Şimdi Ara

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ) (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.255
Cevap
4
Favori
123.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)

(En Son Oy Tarihi: 25.7.2020)
Giriş
    Bunu diyene bak

Camiler ahır oldu,

tüp kuyruğu,

kemal sgk batırdı.

Yoksa bunlar gelecekte mi oldu da bizim mi haberimiz yok?

Laf söylerken insan önce kendine, desteklediği insanlara bakar
  • aykut3535 A kullanıcısına yanıt
    Yav he he.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şimdi vatandaşın teki yazmış yok hdp yok fetöcüler destekliyor diye falan fişman.

Peki barzaniyi ülkeye ben mi davet ettim kürdistan bayrağını ben mi astırdım.

Şivan perver denilen TERÖRİST ile ben mi poz verdim.

Siz işinize geleni çarpıtmayı çok iyi bilirsiniz.

Temcit pilavıymış da yok oymuş buymuş.

Yıllarca bu adamlarla ülkeyi yediniz bitirdiniz be terör örgütünün stadlarda verdiği törenlerde

SUYUN KARŞI yakasına yalamalık yapmak için buradan hoca efendimize selamlarımızı iletiyoruz zart zurt cart curt ben demedim.
  • 210507 2 kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: Mykonos.

İnsanlar gerçekten takım tutar gibi parti destekliyor.Instagram'da biraz bakıyorum birisi 10-0 sapladı diyor birisi içinden geçti diyor.Yahu bu insanların akıl süzgeci yok mu? Her şeyi körü körüne savunmak nedendir? Binali Yıldırım'a sorulan soruların 2 dakikasında adam yazılı kağıdı doldurur gibi tekrar soruyu özetleyecek nitelikte cevaplar veriyor, kalan 1 dakikada ne cevap verirse artık. Ekrem İmamoğlu örneğin Suriyeli göçmenler konusunda daha keskin ifadeler kullanabilirdi. Ben genel olarak Ekrem İmamoğlu'nun daha mantıklı konuştuğu kanaatindeyim ancak kendi çıkarımlarıma göre oy oranlarına etkisi olmayacak.
    Edit: Seçimlerin iptali sonrası böyle bir buluşma gerçekleşti. Seçim iptalinin gerekçelerini belirten sayıştay raporunu okumayan bir Binali Yıldırım var ortada. Gerçekten garip bir durum.
    Sayıştay raporu belediyedeki usulsüzlüklerle ilgili. Secim iptali ile ilgisi yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• https://www.haberturk.com/son-dakika-issizlik-rakamlari-aciklandi-2493565-ekonomi

Türkiye genelinde 15 ve daha yukarı yaştakilerde işsiz sayısı 2019 yılı Mart döneminde geçen yılın aynı dönemine göre 1 milyon 334 bin kişi artarak 4 milyon 544 bin kişi oldu. İşsizlik oranı 4 puanlık artış ile yüzde 14,1 seviyesinde gerçekleşti. Aynı dönemde; tarım dışı işsizlik oranı 4,2 puanlık artış ile yüzde 16,1 olarak tahmin edildi. Genç nüfusta (15-24 yaş) işsizlik oranı 7,5 puanlık artış ile yüzde 25,2 olurken,15-64 yaş grubunda bu oran 4 puanlık artış ile yüzde 14,3 olarak gerçekleşti.

Yazık bu insalara...

• instance kullanıcısına yanıt
    Ne bekliyordun kanka? Esip gürlemesini, yumruğunu masaya vurmasını mı? Her soruya sakin düzgün bir şekilde cevap verdi işte. Argomsu konuşması lazımdı galiba öyle mi etkilenirdin?

• quote:

Orijinalden alıntı: ultrAs28

Şimdi vatandaşın teki yazmış yok hdp yok fetöcüler destekliyor diye falan fişman.

Peki barzaniyi ülkeye ben mi davet ettim kürdistan bayrağını ben mi astırdım.

Şivan perver denilen TERÖRİST ile ben mi poz verdim.

Siz işinize geleni çarpıtmayı çok iyi bilirsiniz.

Temcit pilavıymış da yok oymuş buymuş.

