Şimdi Ara

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ) (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.255
Cevap
4
Favori
123.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)

(En Son Oy Tarihi: 25.7.2020)
Giriş

Orijinalden alıntı: -OFLU-

Ustaca yalan söylüyor hemde. Yoksa bu bitrine koymazlardı onu.

Birde sakinleştirici falan almış olabilir, yoksa çoktan sinirlenmesi lazımdı.
    Sakin ol oflu sana daha sıra gelmedi heran pontus damgası yşyebilirsın agababalarından..
    Geçmediğin köprünün cengizin daha çok koycak yeri var az sabret..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mark Valley

Bu yayın Binali Yıldırımın kazanmasına etki etmeyecektir.

Türkiye'nin genel problemleri Binaliye kaybettirdi.
    Eyt Problemi, En az 500 bin oy
    Suriye Problemi en az 100 bin oy
    Şuanda eytyi getirecek kimse yok siyasette
    Değil ekrem 1000 tane ekrem Transformers misali birleşse iyi parti hdp destek olsa yine olmaz

İmkânsızı istiyorsunuz

• Beklenen oldu gibi, Binali'ye bir fırsat verdi seçimin kazanını olarak Ekrem İmamoğlu, tahmin edildiği gibi Binali yüzüne gözüne bulaştırdı.

Vakıf yıkama şakası berbattı, gençlere kanka demesi çok yavandı, baba vaad lafı çok sırıttı, teknolojiden anlarım demesi çok yalandı daha dün herkesi güldüren FPS oynama resmi varken vs vs vs.

Binali programdan önce de kaybediyordu, artık daha hızlı kaybediyor. Güle güle AKP...

O değilde, ne kalitesiz milletiz arkadaş, borsamızdaki paranın %70'i yabancı sermaye yani birkaç para babasının elinde 80milyonluk koca ülkenin ekonomik istiklali ikbali, bu yıllardır böyle ama bu ekonomi yönetimine 20 sene boyunca %50 oy verdi bu millet şimdi o para babaları ipi biraz sıktılar daha iyi yatırım limanları buldular diye hemen AKP den oylar kaymaya başladı. Kaldı ki bu ülkede Soma oldu 100 kişi Ankara'da (yersen) kimliği bilinmeyen kişilerce öldürüldü tren kazalarında onlarca insan öldü, ülke tarımı tümden terketti, birkaç orta halli markamız vardı yanına onca kredi almamıza rağmen hiçbirşey koyamadık, eğitim, hukuk ve askeri sistemleri bitme noktasına getirdik ama tek dert soğan pahalandı, soğan zamlanana kadar hiç oy kayması olmadı.

Ne kadar, ne biliyorsunuz bilemem ama kendi bildiklerimle şundan eminim ki bu ülkeye müdahalenin yolu yapılıyor ve bunun zeminini ise bilerek bilmeyerek bu iktidar hazırlamıştır.

• quote:

Program özeti.
    İmamoğluna kesin talimat, sakin sinirlenme işleri berbat edersin.
    Rakibine sakın müdahale etme, dinleme onu bitirsin öyle konuş.
    Bol bol yalan savur, bunda zorlanmasın, böylece rakibin sana müdaha etsin ve madur rolüne bürün.

Bu kadar rahat yalan söyleyen bir başka aday bulamazsın.
    Başkanınız daha dinlemeyi öğrenememiş.
    Sende iyi yazmışsın bunu yorumda. Cahilliğini ortaya koymuşsun. İnsanlar senin yorumunu görsünler diye alıntılıyorum :)
    Bizim oyumuzla şunun oyu bir işte arkadaşlar ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün gecenin özeti:

Yalan
    Yalan
    Yalan
    Yok

• İmamoğlunun 2 lafından 1 i yalan. Kreş açmaktan falan söz ediyor. Sen önce beylikdüzüne söz verdiğin 11 kreşi yap :)
    Binali yıldırım soruları istedi diye kendisi açıklama yaptı. Tabi yine kıvırıp yalan söyledi.
    Valiye it diyor. Sonrada 2 gün düşünüp basitlik dedim diye çocuk kandırdığını sanıyor. Adamın piyasaya çıktığı 6 ay oldu. Yalan üstüne yalan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkuba -- 17 Haziran 2019; 7:49:0 >
  • Yok yokk yokkkkk
  • onkuba kullanıcısına yanıt
    O it meselesi cidden kötü bi durum. Kötü olan it demesi değil göz göre göre inlar etmesi. O ortamda bulunanlarla konuştuğunuz zaman onlar da ne dediğini söylüyor. Zaten tvye vs çıktı. Ama montaj diyip durdular...

• Fascism kullanıcısına yanıt
    Beyfendi ne zaman şu sondaki söylemi bırakırsanız Chp o zaman bir şey kazanabilecek. İster kabul edin ister etmeyin.

• Göz göre göre hala millete yalan söyleyen bir insana nasıl inanacaklar anlamış değilim.

