Şimdi Ara

ENPARA KREDİ KARTI GELİYOR. (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
589
Cevap
25
Favori
74.238
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konuyu biraz saptırıyoruz ama yinede alakalı oldugunu düşündügümden sormak istiyorum.

Peki Kredi notunu yükseltme seçenekleri nedir ? nasıl yükseltebiliriz en basit yoldan ?

@amanhem
  • McCarty kullanıcısına yanıt
    Bu soru için teşekkür ederim aynı soruyu soracaktım , bu aralar kredi kartı ödemelerimde gün gecikmesi yaşıyorum ve asgariyi ödemek zorunda kalıyorum.
    Nasıl yükseltilir bu puan yada yükseltilmesi kaç gün , ay sürer
  • Cepteteb'te 10 bin lira param vardı dediğinizi hiç yaşamadım şu anda Enpara'da nakit tutuyorum ondada faiz işlemiyor haramdır günahtır bundan dolayı faize karşıyım altın felan alıyorum genelde.
  • Işyerimi aradılar maaş bile sormuş. Enpara diye söylemişler Bu istihbarat meselesini hiç sevmedim ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar suan basvurular acik mi nereden basvurabiliriz

• Bazı arkadaşlar Halkbank'tan ayda bir risk raporunu ücretsiz alabiliyorsunuz demişler, ben bir ayda birden fazla rapor alıyorum hepsi ücretsiz. Ayrıca Akbank ta ücretsiz risk raporu da 31 Aralık'ta son buluyor diye gözüyor eğer değişiklik olmazsa bilginiz olsun.Akbanktanda dilediğiniz kadar rapor alabilirsiniz. Aradaki fark iki banka arasında Akbank anında mail atıyor, halkbank gün içerisinde veya en geç ertesi gün atıyor.bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut2012 -- 29 Kasım 2017; 10:13:51 >
  • Başvurular şu an belli kişilere açık onlar kartı deniyorlar, en kısa zamanda bizede açılacak inşallah
    :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut2012 -- 29 Kasım 2017; 10:16:58 >
  • Bende başvurdum, hadi hayırlısı bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maczone

quote:

Orijinalden alıntı: politiks

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Aslında benim puanımda yüksek ama bir çok site Yapı kredi'ye taksit yapıyor ve bazı siteler yapı krediye 12 taksit yapıyor maximum çıkarmak saçma geliyor zaten Free ile bir çok kampanya dahil her türlü haklardan yararlanıyorum ama merak ettim sonuçta en iyisi galiba Yapı kredi ama şubeye gelin başvurun diyor bana uğraşamam hocam Türkiye Finans şubesi sıkıntılı aydan aya artık EFT geçerim Bonus'a maksimum 6 taksit yapıyorlar kullanılabilir yane hocam.

Sizin puanınız kaç acaba ?

ENPARA KREDİ KARTI GELİYOR.

Yapı krediden memnunsanız başka bir banka gerekmez belki bir aidatsız bonus gerekebilir. Benim puanım 1823 biraz daha yüksekti ama son zamanlarda yaptırdığım sorgular biraz düşürdü. Sorgu yapılınca puan düşüyormuş. Genelde 1840-50 bandından geziniyor.

Puanın yüksek olmasının sebebi 15 seneden fazla bir süredir banka sistemlerini ve kredi kart sistemlerini kullanmam ve bugüne kadar bir kez bile gecikmeye girmemem. Ayrıca her ay asgarisini değil borcun tamamını yatırırım ödeyemeyeceğim borcun altına girmem. Ayrıca kartların limitinin tamamını kullanmam bu sayede de yükseliyormuş.

Sizinde limit oldukça yüksek. Size de birçok bankadan sorunsuzca kart çıkar.

