Şimdi Ara

Dying Light The Enhanced Edition Türkçe Yama Çalışması (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
16
Favori
41.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam yama iptal olmuş söylenenlere göre. Kitleyebilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden kilitlesin? Burası zorrent sitesi değilki 2 sene sonra birileri birşeyler yazabilir. Bilgi ve paylaşım forumu bura

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • r0ket kullanıcısına yanıt
    Birileri neden bir şeyler yazsın ki? İnsanlar konunun her güncellendiğinde bir umut yama çıktı sanıyor ben öyle sandım yine büyük hayal kırıklığı gereksiz bir konudan başka bir şey değil şuanda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu takip etmedim. Yamanın belli bir iptal sebebi veya iptal olduğuna dair net bir bilgi var mı?
    Çalışmayı devralacak kişiler için konunun açık kalması uygun olur fakat çalışma durmuşsa başlığı "askıda" şeklinde değiştirebilirim.
  • Yamanın gelme ihtimali sıfır bu saatten sonra başkası devralmazsa tabi
  • Yamayı nasıl yaptıklarını bilsem ben devralmak isterdim. En azından oyunu oynamak isteyen kişilere yardımcı olurdum fakat bu yama işleri nasıl yapılıyor bir fikrim yok. İnternet te ise bu zamana kadar adam akıllı bir kaynak bulamadım. Neyse umarım yakın zamanda yama tekrardan yapılmaya başlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myscherzo

Yamayı nasıl yaptıklarını bilsem ben devralmak isterdim. En azından oyunu oynamak isteyen kişilere yardımcı olurdum fakat bu yama işleri nasıl yapılıyor bir fikrim yok. İnternet te ise bu zamana kadar adam akıllı bir kaynak bulamadım. Neyse umarım yakın zamanda yama tekrardan yapılmaya başlar.

forumda karapathian nickli bi arkadaş var ona ulaşırsan sana yardımcı olur bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

quote:

Orijinalden alıntı: Myscherzo

Yamayı nasıl yaptıklarını bilsem ben devralmak isterdim. En azından oyunu oynamak isteyen kişilere yardımcı olurdum fakat bu yama işleri nasıl yapılıyor bir fikrim yok. İnternet te ise bu zamana kadar adam akıllı bir kaynak bulamadım. Neyse umarım yakın zamanda yama tekrardan yapılmaya başlar.

forumda karapathian nickli bi arkadaş var ona ulaşırsan sana yardımcı olur bence.

Bu hafta sınavım var. Hafta sonu ulaşırım büyük ihtimal.
  • Kimse yama yapmak zorunda değil,gönüllü ücret alınmayan işler, ama habersiz çekip gidilmesi bu kadar insana ayıp olmuş.
  • Konuda adım geçtiği için kısa bir araştırma yaptım ve şunlara ulaştım.
    http://zenhax.com/viewtopic.php?p=2948#p2948
    https://www.dropbox.com/s/mxw1vfs6f9zlc94/DeadIslandBIN.7z?m

Kurcalamak isteyen sayfaya baksın. Oyundaki DW klasörlerinde yer alan DataEn klasörleri ve DataEn.pak dosyaları İngilizce dil arşivleri. Pak uzantılı dosya winrar'la açılabiliyor. İçerisinden çıkan .scr uzantılı dosyalar notepad++ ile düzenlenebilir. Bin uzantılı dosyalar için linkteki binconverter'i kullanın. Dosyaları bunun üzerine sürükleyerek metin belgesine dönüştürür sonra tekrar eski haline getirebilirsiniz. Kolay gelsin...

Not: İhtiyaç halinde satırların nasıl düzenleneceği hakkında daha önce çeviren ya da bu tür teknik konulara hakim arkadaşlardan yardım isteyin. Bunun dışında konuyla ilgilenmeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 11 Kasım 2017; 19:41:36 >

• Projeyi devralacak biri olursa bana da haber verebilir. Çeviriye katkıda bulunmak isterim.
  • Emeğinize sağlık arkadaşlar. Projeyi bitirebilir misiniz? Veya başka birine devredebilir misiniz?
  • haydaaaaaaaaaaa
  • Keşke birileri devam ettirse. Oyun çok çok kaliteli ve böyle bir oyunun çevirisinin olmaması üzücü :(
  • Hayır anlamıyorum. Madem proje iptal oluyor. Çevirdiğin yere kadar paylaşsana be adam. Bekleyen binlerce insan var, illaki projeyi devralan biri çıkacaktır.
  • Türkçe yama olunca coop giremiyorsun ve yamayı nasıl kaldırırız:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnergyHill -- 28 Aralık 2017; 2:10:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adoring

Türkçe yama olunca coop giremiyorsun ve yamayı nasıl kaldırırız:D

Steam den oyun klasörlerini doğrulat o zaman siliniyor. Bir daha ki sefere türkçe yama ile aynı olan dosyanın orijinalini herhangi bir yere yedekle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 28 Aralık 2017; 10:12:30 >
  • şu yamayı yapan olsa 50 lira bağış atacam o derece bekliyorum ya :(

film gibi oyun anlamadan oynamak o kadar üzerki
  • Arkadaşlar bu oyun çıkalı uzun süre oldu lakin hala gündemden düşmedi.Benimde enhanced edition sürümü steam kütüphanemde bekliyor yama çıkmayınca oynayamadım.Sizde uygun görürseniz ne kadar kişi bu oyunu Türkçe oynamak istiyor diye bi talep listesi oluşturalım.Oyuna yama yapılmasını istiyorsak bundan sonra ki yorumlarda bunu yazalım sadece, tabi oyun çıkalı çok uzun süre olduğu için yama yapan arkadaşlar daha güncel yamalarla uğraşıyor söz yine bağışa paraya gelecek lakin bu yamayı istiyorsak bize para ile yapacak bir arkadaş buluruz belki.Zaten ana sürüm Türkçe diğer kalan yerleri çevirmek çok zor olmayacaksa bir ihtimal yapılabilir.Karpathian Nickli arkadaş zaten yukarda dosyaları açmak hakkında bilgi vermişti.Bu sadece bir öneri destekleyenler yorumların devamına bende katılıyorum gerekirse bağışta atarım derse en azında ne kadar kişi bu yamayı bekliyor bunu görmüş oluruz. (Ben bağış vermem yahu para ile yamamı yaptırılır diyen arkadaşlar parmaklarını yormasın lütfen çoğu yama konularının altında olduğu gibi burayıda tartışma programına çevirmeye gerek yok).Hadi bakalım şu oyuna Türkçe yama bekleyen kaç kişiymişiz...

• Bari toolları ve çevrilen yerleri paylaşsaydınız. Devam ettirebilirdim.

edit: toolu buldum şimdi deneme yapıcam

edit2: tamam oyun içi altyazıları değiştirebildim. Şimciiik bu projeyi hali hazırda yapan var mı? boşu boşuna kolları sıvamayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lcroft -- 7 Ocak 2018; 2:7:14 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.