Yıllarca bu adamlarla ülkeyi yediniz bitirdiniz be terör örgütünün stadlarda verdiği törenlerde

SUYUN KARŞI yakasına yalamalık yapmak için buradan hoca efendimize selamlarımızı iletiyoruz zart zurt cart curt ben demedim.
    Türkiyenin topraklarından kovulmuş bir örgütün liderini bu topraklara sokup Yetmedi aponun dostuyla el ele tutuşan bu toprakları lekeleyen birde ülkenin CUMHURBAŞKANIYDI

Birisi laf yapan milletvekili üyesi ki cananın kovulmasıni ben akp liden daha çok istiyorum diğeride Bu ülkenin topraklarını lekeleyen Türkiyenin cumhurbaşkanıydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 17 Haziran 2019; 11:6:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3 dk çok azdı.. Bırakıp kendileri arasında atışma olsaydı o zaman gerçek yüzlerini görürdük

• quote:

Orijinalden alıntı: pelstina

Hiç güleceğim yoktu. Ankete "Programın kazananı E.İ oldu" diye seçenek konulmuş. İşi gücü yalan dolan olan asabi bir adam hiçbir yerde kazanamaz. Evet ben valiye hakaret ettim, bir anlık sinirime yenildim diyemeyen, 82 milyon insanı aptal yerine koyan biri neyi nasıl kazanıyor. B.düzü belediye başkanıyken neler yapmış ki şimdi ne yapacak. Koskoca bir 5 yılı kendi işleri için kullanmış, resmen çivi bile çakmamış. Yapsaydı anlatmaz mıydı, 5 yılda B.düzünde şunları şunları yaptım demez miydi? Altı boş, ucuz muhalefeti süsleyerek püsleyerek satmaya çalışan biri sadece. Muharrem İnce'yi pohpohlayanlar şimdi di ekrem abilerini pohpohluyorlar. Daha partilerinin lider koltuğunu gaspeden adamı ordan inderimiyorsunuz, belediye yöneteceklermiş. Görürsem söylerim.
    Benimde merakım buna, beylikdüzünde, gerçekten bilen söylesin, imza attığı, gerçekten büyük proje varmı İmamoğlu nun?
    Saçma fotmatta hazırlanmış, saçma soru-cavap şekli, "dur bi arkadaştan soru geldi" gibi moderasyon! Hiç olmadı.
    1 saate yakın seçim tartışması!
    Soruya bak! "Ben kürdüm, hanginize oy vereyim" yahu ne saçmalık bu İsmail!! Ne gereği var?

• Her kelimenin ilk harfini niye büyük yazıyorsun? Adam sana Türkçe yaz demiş. Cemaat ne alaka?

• quote:

Orijinalden alıntı: Koks34

Türkiyenin topraklarından kovulmuş bir örgütün liderini bu topraklara sokup Yetmedi aponun dostuyla el ele tutuşan bu toprakları lekeleyen birde ülkenin CUMHURBAŞKANIYDI

Birisi laf yapan milletvekili üyesi ki cananın kovulmasıni ben akp liden daha çok istiyorum diğeride Bu ülkenin topraklarını lekeleyen Türkiyenin cumhurbaşkanıydi

Alıntıları Göster
    Ben chpli değilim açıkcası milliyetçiyim 7 düvel sülalem milliyetçidir. oy kullanmaya başladığımdan beri sadece MHP'ye oy atmışımdır başka partiyi gözüm görmemiştir.

Canan'ın kovulmasını emin olun bende sizin kadar istiyorum hatta daha fazla istiyorum emin olun.

Hayatımda ilk defa MHP hariç bir partiye oy attım gram'da pişman değilim bu seçimde oy'um kendisinindir.

Ben CHP'ye oy atmadım, EKREM İMAMOĞLUNA oy attım. Benim Ekrem abi'den bir çıkarım yok bana iş bulsunda demeyeceğim.

Ama 10gb interneti gençlere bedava yapacağız bu 10mb internet ile netflix'de 8 saat film izyebilirler diyen kişiye oy atmam.

Çünkü interneti bedava verebilirsin ama NETFLIX paralı...

Tekno Kentler yapılacakmış yahu biz iğneyi bile üretemiyoruz neyin teknolojisinden bahsediyoruz.

İnsan oğlunun sonunu getirecek olan şirkette BOSTON ROBOTICS'dir burdan açıklayayım.

• Ekrem ben Beylikdüzünde şunları yaptım büyükşehir de şu şekilde kaynak yaratıp o kaynaklar ile şunları şunları yapacağım diye bir şey diyemedi. Yaptıkları ve yapacakları nı anlatamadı
    Ekrem Aynı zarf içinden çıkan 4 pusulanın biri neden geçersiz olduğunu hiç açmasa onun için daha iyi olurdu. Çünkü binAli bunuda çok güzel yanıtladı. Chp ninde ilçelerde itirazları oldugunu belirtti olay bitti
    Binali vaadlerini nasıl yapacağını kaynakları ile açıkladıktan sonra Ekrem neden bunları 25 yıldır yapmadınız aklınıza yenimi geldi diye sorsaydı güzel gol olurdu ama net pozisyonu kaçırdı.
    Binali nin sürekli söz kesiyor olması onun için hiç iyi olmadı dinlemeyi bilmiyor imajı yarattı.
    Ekrem panik halindeydi ve çok hazırlıksız gelmiş.