Program boyunca hiç bir soruya yanıt veremeyen Ek.İm. bozguna uğradı kaldı İsmaile rağmen.
  • Mark Valley kullanıcısına yanıt
    Tam tersine,suriyeliler sorunu ak partiye sadece Istanbul'da en az 500 bin oy,benim analizime göre 750 binden fazla oy kaybettirdi. Yıllardır Erdoğan fanatigi olan kişiler biliyorum suriyeliler yüzünden artık akparti'ye oy vermeyecegini söylüyor. Suriyelilerle sürekli kavga yaşanıyor İstanbul'da. Daha dün bir yakınımın mahallesinde giresunlularla suriyeliler birbirine girdi 30 kişi birden. Adamın biri bağırdı bu *tleri Tayyip başımıza bela etti diye. Bu şekilde kavgalar İstanbul'un her yerinde yaşanıyor ve toplum gergin. Yıllardır Erdogan destekcisi bir akrabam bayram ziyaretinde Erdogani kötüledi durdu çok şaşırdım. Bu adam mitinglere ailesini getirirdi.
    Mahallemde gece sabaha kadar açık olan bakkal Erdoganciydi,suriyeliler yuzunden çok kizgin. Eskiden Erdogan sevgisi oy getiriyordu,artik nefrete dönüşmüş. Bunu çok iyi görebiliyorum.
    Yazınızda geçen EYT büyütülecek bir unsur degil,İstanbul'da etkisi 20 bin oy bile değil. Toplumda EYT taleplerine tepki de var,destek sadece kendilerinden. İçlerinde emekli olması gerekenler de var ama çoğunun beklentisi saçma. Avrupada hiç bir ülkede 45 yaşında emeklilik yok,50 yaşında da yok. Bir tanıdığım var 47 yaşında,EYT kasıp duruyor,emeklilik hakkım diyor,yoksa oy yok diyor. Açık söyliyeyim bana komik geliyor. 8 yaşındaki çocuğumu acaba erken emekli nasıl yaparım da ilerde rahat etsin diye düşünmeme sebep oluyor.

• Ya eytliler benim gözümde düşük iq artık baydılar aşırı. İşi gücü yok emeklilik emeklilik küfür edicem olmayacak yürü git çalış rızkını kazan 65 yaşına geldi sanki.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 11 Ocak 2021; 15:56:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • imamoglu yarisi zaten onde goturdugu icin cok ofansif olmadan, risk almadan gecirdi bu yayini. Ki bence mantikli bi hareketti. Dusununce, binali onde olsaydi bu yayina cikar miydi? Cikmazdi. Dolayisiyla binali’nin son caresi diyebilirdik bu yayin icin. Binali de beklendigi gibi eline yuzune bulastirdi. Imamoglu ofansif olsaydi bazi konularda, kendisine oy vericek akplileri kaybedebilirdi. Sonuc olarak bu yayin sonucunda oy oranlari degismez. Dolayisiyla hali hazirda onde olan imamoglu hala avantajlidir

• Siyasi fikri net olanlar bir yana önemli olan kararsız seçmenin ne düşündüğü, onları baz alırsak yıldırımın oylarını artırdığını düşünüyorum ben.

• quote:

Program özeti.
    İmamoğluna kesin talimat, sakin sinirlenme işleri berbat edersin.
    Rakibine sakın müdahale etme, dinleme onu bitirsin öyle konuş.
    Bol bol yalan savur, bunda zorlanmasın, böylece rakibin sana müdaha etsin ve madur rolüne bürün.

Bu kadar rahat yalan söyleyen bir başka aday bulamazsın.
    ANLAŞİLAN ÜMMETİN GÖZÜ YAŞLI
  • Troll dolmuş burası

• Bizde bütün kanallar verecek zannettik.
    Sonradan uyandık.Yandaş medya kanal d star show tv8 teve2
    İnamoğlunun kazandığı belli olacak olan bir yayını vermez tabi. Akp avantajına olsa es geçerler mi? Ortak canlı yayın verilir.

• Kaybeden olmadı
    Yani kişişerin oylarını değiştirecke bır durum yaşanmadı dün.Normal standart bır yayın oldu, sadece “hafif”sorular soruldu , ama coğu yayında bunlar bıle olmuyordu buna bıle hasret kalmıstık

• Amaçları farklı adaylar karşılaştı. Öncelikle 3 değil 5 dakika olmalıydı süre.

Sonuç İmamoğlu istediğini aldı, Yıldırım alamadı.

İmamoğlu Yıldırım 'ın üstüne çok daha fazla gidebilirdi, tercih etmedi. Doğru olabilir İnce örneğin Yıldırım' ı rezil ederdi. Ama işe yaramazdı.

İmamoğlu çok fazla sözünü kesen hatta direkt yalancı diyen adama karşı mağdurluğunu anlatmaya çalıştı. Zamanı yönetmesi berbattı. Lakin derdini anlattı, konuya hakim görüntü çizdi.

Yıldırım ne yapmaya çalıştı anlamadım. İmamoğlu'nu sinirlendir, sen gülümse demişlerde hiç olmadı. Çok fazla açık verdi. Enerjisi inanılmaz düşük.

Arada bariz sıklet farkı vardı. İmamoğlu konuşma ve enerji olarak çok üstündü.

Yıldırım artık en son kendisine oy verebilecek eski Ak partililere oynadı ama çok zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 17 Haziran 2019; 8:52:34 >

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.