Hocam kusura bakma ama iyi salladin findeks puanini sorgulatmak allah askina puanini niye dusursun kredi arayisina mi girdin kart borcunu mu odemedin de dusuyor!!!! Bana bunu bizzat dusmedigini findeks musteri temsilcisi beni ozel arayip sistemi anlatirken soyledi

Sallama gibi bir huyum yoktur her lafımı önce düşünür sonra tartarım ve ondan sonra söylerim. İnsanız hataya düşeriz ama bile bile kimseyi yalnış yönlendirmem bugüne kadar yönlendirmedim bundan sonra da yalnış yönlendirmeyi Allah nasip etmesin.

Bu puanın düştüğünü bizzat bana bankacılarda söyledi. Kredi arayışı değil ancak yüksek tutarlı bir ev için 3 farklı bankadan kredi sorgusu yaptırdım ve bana bunun düşüreceğini söylediler. Gerçekten de findeks puanım bu sorgulardan sonra düştü.

Bankacı değilim ve bu banka işlerinden de fazla anlamam bu sebeple kandırılıyor da olabilirim zamanında kandıranlarda oldu. Eğer suç değilse yani Findeks bana dava açmayacak ise bende Findeks müşteri hizmetlerini arayayım, ev için banka şubesi üzerinden 3 kredi sorgusu yaptırdım puanım düştü diyeyim ve ses kaydı alıp forumda yayınlayayım. Eğer bu bir suç teşkil etmiyorsa bunu yapabilirim.

Unutmadan bilmediğim bir konuda konuşmayı ve özellikle atıp tutmayı sevmem, kredi sistemleri de bildiğim bir konu değildir standart bir kullanıcıyım. Üstte de dediğim gibi bile bile kimseyi yalnış yönlendirmem, eğer sizin dediğiniz gibiyse ve başka bir sebepten ötürü düştü ise kusuruma bakmayın. Gerekirse özür dilemesini de bilirim.

Yanlış anlamayın, sadece bilgi vermek istiyorum.
    findeks puanı sorgulaması puanı düşürmez.
    Eğer puanınız düştü ise, mutlaka sizin farkına varmadığınız başka bir şeydendir.

• nereden başvuruluyormuş arkadaşlar öğrendiniz mi? bende bulamadım da
  • Ben geçen hafta başvurmuştum dün geldi kart.
  • murattekno kullanıcısına yanıt
    test aşamasındaymış, herkese açık değil rastgele kişilere açılmış.
    31 aralığa kadar test işlemleri bitip herkese açılacak dendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkmania -- 29 Kasım 2017; 11:57:2 >
  • kredi kartını çıkartılarsa hemen diğer kartlarımı iptal ederim
  • Ben de mail atmıştım geçen hafta. Cevap verdiler elbette önümüzdeki hafta başvuru yapacaklar listesine alındınız diye (bu hafta) Hala başvuru açılmadı. Mail falan da gelmedi :((

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuzsuz_deli_bekir

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: politiks

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Aslında benim puanımda yüksek ama bir çok site Yapı kredi'ye taksit yapıyor ve bazı siteler yapı krediye 12 taksit yapıyor maximum çıkarmak saçma geliyor zaten Free ile bir çok kampanya dahil her türlü haklardan yararlanıyorum ama merak ettim sonuçta en iyisi galiba Yapı kredi ama şubeye gelin başvurun diyor bana uğraşamam hocam Türkiye Finans şubesi sıkıntılı aydan aya artık EFT geçerim Bonus'a maksimum 6 taksit yapıyorlar kullanılabilir yane hocam.

Sizin puanınız kaç acaba ?

Yapı krediden memnunsanız başka bir banka gerekmez belki bir aidatsız bonus gerekebilir. Benim puanım 1823 biraz daha yüksekti ama son zamanlarda yaptırdığım sorgular biraz düşürdü. Sorgu yapılınca puan düşüyormuş. Genelde 1840-50 bandından geziniyor.

