Şimdi Ara

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ) (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.255
Cevap
4
Favori
123.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)

(En Son Oy Tarihi: 25.7.2020)
Giriş
    Yıl 2019 sen hala Tv de kanal mi takip ediyor,izliyorsun. Herkes youtube daydı.
  • Sayın Binali Yıldırım'ı severim ama
    Seçim neden iptal edilip yeniden yapılacak diye sorulunca oylat çalındı demesini biliyor.
    Anadolu ajansının veri kesmesine ise ben yetkili değilim diyor .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "yok"
  • Ben programı çok verimsiz buldum. 3 dk lık süreler yetersizdi ve her iki aday da en çok merak ettiğimiz soruları cevaplamaktan kaçındı. İsmail Bey cevaplar konusunda zorlamadı.

1- CHP oyların tekrar sayılmasına itiraz etti mi etmedi mi? ettiyse neden etti?
    2- Anadolu ajansı AKP nin talimatıyla mı susturuldu?
    3- Veri kopyalama işleminin tam amacı neydi? İmamoğlu değiştirilebilir dedi ama zaten yedekleri alınıyor ve veri tabanı değişiklikleri takip edilebilir? bu konuya açıklık geitirlmedi
    4- AKP neden sadece BBB için itirazda bulundu, Diğer oylarda önde olduğu için mi itiraz etmek istemedi?

Bunun gibi önemli bir kaç konu daha vardı. Fakat her iki aday da kendi ile ilgili soruyu ya cevaplamadı ya da tatmin edici bir cevap vermedi.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 11 Ocak 2021; 15:56:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Numenorian Man

Beyfendi ne zaman şu sondaki söylemi bırakırsanız Chp o zaman bir şey kazanabilecek. İster kabul edin ister etmeyin.
    Kim kazanırsa kazansın kardeşim.
    Ben siyasetçi değilim istediğimi konuşur, yazarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Numenorian Man kullanıcısına yanıt
    Yahu eyt mağduru değilim ama. Bence eyt liler haklı. Benim şu an emekli yaşım 60. Ben 58 yaşına geldiğimde bir hükümet çıkıp artık 60 yaş emeklilik için çok erken Avrupa’da şöyle böyle o yüzden emeklilik yaşını 80 e çıkardım bundan böyle 80 yaşında emekli olacaksınız derse ne yapardınız?
    Ayrıca ülkede Avrupa’da ki yaşam kalitesi mevcut mu?
    Biraz empati yapın lütfen...

• İkisinden de birşey olamayacağını dün birkez daha görmüş oldum. Şu ülkeye ne adam akıllı hükümet nede adam akıllı muhalefet gelmedi şansımıza tüküreyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

Dün gecenin özeti:

Yalan
    Yalan
    Yalan
    Yok

• quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

İmamoğlunun 2 lafından 1 i yalan. Kreş açmaktan falan söz ediyor. Sen önce beylikdüzüne söz verdiğin 11 kreşi yap :)
    Binali yıldırım soruları istedi diye kendisi açıklama yaptı. Tabi yine kıvırıp yalan söyledi.
    Valiye it diyor. Sonrada 2 gün düşünüp basitlik dedim diye çocuk kandırdığını sanıyor. Adamın piyasaya çıktığı 6 ay oldu. Yalan üstüne yalan.
    Siyasetci dedigin yalanci olcak kardes.
    Erdoganin yolunda gitmesi güzel bir şey.
    Bunlar hep montaaaaaj ;)

• İsmail Küçükkaya, tam da beklediğim gibi sorular sordu.
    iki tarafı da kızdırmamak için suya sabuna dokunmayan sorular hazırlamış.

