Şimdi Ara

Epic Games Store 130 tl indirim kuponu veriyor [Ana Konu] Dying Light 2 204 tl God of War 184 tl (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
12
Favori
36.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2000 kişi sınırı var onu doldururlar ama dying light 2 170 tlye alınır guzel olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 28 Ocak 2022; 17:33:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirim gerçekten iyi. hayatımda ilk kez oyuna para veriyorum(5 dolar) :) (rd2 ,far cry,limbo, two souls)

• ztealth kullanıcısına yanıt

pc kaldırmıyor ama yine de alıcam sanırım rdr2 yi. ileride oynarım bilgisayar alınca :/

• _Warknife_ _ kullanıcısına yanıt
    Epic kupon açıklamasına yazmış dlc ve ön siparişlerde geçersiz diye. Okumanızı tavsiye ederim detayları ile mevcut.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sabahtan beri dusundum tasindim boyle bi paket yaptim.

XSX te ge force now araciligi ile oyniycam

Epic Games Store 130 tl indirim kuponu veriyor [Ana Konu] Dying Light 2 204 tl God of War 184 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArdaTuranizmo -- 28 Ocak 2022; 19:30:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RDR 2 ultimate almak daha mı mantıklı acaba?

• Epic Games Store 130 tl indirim kuponu veriyor [Ana Konu] Dying Light 2 204 tl God of War 184 tl

Her türden oyunlar ile optimum bir sepet yapmaya çalıştım. Fikir verir diye bırakıyorum.

• Bende;

Mafia 3

Disco elysium

Far Cry 6 aldım toplam 85 liraya. Habire alıyoruz ama ne zaman oynarız bilmiyorumEpic Games Store 130 tl indirim kuponu veriyor [Ana Konu] Dying Light 2 204 tl God of War 184 tl Epic Games Store 130 tl indirim kuponu veriyor [Ana Konu] Dying Light 2 204 tl God of War 184 tl 

• a.arslan kullanıcısına yanıt
  • aylakadam777 A kullanıcısına yanıt

Ben de onu yada valhalla + legionu almayı düşünüyorum sizce değer mi legiona yoksa valhalla gold daha mı iyi

• ANLOVE kullanıcısına yanıt

Mafia 2-3 ya da farcry 1-2-3 eklenebilir. Ben öyle yaptım.

• Bright like a Diamond kullanıcısına yanıt

Maalesef serinin en kötüsü...

• yıllardan beri indirim diye bir halt beceremeyen steam'den 1000 kat iyidir

• Tosla kampanyası nedir arkadaşlar? Tosla kart yoksa alayım mi bu kampanya icin

• Epic Games Store 130 tl indirim kuponu veriyor [Ana Konu] Dying Light 2 204 tl God of War 184 tl

Mafia II ve III'ün kuponsuz fiyatları da bedava resmen kaçırmayın. 15tl. DE'ye türkçe yama gelecekti o da iyi oldu. 10/10 sepet yaptım valla helal olsun bana.

• murattekno kullanıcısına yanıt
    15 tl iade veriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne oyunu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • gabagool kullanıcısına yanıt

hocam extra indirim nasil edindiniz epicden oyun alırken. 130 tllik kupon harici indirim - kampanya söz konusu mu

• Leo Messi Kun kullanıcısına yanıt

Valhalla da Gold değmez. Odyssey gibi dolu içeriği yok. Standart alsan yeter. Legion da ise Gold paketle ilk oyunun karakteri Aiden Pearce geliyor. Değer bence.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.