Şimdi Ara

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ) (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.255
Cevap
4
Favori
123.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)

(En Son Oy Tarihi: 25.7.2020)
Giriş
    Foto yarışı değil her açıdan bakılması gerekiyor bu feto pisliğinden geçmeyen siyasi yok o yüzden kimse savunmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

??
    Ahahahah rezilliğe gel.

Futbol programına Trabzon yöneticisiyken konuk olmak sureti ile fetöcü olmuş öyle mi?

Birader şu forumdaki en rezil En yetersiz trollsün açık ara.

Üstün kim senin şikayet edeceğim.
    Aşırı yetersizlik.

• 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Kendi de onlardan ekmek yediği için vaktinde dememiş olabilir mi?
  • Ekrem imamoğlunu gerçekten yürekten kutlamak gerek. Ortada çok büyük bir başarı var.

Devletin içişleri bakanından cumhurbaşkanına hepsi adamla uğraşıyor. Böyle bir mücadeleyi gerçekleştirmek kolay değil. Adam tek başına maçı alacak. Mücadeleyi de karşı taraf o kadar çirkefçe yürütüyor ki. Düşünsenize futbol maçı izliyorsunuz karşı taraf her türlü tekme tokat rakibe dalıyor, hakem bunların hiçbirini görmüyor.

Rakip tekme tokat dalmasına rağmen, birde maç sonu çıkıp hakem çok kötüydü penaltımızı vermedi deyip maçın tekrarını isteyebilecek kadar kötü ve onursuz bir rakip var karşısında.

İmamoğlu için dua etmekten başka birşey gelmiyor elmizden şuan için.
  • Bnm en cok güldügüm örneği 20 tl içerisindeki 5 tl sahte oluşuydu:)))

• Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
    yazık ceza alacaksın kullandığınız kelimelere dikkat etmelisiniz..

böyle troller yüzünden forumdan soğuyoruz..

bu gibi daha çok görüntü varken yalan söylemek haklı çıkarmaz bizi..
  • Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Göte 'göt' dediğimizden mi alacakmışız... bildiğiniz gibi böyle bir deyim mevcut, bu kadar kraldan çok kralcılık yapmasak daha yakışıklı bir davranış olur sanki, bilmem ne düşünüyorsunuz siz de?

• Sempatik birileri yine gül gül öl minvalinde bazı beyanlarda bulunmuş, lütfedip;

