Şimdi Ara

Epic Games Store 130 tl indirim kuponu veriyor [Ana Konu] Dying Light 2 204 tl God of War 184 tl (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
12
Favori
36.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İmrenerek Türkiye'yi gömdüğünüz batıda kiralar, enerji ev giderleri vs. ne kadar haberiniz var mı? 1+0 daireler 800-900 euro adamlar net 1500 euro işçi maaşı alıyor, nereye 1.5 aya rtx sistem kuracak asgari ücretli bir ingiliz?

Hepsi korona kısıtlamalarına karşı eylemde açız, virüsten ölelim açlık öldürmeden diye eylemler yapılıyor, ABD'de 3 Milyona dayandı evsiz sayısı.

Bunlar yabancı kaynakların haberlerinde her gün manşet oluyor ingilizceniz varsa açık okuyun..

Doğalgaz ve Elektrik avrupada %800 zamlandı sadece 1 yıl içersinde, evet euro ile maaş alıyorlar ama euro ile de geçiniyorlar, öyle 1500 maaş aldım 10 euroya 1 kg et aldım oh kebap diyen yok orada..

• Dj_Mami kullanıcısına yanıt

Günün fıkrası...

Allah aşkına Neyi savunuyorsun kardeşim. Şunu izle. bunları 1.5 aylık asgari ücretle almış. tr de yani 6.375 tl ediyor. ekran kartı alamıyon https://youtu.be/d3lA0V7U1co

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Paragraf paragraf yazı yazdım ama sildim. Anlayacak pırıltıyı göremedim sende.

İşim gereği dünyanın çoğu yerinde kontaklarım,arkadaşlarım var. Dönem dönem ülkelerin durumu hakkında konuşuruz. Bu yazdıkların baya baya masaldan ibaret. 20 yıl önce ezikleyerek baktığın ülke vatandaşları bile şu anda Türkiye ile dalga geçiyor, acıyoruz size şeklinde konuşuyor.

Matematiğin varsa aç google da biraz araştırma yap, kalem kağıt al önüne hesap yap.

Blockladım bu arada

• Cevap verilir de yurtdışında kira pahalı kartı çıkarıldıysa susmak gerek :D

Üç kişi öğrenci evinde kalıyoruz Ankara'da, üçümüz toplam 5000-6000 TL arası gider oluyordur kışın. İstanbul'da olsaydık 5000 TL, 10.000 TL olacaktı.

Hadi canım, ironi değilse çok komik. Ciddi isen de burda ekmek çıkmaz sana.

Bugün elektrik faturası geldi ne kadar unuttuğum eski küfür varsa hepsini hatırladım bir anda.

• Epic Games Store 130 tl indirim kuponu veriyor [Ana Konu] Dying Light 2 204 tl God of War 184 tl

güzel bir paket

• oyun önerebilecek olan var mı ? metro exodus kesin alacağım yanına da cyberpunk alırım diyordum ama ekran kartım gtx 1060 boşuna 25-30 fps zorla oynayacağım oyunu almayayım dedim kuponu tamamlaya bilicek güzel co-op multi yada indie, güzel hikayeli vs oyun önerebilir misiniz ? disco elysium düşünüyorum başka önerilerinize açığım

• Hips H kullanıcısına yanıt

oynanmaz hocam ben baktım rezalet videolara.

ps3 bile daha iyi görüntü verir.fps falan hiç önemsiz görüntü çok kötü.

• attakkann1 kullanıcısına yanıt

1060 6gb i5 10400f 16gb ram, cyberpunk mediumda 60 fps alıyorum

• horzion zero dawn ile ac odysesy arasında kaldım. sizce hangisi alınlaı ve ikisinde türkçe yaması var mı?

• @Dj_Mami hadi sen a haber izlemeye devam et, gün gelecek bu yazdıklarınızdan utanç duyacaksınız. nasıl ki 3 sene önce kendinize pusula ettikleriniz tarafından şimdi sözde "kandırıldıysanız", 3 sene sonra da aynı mavalı okuyacaksınız ama yüzünüze bakan olmayacak.

ha btw tam cevap yazmaya başlayacaktım şu ağız ishaline de bir de ne göreyim, "Bu kullanıcının mesajlarını cevaplayamazsınız." yazıyor :D:D:D:D kıvanç duydum bu dızo tarafından engellendiğim için, günüm şenlendi.

• 1.5 saat sonra dying light 2 indirime girecek hazır olun Epic Games Store 130 tl indirim kuponu veriyor [Ana Konu] Dying Light 2 204 tl God of War 184 tl 

• Exclusive.Gamer kullanıcısına yanıt

İndirim?

• Saat farkı olabilir gün içinde indirim gelmezse epic e şikayet edilir çıkmış oyunda geçerlidir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dying light'da hala geçmiyor. epic saati amerika'ya göre ise, 6-7 saat sonra ön satıştan çıkmış olur.

• hala ön sipariş ver yazıyor gün içinde onu şimdi satın al olarak değiştirirler ozaman 219 a düşer

• Epic Games Store 130 tl indirim kuponu veriyor [Ana Konu] Dying Light 2 204 tl God of War 184 tl

bekleyenler davransın pusatlara

• BEKLENEN İNDİRİM GELDİ SALDIRIN Epic Games Store 130 tl indirim kuponu veriyor [Ana Konu] Dying Light 2 204 tl God of War 184 tl 

Epic Games Store 130 tl indirim kuponu veriyor [Ana Konu] Dying Light 2 204 tl God of War 184 tl
    Epic Games Store 130 tl indirim kuponu veriyor [Ana Konu] Dying Light 2 204 tl God of War 184 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 4 Şubat 2022; 3:44:21 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.