Yarbay
28 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 83 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Kahverengi bi köpek vardı, kıhkıhkıh kıhkıh diye gülüyodu neydi o?
Resimdeki koltuk kenarlarına konan ıvır zıvırın ismi nedir nerden bulabiliriz. Sanırım bambudan yapılmış doğtaşta görmüştüm. Bardak tabak vs koymak için alıcam ama bulamıyorum.

LG 50PM6800 model tv satın aldım. Üst katımda babamın çanağına bağlamak için 8li Lnb alıcam ve normal Tv yayınları için Mini olmak koşuluyla uydu alıcı arıyorum. Turksatta HD yayın varmı? İllaki HD bir uydu alıcı almak şartmı? 8li LNB bize sorun çıkarırımı?
Gerek kalmadı...
Daha önceden buraya yazdığım gibi ADB-6008 (siyaf ankastre) için bayiiye gittim ama olmadığını ve getirtemiyeceklerini, onun yerine ADW-6008 modeli alabileceğimizi söylediler. Ankastre olmadığını komple beyaz olduğunu belirtmediler. Ben sadece cam kısmının beyaz olduğunu düşünüyordum ama yanılmışım. Pazartesi günü servis getirdi kutuyu açtı ve ben şok oldum. Hemen kutuyu geri kapadık ve değişim için bayii yolunu tuttum. Ama prosüdürler gereği değişim yapmıyorlarmış. Şikayetimvar'a mesaj attım aradılar anlattılar ama değişim yapmıcaklarını üstüne basa basa söylediler. Ben bu davlumbazı kuramam. Herşeyim ankastere, nasıl kurmamı bekliyolar ki. Size tavsiyem alırken 2. kez düşünün VESTEL'den bundan sonra alışveriş yapmam eş-dosta da yaptırmam. Bi salaklık yaptık 1000TL'yi çöpe bıraktık. Benden uyarması..

Bu arada şu dhnin sağ tarafındaki Vestel bannerindeki videodan beğenmiştik siyah davlumbazı. Keşke hiç tıklamasaydım o reklama....
Bu 2 ürünü almayı planlıyorum. Bayiden peşin 2000 lira gibi bir fiyat aldım. İnternet araştırmam sonucu sanalreyonumda 1642 lira + kargo tutarı var. Sanalpazarda da 1784 + kargo gibi bir fiyat var.. Sizce nerden almalıyım. İnternetten aldığımda bir sıkıntı yaşarmıyım?

SR-ADW-6008
SR-AOM-7001

SP-AOM-7001
SP-ADW-6008
Yaklaşık olarak 2 haftadır sürekli araştırma halindeyim. Hepsiburadanın şuanki indirimleri ile almak istediğim 2 makine var. Aslında ilk düşündüğüm samsung ama sonradan Lg'yi gördüm ve 8kg yıkama ve 6 kg kurutma daha cazip geldi. Lg veya Samsung (Tekirdağ) servislerinden şikayetçi olanlar varmı? Kullananlar veya tavsiye edenlerin yorumlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-wd8704djf-1400-devir-7kg-yikamali-5kg-kurutmali-camasir-makinesi/productDetails.aspx?productId=mtsamwd8704djf&categoryId=155121&SKU=MTSAMWD8704DJF

http://www.hepsiburada.com/Liste/lg-f1480yd-8kg-1400-devir-kurutmali-camasir-makinesi/productDetails.aspx?productId=mtlgf1480yd&categoryId=155121&SKU=MTLGF1480YD
........
Bir site üzerinde çalışıyorum, era resim galerisi kullandım fakat yazan arkadaş fotoğraf yükleme koymuş ama silme koymamış.. Anlayanlar bunun için gerekli döngü nedir söylerse sevinirim. DB'den kaldırsa yeter elle sileriz kalan resimleri..

http://www.aspindir.com/goster/5719
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.310
İkinci El Bölümü Mesajları: 459
Konularının görüntülenme sayısı: 248.286 (Bu ay: 393)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 140 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.