Dünkü oturum dan sonra Normal şartlarda ekonomik kriz olmasa bu seçimi binali fark atarak alır.
    ama ekonomik kriz var insanlar cebine bakıyor seçimi ekrem kazanır

• -binali yildirim agir konusma taktigi ile milleti uyuttu bir yerden sonra dediginden birsey anlasilmadi
    -ekrem imamoglu iptal edilen edilen secim uzerinden yurumek istedi ama karsisinda buna cevap verecek biri yoktu
    -vaatler ve ben kime oy vereyim sorusu tamamen bos bir soruydu zaten vaatler belli yapilacaklar ve yapilabilecekler belli
    -binali yildirimin bir algi yaratmasi lazimdi oda ekrem imamoglu yalanci algisi oldu
    -ekrem imamoglu data kopyalama sorusunda tatmin edici bir cevap veremedi daha sonea kaftancioglunun twitini gordu heralde secmen bilgilerinden toparladi
    -ismail risk almamak icin 3er dakka sistemi kullandi ve cevaplarin pesinden gitmedi
    -binali yildirimin rahatligi devamli soz kesmesi zaten programin bir ise yaramayacagini kacak cevap vereceginin haberiydi

vsvsvs

• Allah aşkına yazma artık. Türkçe kan ağlıyor senin yüzünden.
  • Binali'nin belediye başkanlığını istemediği, birisinin ona bu işi ite kaka zorlayarak yaptırtmak istediği yüzüne bakınca belli oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugarb

Benimde merakım buna, beylikdüzünde, gerçekten bilen söylesin, imza attığı, gerçekten büyük proje varmı İmamoğlu nun?
    Saçma fotmatta hazırlanmış, saçma soru-cavap şekli, "dur bi arkadaştan soru geldi" gibi moderasyon! Hiç olmadı.
    1 saate yakın seçim tartışması!
    Soruya bak! "Ben kürdüm, hanginize oy vereyim" yahu ne saçmalık bu İsmail!! Ne gereği var?

Alıntıları Göster
    Hocam ben de onu diyorum. ahaberi, beyaztv yi izliyorsun, yandaşsın diyenler, cumhriyet gazetesi, sözcü gazetesi, halk tv gibi yerlerde ne izliyorlar, kendi yandaş yayınlarını izlemiyorlar mı, takip etmiyorlar mı? Bu gazeteler tvler de yazmıyor, çünkü Ekrem abilerinin yaptığı hiç bir iş yok. Bir katlı otopark, bir kültür merkezi, bir halka hizmeti yok. Olsa zaten söyler. Binali beyin yaptıklarını sağır sultan duydu. Bunların için en mühim olanları bence Avrasya tüneli, osmangazi köprüsü , üçüncü köprü, kuzey marmara otoyolu ve yeni havalimanı tartışmasız çok çok büyük hizmetler. Bunların ülkeye katma değeri ve faydası da çok fazla. Malum güruh hep şu kadar araç geçecekti, geçmedi, devlet ödüyor zarar ediyor lafını geveliyor ama kendisi de bir arsa, ev, araba alınca yıllarca kredi ödüyor, maliyeti oluyor yani bu işin, ondan sonra aldığı mal ona kalıyor, bunu bilmesine rağmen boş boş konuşuyor. Ve binali bey bu projelerin başında bu işleri alnının akıyla tamamladı. Birilerinin ekrem abisi de 18 günde suyu ucuzlattım, öğrenci akbilini ucuzlattım diye laf salatası yapıyor. Bir tarafta milyarlarca dolarlık prestijli projeler, ki her ülkenin bu kadar kısa zamanda kolay kolay yapamayacağı büyük işler, diğer tarafta da çerezlik kuru sıkı, geleceği olacak mı olmayacak mı belli olmayan işler. Ben olsam utanırım Binali beyin karşısında şunları şunları yaptım demeye. Ama adamda yüz yok. Devletin polisine valisine daha seçilmeden çemkiren adam, bir de seçilse neler yapar var sen düşün.

• quote:

Orijinalden alıntı: marowak

Bu mesaj silindi.
    Neyin kafasını yaşıyorsunuz.

Herkes kendi veri sistemini kurmuş, Ak Parti, cehape, AA, YSK. hepsi kendi sistemleri ile veri alıyor.

Burada neden AA ya herkes kafayı takmış acaba. Nitekim herkes kendi sistemine göre de sonucu değerlendirdi.

Amaç (ınız) sadece ortalığı karıştırmak, madur rolüne bürünmek.
  • Hangisi halkın adamı?

Karar sizin.

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.