Şimdi Ara

Epic Games Store 130 tl indirim kuponu veriyor [Ana Konu] Dying Light 2 204 tl God of War 184 tl (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
12
Favori
36.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • agalar cyberpunkin yaninda geforge nowda mevcut öneriniz var mi? watch dogs legion ilk aklima gelen oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exclusive.Gamer kullanıcısına yanıt

hocam bu tosla kart elimize ulaşmadan papara gibi para atıp alışveriş yapabiliyomuyuz? kart gelicek falansa hiç o topa girmeyi düşünmüyorum?

• rerea kullanıcısına yanıt

beklemek istemiyorsan marketlerde tosla kart var 5 tlye alabilirsin mobilde digital kart açabilirsin ama senden 10 tl alarak kart gönderiyor yinede adresine kart gelecek

• Tosla ve paycell harici başka ne var avantaj sağlayan ve hangisi daha iyi sizce geri ödeme yapma anlamında

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • rerea kullanıcısına yanıt

Ben de baktım. Bir tane youtube kanalı var. Benim kullandığım Acer VN7'nin suyunu çıkarırcasını aşağı yukarı her oyunu deniyor da keyif veriyor mu ki diye merak etmiştim. Çünkü ben oynadığımda eğlenemiyorum. Görüntü ve yumuşak hareketler olmayınca hoş olmuyor.

Bu arada Mafia Trilogy 187 Tl'lik paketi almak yerine; Mafia I, Mafia II, Mafia III ayrı ayrı eklediğinizde daha ucuza geliyor. Saçma ama öyle.

Mafia I-II-III + Alan Wake Remastered almayı planlıyorum.

• Hips H kullanıcısına yanıt

Mafia Trilogy sepete eklenmiyor zaten. o yüzden indirimde kullanılamıyor. mecbur tek tek eklemek gerekiyor. şuan indirim oldugundan daha uyguna geliyor. yalnız normal fiyatlandırmalarda Trilogy paketleri cok uygun oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stoneiron04 -- 4 Şubat 2022; 20:28:6 >
  • Korsan oyunlara alıştıktan sonra malesef bu tür güzel fırsatlar bana ilgi çekici gelmiyor. RDR2 + AC Origins toplam 73 tlye alınabiliyor fakat ikisi de aslında bedava düşüncesiyle alamıyorum  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi narkotik_1989 -- 4 Şubat 2022; 21:23:11 >
  • narkotik_1989 N kullanıcısına yanıt
    Rdr2 online zaten 75 tl galiba indirimlerde. Onu alana kadar bu fırsatı değerlendirmek gayet iyi

Hocam sadece RDR2 için harcanan sene tam yedi sene. Yüzlerce insanın emeği var geliştirilmesinde. Bence o şekilde düşünmeyin. Yine de siz bilirsiniz tabi ki.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Stoneiron04 kullanıcısına yanıt

Tabii ki de normal dönemde Trilogy daha ucuza geliyor ben bugünden bahsettim. Trilogy'i sepete ekle seçeneğini denememiştim. Fakat trilogy şimdi satın al diyerek alınabiliyor hala. Aklında olan varsa diye yazmak istedim. Tek tek almayı denesinler diye.

sadece şöyle düşünün. 5 ve 6 yıl çalışıyorsunuz. paranızı birikim yapıyorsunuz. sonra biri bankadan veya yastık altınızdan o parayı calıyor. o kadar yıl calışıp çırpıp kazandığınız bir hırsızın cebine gidiyor. heh işte o cebi olan hırsız siz oluyorsunuz bu durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stoneiron04 -- 4 Şubat 2022; 22:44:16 >
  • 1070 ekran kartim var dying light 2 icin dusuk ayarlarda bile keyif alamaz miyim? Diger secenegimde gow olacak ikisi arasinda kaldim var mi tavsiyeniz?

• BigMuffin kullanıcısına yanıt

youtube dan işlemci+ekran kartı testlerine bakmanı öneririm. önerilen sistemler pek tutmuyor

• Hips H kullanıcısına yanıt

malesef rtx olmayan kartlar dışında günümüzde oynanmaz.

en azından bi oynayan daha diğerinin yüzüne bakmaz.

• son tarih ne kullanım için

• 2ceyrekkokorec kullanıcısına yanıt

Kupon son kullanımı 27 şubat

• RDR 2 almayı düşünenler varsa indirimi 10 şubatta bitiyor. Ben az daha unutuyordum.

Bu arada hikayeli oyunları biraz oynayıp daha sonra salıyorum o yüzden sadece online eklentisini almayı düşünüyorum.

Dolayısıyla 80 TL civarı o yapıyor, yanına ortalama 120 tl lik ekleyebileceğim oyun tavsiyesi verebilir misiniz?

• BigMuffin kullanıcısına yanıt
    Mis gibi oynarsınız 1070in daha canı var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla korsan işi artık zorlaşıyor DENUVO kullanan oyunları kiran 1 kişi kaldı. O da (emperor) oyun başı 500$ istiyor artık, oyunda beğenmiyor beğenirse 500 ü istiyor.

Yani nasil olsa bedava olacak kafasından hafif hafif uzaklaşmaya başlayabilirsiniz. AAA oyunların korsanı yavaş yavaş bitiyor ortaya sağlam bir crackçi cikana kadar. Vardı bir tane o mal (Voksi) işi şova dönüştürüp herkese cevap yazınca yerini belli (bulgaristan) edip yakalanmıştı.

• DisArt5k kullanıcısına yanıt
    Aynı amaç ile nowda oynamalık cp ve wd legion oyunlarını 84 tlye aldım, çok iyi bir alışveriş oldu epic sağolsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.