• Benim bir tarz-ı siyasetim var. Saklamam da. Yarın biteceğini bilsem yine söylerim.
    • "Ben İçişleri Bakanıyım, hırsızlığı iyi bilirim"
    • Size itimat eden kişiyi bir otel odasında aldatacaksınız.
    • Cenab-ı Allah görüyor. 17 yıldır Recep Tayyip Erdoğan'a sadakatla vefa gösteren Binali Yıldırım var. İstanbul vefayı sever.
    • 2-3 günden beri geçmişte gördüğüm ne kadar insan varsa karşılaşıyorum. Hatta ölecek miyim diye espri yaptım.
    • İstanbul burası. Sadece bizim şehrimiz değil.
    • İstanbul'u yükseltiyoruz, büyütmüyoruz. Bir Tayyip Erdoğan felsefesi var orada.
    • Ben de çok merak ediyorum, İstanbul hangi kararı verecek?
    • Biz bu seçimi kaybetmedik, bunu söyleyeyim. Biz Ankara'da hakikaten gayret gösterdik. Evet belediye meclisini biz aldık, doğru ama büyükşehir belediye başkanlığını kaybettik. Antalya, Mersin ve Adana'yı Cumhur ittifakıyla kaybettik ama İstanbul'u kaybetmedik.
    • Bazen kazanırsınız, ama kaybetmişsinizdir. Bazen de kaybedersiniz ama kazanırsınız. Bu İstanbul seçimi böyle bir şey değil.
    • Ben hayatımda böyle bir seçim görmedim.
    • Bu bir edepsizliktir. Size itimat eden kişiyi bir otel odasında aldatacaksınız.
    • Bunlar ibadet yapar gibi birbirine yapışmışlar.
    • Ben bu filmde tek başıma kalsam da hayatıma devam ederim.
    • Bunlar her türlü kuralsızlıkları, edepsizlikleri yapacak, biz en ufak bir şey yaptığımızda kıyamet kopacak. Biz 20 bin yıllık devlet idare ediyoruz.
    • Biz sağ siyasetiz. Bizde bu tip defolar aranabilir. Kaba görülür, köylü görünür. Bu tip hassasiyetleri olmaz görünür. Sol siyaset öyle değil. Cici sosyal demokratlar sesinizi çıkarsanız ya! Ne oldu bisikletli sosyal demokratlara. Özel uçaklarla aman Allahım!
    • Adamı oy verdiği için kriminize edemezsiniz.
    • Göç bitmeyecek. Pakistan ve Afganistan'ın 100'er milyon artacak.
    • Aynı zamanda biz bu toplulukları kırmamalıyız. Gelmemesini temin edecek yöntem bulmalıyız. Bunlar bizim kardeşlerimiz.
    • Şu soruyu soruyorum kendime: Bu adamları sınırdışı ediyoruz, bunlar bizim kardeşlerimiz. Bunlar yarın Türkiye ile ilgili kötü bir algı oluşturacaklar. Aslında bu bir tezgâh. Ben bunu yapmazsam oradan akım sürekli devam edecek.
    • İstanbul'u kaçak göç merkezi yapamayız. İstanbul'a söylüyoruz. 6 ay bize süre verin. Herkes bizim kurallarımıza uyacak. Bu kadar açık ve net. Burada nizama ve kurala herkesi uydurmak zorundayız. Türkiye'de 6 aya kadar Arapça tabelaların tamamını değiştireceğiz.
    • Bir standart var Türkçe oluyor, altına Arapça yazıyorsa yazsın.
    • İstanbul bakalım burnunu nereye çevirecek? İstanbul zaman kaybetmemeli. Ama İstanbul bunu yaparken bir kıyaslama yapsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Birisinin hakikâten emeklilik vakti gelmiş, hâni aklı olan böyle bir açıklamada bulunmaz, ikilik çıkarmaz, ama kendisinin burnu göklerde ya;

• Bakıyorum şimdi Binali Bey'in vaatleri var aynı şekilde rakibinin vaatleri var. Acaba bu vaatler doğru mu? Bunları vaadetmekle mi biz gençliği yanımıza çekeceğiz? Otobüslerin ücretsiz olması, ücretsiz internet acaba bunlarla mı belediyeciliği tanımlayacağız? Şu an açıkça net gerçek bir şey söyleyeyim, ben belediyeciliği bununla tanımayı gerçekçi bulmuyorum.
    • Çok ilginç olan nedir? Burada Apo'nun yaptığı açıklamadır.
    • Bu iktidar savaşında HDP-PKK kanadında yaşanan Öcalan-Demirtaş noktasında iktidar savaşında ciddi kayma gösteriyor. Bu süreç içerisinde Öcalan kendi iktidarını bunlara kaçırmak istemiyor.
    • Bu s üreç içerisinde yaptığı açıklamada 'eğer siz beni destekliyorsanız, benim arkamda olan bir partiyseniz ne oraya ne şuraya değil siz kendi gücünüzü ortaya koymalısınız, herhangi bir yere değil kendi tarafsızlığınızı ortaya koymalısınız' diye bir şey.

Öcalan'ın HDP'li olmacağını göz önünde bulundurarak, size daha önce de, bunların kendi beyanlarıyla Ak Parti Mafyası "Kürtçülüğü satıyor" diye kraldan çok kralcılık yaparken "Demirtaş Türk Devleti'nin yanında yer aldığı için" itirafıyla kendilerinin vatana ihanet suçunu ele verdikleri için, suç kendilerine kalmasın diye Demirtaş'ı suçladıklarını demiştim, değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mete Can Karahasan -- 21 Haziran 2019; 10:6:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: The Alim

Binali Yıldırım kazanacak.
    :)
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.