Şimdi Ara

ENPARA KREDİ KARTI GELİYOR. (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
590
Cevap
25
Favori
74.235
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Misafir Çocuğu

quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

Internet bankacılığında başvuru açıktı, bugün onayladılar.

limit ne verdi

Ayıptır söylemesi 800 tl hocam, öğrenciyim.
  • quote:

quote:

quote:

limit ne verdi

bir öğrenci için az bir rakam ama hiç yoktan iyidir 4 yıl önce öğrenciyken iş bankası 750 TL vermişti

• quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

3 Yıldır enpara kullanırım işte en son Atm kartı yuttu 10-15 gün sonra kart getirdi kurye chip vardı gören kredi kartı sanıyor bence banka kartıda , kredi kartıda tek 1 kart olursa şahane olur taşımayız benim merak ettiğim 2 soru var taksit özelliği yapacaklar mı ve Kredi kartı puan felan kazandıracak mı chip para bonus gibi bunlara açıklık getirirlerse iyi olurdu.

https://www.qnbfinansbank.enpara.com/urunler/kredi-karti/kredi-karti.aspx

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

limit ne verdi

bir öğrenci için az bir rakam ama hiç yoktan iyidir 4 yıl önce öğrenciyken iş bankası 750 TL vermişti

Yapıkredi kartım var mesela 4600 tl limit var En parada 10 bin kredim var birde. Bana nasıl güvenip verdiler merak konusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apollon -- 27 Kasım 2017; 17:48:5 >

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Aynı şeyi müşteri hizmetlerine iletmiştim birkaç ay önce. Hem banka kartı özelliği hem kredi kartı özelliği olsun diye. Kart tamamlandı bitmek üzere şeklinde cevap gelmişti. Finansbankın bu şekilde kartı vardı kullanmıştım. Ellerinde imkan varken neden böyle mükemmel bir kart yapmazlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

limit ne verdi

Yapıkredi kartım var mesela 4600 tl limit var En parada 10 bin kredim var birde. Bana nasıl güvenip verdiler merak konusu.

yasal sınır var şuan hiçbir banka kart vermiyor yasal sınırdayım diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarthWorm -- 27 Kasım 2017; 18:6:41 >

• ENPARA KREDİ KARTI GELİYOR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarthWorm -- 27 Kasım 2017; 17:57:40 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

limit ne verdi

bende öğrenciyim,geçen hafta perşembe günü başvuru yaptım reddettiler.1 gün sonra cuma günü tekrar başvurdum bu sabah sms geldi 500 lira limitle onaylandı diye,resmen al hadi al der gibi oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Fornax Elysion

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

limit ne verdi

Ben işsizim bana vermediler.

Acaba bunun bir yolu var mı?

iş bulmak hocam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarthWorm -- 27 Kasım 2017; 19:8:34 >

• Nkolay kredi verir size ama faizi yüksek bir deneyin isterseniz.
  • Apollon kullanıcısına yanıt
    bende ogrenciyim bana vermediler daha once kredi cektiniz mi ya da baska kredi kartina sahipmiydiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornax Elysion

quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Nkolay kredi verir size ama faizi yüksek bir deneyin isterseniz.

Bakayım
    vermedi 1000 TL istedim 2000 veririz dediler ben 2000 odeyemem

2000 al , 1000 kullan.1000 ini geri öde
  • Çok mecbur değilseniz **** yerine eş dosttan bulmaya çalışın faizleri baya değişik

• quote:

Orijinalden alıntı: RAMMLIED

bende ogrenciyim bana vermediler daha once kredi cektiniz mi ya da baska kredi kartina sahipmiydiniz?

Abi öğrenciyken ilk kez vakıf likekart aldım kullandım düzenli ödedim limiti 400 tlydi bir süre sonra 600 tl oldu, bir seneye yakın kullanınca yapi kredi adiosa başvurdum 2600 limitli kart verdiler sonra yanına world gold verdiler bir kaç ay sonra limiti 4600 yaptılar. Bu aralar yapı krediden krediniz hazır mesajı geliyordu bende en para kredisi başvurdum kabul edildi(daha önce vermiyorlardı).En son dün de kredi kartımı onayladılar. Bir de son dört beş aydır bitcoin ile ilgilendiğim için en para hesabım aktifti baya.

• limitler finansbank ile ortak olacakmış. yani benim gibi cardfinansınız varsa limitiniz değişmeden aynı limite bağlı kart gelecek. enparaya başvururum diye limiti düşürmüştüm yeni oysaki :(
  • yahu nasıl başvurucaz bu lanet karta?

• Şu an herkese açılmadı,sadece belli kişilere açıldı başvuru

• Size hoş geldin faizi verecek o zaman 2000 çekin arkadaşın dediği gibi 3 veya 6 taksit 1000 TL eş değer erken ödeme yapın ekstra faizde azalır.

2000'e faiziyle 2700 ödeyecekseniz mesela 1000 erken ödeme ile 1200 - 1300 ödersiniz düşmüş olur.

Gene verdiğine şükredin diğer bankalar genelde vermiyor işsizken Akbank , Enpara , Nkolay kolayca kredi verdi Garanti , İngbank ve bir çok banka onay verdi fakat gelir belgesi istedi çalışmadığım için göndermedim.
  • Aktif olarak Akbank Free , Garanti Bonus Genç , Enpara kullanırım.

En iyisi Akbank mesela teknosa'dan 12 taksitle vadesiz alışveriş yapabiliyorum sınırlandırma yok ayrıca kart aidatı felan ıvır zıvır yok , Garanti Bonus Genç genelde 3 taksite kadar izin veriyor bazı harcamalara 6+2 taksit fırsatıda tanıyor.

Enparayı anlatmaya gerek yok Ekpara 750 TL tanımlı Bankanın önerdiği kadar kredi çekebiliyorum gerçekten işimi görüyor.
  • Hocam bana kart geldi çatır çatır da kullanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.