Puanın yüksek olmasının sebebi 15 seneden fazla bir süredir banka sistemlerini ve kredi kart sistemlerini kullanmam ve bugüne kadar bir kez bile gecikmeye girmemem. Ayrıca her ay asgarisini değil borcun tamamını yatırırım ödeyemeyeceğim borcun altına girmem. Ayrıca kartların limitinin tamamını kullanmam bu sayede de yükseliyormuş.

Sizinde limit oldukça yüksek. Size de birçok bankadan sorunsuzca kart çıkar.

Hocam kusura bakma ama iyi salladin findeks puanini sorgulatmak allah askina puanini niye dusursun kredi arayisina mi girdin kart borcunu mu odemedin de dusuyor!!!! Bana bunu bizzat dusmedigini findeks musteri temsilcisi beni ozel arayip sistemi anlatirken soyledi

Sallama gibi bir huyum yoktur her lafımı önce düşünür sonra tartarım ve ondan sonra söylerim. İnsanız hataya düşeriz ama bile bile kimseyi yalnış yönlendirmem bugüne kadar yönlendirmedim bundan sonra da yalnış yönlendirmeyi Allah nasip etmesin.

Bu puanın düştüğünü bizzat bana bankacılarda söyledi. Kredi arayışı değil ancak yüksek tutarlı bir ev için 3 farklı bankadan kredi sorgusu yaptırdım ve bana bunun düşüreceğini söylediler. Gerçekten de findeks puanım bu sorgulardan sonra düştü.

Bankacı değilim ve bu banka işlerinden de fazla anlamam bu sebeple kandırılıyor da olabilirim zamanında kandıranlarda oldu. Eğer suç değilse yani Findeks bana dava açmayacak ise bende Findeks müşteri hizmetlerini arayayım, ev için banka şubesi üzerinden 3 kredi sorgusu yaptırdım puanım düştü diyeyim ve ses kaydı alıp forumda yayınlayayım. Eğer bu bir suç teşkil etmiyorsa bunu yapabilirim.

Unutmadan bilmediğim bir konuda konuşmayı ve özellikle atıp tutmayı sevmem, kredi sistemleri de bildiğim bir konu değildir standart bir kullanıcıyım. Üstte de dediğim gibi bile bile kimseyi yalnış yönlendirmem, eğer sizin dediğiniz gibiyse ve başka bir sebepten ötürü düştü ise kusuruma bakmayın. Gerekirse özür dilemesini de bilirim.

Yanlış anlamayın, sadece bilgi vermek istiyorum.
    findeks puanı sorgulaması puanı düşürmez.
    Eğer puanınız düştü ise, mutlaka sizin farkına varmadığınız başka bir şeydendir.

Hergün findeks raporu alıyorum neden puanım düşmüyor her ayın 10 ile 15 arasında findeksler güncellenir bilginize

• Ben geçen hafta başvurmuştum şimdi geldi kart
  • bende geçen hafta başvurdum kart kuryede bakalım ne zaman gelecek..

aidat ve taksit kampanyasından başka kampanyası varmı bilen varmı?
  • ShaRLooT kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlısı olsun, takribi kaç günde geliyor. ?
  • Bence güvenliğiniz için Cepteteb kullanmayın benim bilgim dışında kredi kartı başvuru yapıyor sistem ve onaylanıyor bana sms geliyor kartınız kuryeye verilecektir diye aradım bankayı hiç bir bilgi olmadığını ne mobil nede internet şubesi üzerinden başvuru yapıldığını görmüyorum dedi kim yaptı bu başvuruyu diyorum ATM'den yapmış olmayasanız diyor 4 aydır Ceptetebin yüzüne bakmıyorum dedim kayıt oluşturdular BDDK'ya şikayet kaydı oluşturdum Enpara ile çalışmaya devam...

Cepteteb İnternet şubesine giremiyorum kredi kartı bilgilerimi istiyor ne biçim bir bankadır anlamıyorum.

• 1312 puan az riskli kategoride kredi notum var. Enpara kart çıkmış kurye ile teslim edilecek
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.