim kuponu veriyor [Ana Konu] Dying Light 2 204 tl God of War 184 tl (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
12
Favori
36.192
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
    500 dolar para mı onlar için. Ayda kaç oyun kıracakta 500 dolara gelir elde edecek. 5 kırsa 2500 dolar.

Az bile istiyor bana kalırsa.

Ayrıca tosla kampanyası yatmadı, iyice değişti bu tosla. Geçen son rakam kadar olan yatmadı, online restoran yatmadı, şimdi de bu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • cryptdlg kullanıcısına yanıt
    Dying light 2 nin kirilmasi zor o halde

• Dying Light 2 nin online varmı yoksa sadece hikayemi var?

• J.sins kullanıcısına yanıt

hocam hikayeyi co-op oynayabiliyorsunuz

• Çoklu hesap açıp her ayrı hesapta 130 tl indirimi kullanmak mantıklı değil mi ?

• BigMuffin kullanıcısına yanıt

Kırılırda, muhtemelen oyunun biraz oturmasını bekleyeceklerdir. Sorunları olan bir oyunu kırmanın pek bir anlamı yok özellikle kırma işleri bu kadar zorlaştıktan sonra.

• mike4peace kullanıcısına yanıt

indirim bitmek üzere. bende alicam da watch dogs mu alsam crysis remastered + alan wake remastered gibi bi paket mi yapsam kararsizim :) size h.o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epic Games Store 130 tl indirim kuponu veriyor [Ana Konu] Dying Light 2 204 tl God of War 184 tl 

Epic Games Store 130 tl indirim kuponu veriyor [Ana Konu] Dying Light 2 204 tl God of War 184 tl
  • Çok kararsızım RDR2 yi kesin alacağım ama hikayeyi pek oynamam o yüzden sadece online mı alsam diyorum fakat yanına ne alacağım hakkında fikrim yok önerilere açığım

• bannerlord 2 yanına az pc donanımı isteyen 50-60tl'lik oyun önerebilirmisiniz

• horizon zero dawn harika bir oyunmuş. senaryosu özellikle çok güzel. alıp almamak konusunda arada kalan varsa kaçırmasın

• Yarin aksam 7 son mu kupon icin?

• var mı öneri ne alalım kupon bitmeden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AC Valhalla indirimde 107tl, 200lük sepet yapılırsa kupon kullanılır. Epic te yok ama Uplay de Valhalla+Odyssey+Origins 158tl, serinin son 3 oyununu oynamamışlar için dip fiyat.

• Arkadaslar dunku epic indiriminden dying light 2 aldim,oyunu hddye kurdum ve 1080pde en dusuk ayarlarda bile takilmalar donmalar oldu ayni sorunu yasayan oldu mu?

Daha sonra ssdye kurdum ve ayarlari yukselttim oyun sasirtici bi sekilde akici hala geldi.

Ekran kartim gtx 1070 islemcim i7 7700

Pcdeki ssd miktarim dusuk oldugu icin oyunlari hep hddde sorunsuz bi sekilde oynuyordum,ilk defa bu oyunda boyle bir problemle karsilastim.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.