Şimdi Ara

Epic Games Store 130 tl indirim kuponu veriyor [Ana Konu] Dying Light 2 204 tl God of War 184 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
12
Favori
36.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şubat ayında çıkacak yeni oyunlarda bu indirime dahil olacak dying light 2 ucuza alma keyfi yaşayın :)

tosla kartı olanlar 28 şubata kadar extra 15 tl iade alarak toplamda 145 tl indirimden yararlanmış olur

ARKADAŞLAR ÖNE CIKAR BUTONUNA BASALIM KONUYU HERKES GÖRSÜN FAYDALANSIN

Epic Games Store 130 tl indirim kuponu veriyor [Ana Konu] Dying Light 2 204 tl God of War 184 tl

Epic Games Store 130 tl indirim kuponu veriyor [Ana Konu] Dying Light 2 204 tl God of War 184 tlEpic Games Store
    Epic Games Store | Official Site
    https://www.epicgames.com/store/tr/inventory/coupons

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 4 Şubat 2022; 12:11:2 >

• Paragraf paragraf yazı yazdım ama sildim. Anlayacak pırıltıyı göremedim sende.

İşim gereği dünyanın çoğu yerinde kontaklarım,arkadaşlarım var. Dönem dönem ülkelerin durumu hakkında konuşuruz. Bu yazdıkların baya baya masaldan ibaret. 20 yıl önce ezikleyerek baktığın ülke vatandaşları bile şu anda Türkiye ile dalga geçiyor, acıyoruz size şeklinde konuşuyor.

Matematiğin varsa aç google da biraz araştırma yap, kalem kağıt al önüne hesap yap.

Blockladım bu arada

Elbette istediğiniz yerden, daha pahalı bile olsa alışveriş yapabilirsiniz.

Lakin şunu fanboylar bilmez: Tekelleşme kötüdür, piyasadaki rekabet müşteriye çokça yarar sağlar.

Steam'in tüm rakiplerini elimine ettiğini ve piyasadaki tek platform olduğunu düşünün. İstediği fiyatlardan satış yapar, istediği kadar kötü müşteri desteği yürütür. Bu yüzden tekelleşme çok kötüdür ve rekabet desteklenmelidir biz son kullanıcılar olarak.

Steam cüzdanımda binlerce lira olmasına rağmen elimden geldiğince epicgames'ten alışveriş yapmaya özen gösteriyorum. Rekabet ortamı yaratmakta çorbada 1 tanecik tuzumuz olursa ne mutlu.

Elbette çok akıllıca davranmayan insanlar 200tl ye 199tl kupon verilmesine rağmen istedikleri yerden 200tl ye aynı ürünü alabilirler. Bu başta kendileri için sonrasında rekabet ortamı için ne kadar kötü hatta berbat bir seçim olsa da ''herkesin hayatına kimse karışamaz'' gerçeği söz konusu.

• Yararlandım Teşekkürler hocam. RDR2-GTA5 Premium Edition ikilisi yapılabilir veyahut RDR2-JWE2 ikilisi yapılabilir.

• Cidden bu epic store harika.

mailinize bildiri gelsin sadece diye adamlar 130tl iniyor oyundan

• Oyun tavsiyeniz var mı arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaka gibi.

• a.arslan kullanıcısına yanıt

RDR2, AC Valhalla, Far Cry 6, Cyberpunk 2077, GOW.

• epic games 200 liraya 190 lira kupon verse bile steam'den almaya devam edicem

• Malamadre Cruzz kullanıcısına yanıt
    Güzel fiyat hayırlı olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ardack kullanıcısına yanıt

İlginize çok teşekkür ederim.

• 27 Şubat a kadarsa kupon, Dying Light 2 de geçerli olur herhalde

• V.Corax kullanıcısına yanıt
    Kupon onda çalışır 219 tl ye al git yapılır

• Gamepass'den sonra Epic Games Türk oyuncu kitlesi için başka bir nimet

• Selamlar ,
    Dlc de indirim olmuyor heralde:/

• Exclusive.Gamer kullanıcısına yanıt

Aynen,teşekkürler.

• bf 2042 nasıl oyun alınır mı ki

• Red Dead Redemption 2 TRY ₺ 53.64

Worms Rumble TRY ₺ 2.96

The Crew 2 Standard Edition TRY ₺ 16.15

TOTAL [ TRY ]:₺ 72.75

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sam Fisher 6600 -- 27 Ocak 2022; 21:34:57 >
  • TITAN kullanıcısına yanıt

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler indirim dönemi beklenmeden gow aldım😊

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar öne çıkar butonu ile oy verelim herkes faydalansın

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.