Binali Yıldırım'a özellikle bazı sözleri hatırlatmaktan imtina etti.
    örneğin, beka meselesi diye soruya girdi, BY'ye sizin de güneydoğuda bazı ifadeleriniz oldu vs. diye "kürdistan" sözünü kastetti ama söyleyemedi.
    İdo müdürlüğü yaptınız dedi ama, İdo'dan "akrabalarını idoya doldurmak ve yolsuzluk yüzünden görevden alınmasını" söylemedi.
    fetö sorusunu sordu ama türkçe olimpiyatlarına katıldınız mı diye soramadı..

ismail küçükkaya bildiğimiz gibi, ne şiş yansın ne kebap. herkese gül dağıttı.
    tarafsız olmakla, silik-omurgasız olmayı bir birine karıştırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradiso35

Bunu cidden ve üzülerek söylüyorum ki muhalefet seçmenin bir kısmı ciddi anlamda paronayak diye tabir edebileceğimiz durumda, inanın bu tespiti aşağılamak için söylemiyorum durum bu
    Dış minnaklar, iç minnoşlar ve hainlerin oyunları olmasa hiç bir başarısızlığı olmayan bir hükumet yanlısı kitle varken paranoyak olan biz olamayız.
  • Binali seçimi kazanır. Ekrem çuvalladı

• boylum kullanıcısına yanıt
    İroniyse komik değilse yüzünüz kızarmalı.özellikle ikinci yarı binali yıldırım trolledi.

• Bu yayının oyları değiştirdiğine inanan var mı gerçekten ya. 1000 oy bile değişmedi şu program sonrasında. Adam diyor yayın zamanı millet piknik yapıyordu. Oylar kafalarda çoktan netleşti.
  • Ekrem İmamoğlu keşke sonunda Binali Yıldırıma, ''Keşke 31 Mart seçimlerinden öncede Cumhurbaşkanı yerine, meydanlarda siz olsaydınız da, adil bir Belediye başkanlığı seçimi kazanmış olsaydık'' demesini çok isterdim..
  • Samimi ve xiddi olarak söylüyorum dün akşam iki kişiyi beğendim birlikte çekilen resimde ekrem beyin oğlu ve binali beyin kızını biri çok beyfendi diğeri de çok hanımefendi bir şekilde duruyordu. Olmaz ama Ben bu ikiliyi birbirine çok yakıştırdım

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    sen hangi programı izledin? yada hangi gözlük ile izledin? tüm sorulara net şekilde cevap verdi, en azından ulaşım sorusuna bile insanı kucaklayarak yapacağız demedi.
    -Sayın İmamoğlu ulaşım konusunda ne yapacaksınız?
    +Tüm İstanbul'u kucaklayacağım, sevgi ile çözeceğim.
    -Sayın İmamoğlu Ordu'da ne oldu?
    +Bakın biz Trabzon'da müthiş işler yaptık, insanların gözlerindeki ışığı gördüm, Giresun da insanlar bayramlaşmayı mitinge çevirdiler, biz herkesi kucaklayacağız.
    -Sayın imamoğlu veri kopyalama?
    +Bakın burası çok önemli insanlar bıkmış, insanlar hak, hukuk adalet diyor, biz tüm İstanbul'u kucaklayacağız.
    -Sayın İmamoğlu Suriyeliler konusunda ne düşünüyorsunuz?
    +Bakın ben herkesi seviyorum, ben 16 milyonu seviyorum, kadıköy-bağcılar hepsi aynı niye Esenler'deki çocuk ile Kadıköy'deki farklı olsun hepsini eşitleyeceğim.
    -Sayın İmamoğlu kreş konusunda ne yapacaksınız? Beylikdüzü 11 kreş sözünüz vardı, 5 senede 1 tane yaptınız?
    +Kadın demek anne demek olağanüstü bir şey, ben tüm kadınları kucaklayacağım, çocuklarımın gözlerinden öpeceğim, bizim buna ihtiyacaımız var,sevgi, aşk ben İstanbul'a aşığım...

• İki tarafta seçmenini memnun eden açıklamalar yaptı. Değişen bir şey yok.

• Dünkü yayından sonra Binali'nin işi bitmiştir. Üzülmüyorum çünkü ömür boyu yetecek para Binali de var.
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.