Şimdi Ara

Epic Games Store 130 tl indirim kuponu veriyor [Ana Konu] Dying Light 2 204 tl God of War 184 tl (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
12
Favori
36.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ac nin tüm oyunlarinda var o sorun,çok tekrar ediyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • AndOne kullanıcısına yanıt

Son üçlemede o sorun hep var. Bir süre sonra tekrara bağlıyor. +50 saat oynama süresini böyle yakalıyorlar zaten. Epic Games Store 130 tl indirim kuponu veriyor [Ana Konu] Dying Light 2 204 tl God of War 184 tl 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tranquillity kullanıcısına yanıt
    Odyssey cidden hoşuma gitmişti ama artık içim daraldı devam edemedim😃 bakalım valhallayı bitirmeye kararlıyım ama

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Watch dogs 3 ne kadar gelir acaba,birde ekran kartı gtx 650m, i7,16gbram çalıştırmaz gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • göktuğbey kullanıcısına yanıt

Hocam 780m ile watch dogs 2'yi 1600x900'da (1080p bir altı) oynamıştım, legion çalışsa bile çok çok düşük olur keyifli olmaz:((

• Bright like a Diamond kullanıcısına yanıt

bedava olsa bile indirme

• den D kullanıcısına yanıt

ben oynadım gayet iyi.

beklentinize göre değişir.kasım aralık ayında oynadım.

gayet zevkli çözümleri. diğer serilerini oynadıysanız bunu da kesin seversiniz.

açık dünya oldugu için sinking city gibi düşünün.

• Exclusive.Gamer kullanıcısına yanıt

hocam bu tosla kart papara gibi mi?

• laider kullanıcısına yanıt

TR'de alım gücü daha yüksek demiş adam :d

Piyasa normal olsa 1.5 ay asgari ücretle 3080 sistem toplar UK'de. Kilosu 8-10 pounda kırmızı et yer. 4'te 1 maaşa konsol alır. Ama burada oyun ucuz diye adaletsiz bulmuş arkadaş.

''In a lot of cases I'd agree with you but the numbers here go way beyond pricing for local economic conditions.

These games are all discounted 35-55% in the Luna New Year sale in the UK store right now, but they still total £97. With the newsletter voucher that's £89.

Median income in Turkey is about £4000, in the UK it's close to £31000. If you convert that to median hourly rates you find someone in the UK would have to work 6 hours to pay for these games, in Turkey you'd have to work about 2 hours.

If you do the maths the "fair" regional pricing would either be £11 in Turkey, or £31 in the UK.''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.I.P John Meadows -- 31 Ocak 2022; 20:53:18 >

• tosla ile alışveriş yaptım ama kampanya detayında işlemlerde gözükmedi, normal mi? konu tosla olunca güvenim sıfır.

• AndOne kullanıcısına yanıt

iyi yapmışsın indirim gelse bile 130 tl düşmez

• 2 güzel oyun 92.75 tl

Epic Games Store 130 tl indirim kuponu veriyor [Ana Konu] Dying Light 2 204 tl God of War 184 tl
  • Stoneiron04 kullanıcısına yanıt

Ben de bu şekilde aldım az önce.

• vpn ile uğraşıp alışveriş yapılacak ülke haline geldik :)

bu arada Anno 1800 ile güzel bir combo yapan var mı arkadaşlar?

• bu sürüm 339 tl ye alınabilecek :D

Epic Games Store 130 tl indirim kuponu veriyor [Ana Konu] Dying Light 2 204 tl God of War 184 tl
  • Epic iyi güzel hoş da tüm ilgimi çeken oyunlara sahibim neredeyse. 130 tl kupona alabileceğim oyunlar sadece dying light 2 ve gow. Oyun havuzunu artırması gerek epic in.

• GYKA G kullanıcısına yanıt

Hocam o sistemle RDR2'den kaç Fps alıyorsunuz. Bende aaa oyunları kaldırma ömrünü 3-4 sene önce tamamlamış bir acer vn7 nitro var. i5 4210h - gtx860m - 16gb. Witcher 3'ü oynarken dahi keyif almadığımdan bekletiyorum. Gt1030'la kaç fps aldınız merak ettim doğrusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hips -- 1 Şubat 2022; 9:7:35 >
  • GOW'mu alsam Dying Light 2'mi beklesem o kadar karasızım ki anlatamam Epic Games Store 130 tl indirim kuponu veriyor [Ana Konu] Dying Light 2 204 tl God of War 184 tl  Çıkışını bekleyip görüp ondan sonra ikisinden biri almak daha mantıklı sanırım.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.