Şimdi Ara

ENPARA KREDİ KARTI GELİYOR. (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
589
Cevap
25
Favori
74.249
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
Giriş
    4 kere red yiyince CepteTeb'e geçiş yaptım hocam kafam rahat. Faiz de koyuyor vadesiz hesaba. Gerçi onlarda 2 kere red cevabı verdi
  • şimdi başvuru yaptım maaşı 2000tl girdim 1dk geçmeden mesaj geldi kredi kartı başvurunuz onaylandı diye kuryeye verilince haber edeceğiz diyolla :)
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    cepteteb kart ücreti alıyor galiba artık..diğer bankacılık işlemleri enpara gibi ücretsizmi?
  • chaplinn kullanıcısına yanıt
    Evet ücretsiz

Edit : Bu sefer de teb 500 TL nin altına faiz işletmeyeceğini duyurdu yani yıllık 45 TL faiz kaybı oldu. Anlaşılan gapitalist düzen görevini yaptı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 23 Ocak 2018; 9:57:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu 1000 liraya kadar 3 işlem taksitlendirme olayı biraz esnek galiba. Ne kadar esnek bilmiyorum ama benim 3 işlem toplamı 1200 lira civarında tutmasına rağmen 0 faizle taksitlendirme yaptı 3ünü de. İnşallah sonradan faiz çıkarmazlar. Belki de 3 işlemin hepsi MTV olduğu için problem çıkmamıştır. yani MTV ye özel olabilir ama sanmıyorum.
  • Arkadaşlar Enpara kredi kartı sanal kart uygulaması neden yok acaba bilgisi olan var mı

• eskiden bankalar kredi kartını kolayca verirdi şimdi neden kolayca vermiyorlar
  • Hocam bilgim yok maalesef. Forumun çökmüş sistemi yüzünden yeni görebildim kusura bakmayın.
  • Tebrikler! Aidat veren kredi karti kampanyamizin 1. yili icin almaya hak kazandiginiz 100 TL'lik kredi karti aidatiniz Vadesiz TL hesabiniza yatirildi. Aidatinizi gule gule harcamanizi ve kartimizi guzel gunlerde kullanmanizi dileriz. Yakinlarim da bu kredi kartini kullanmali diyorsaniz tanitim sayfamizi Whatsapp uzerinden onlarla paylasabilirsiniz ve bizi cok mutlu edersiniz... :))

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.