M

Çavuş
30 Kasım 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 15 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Technovadi sitem için gönüllü yazar arıyorum. Hem kendini geliştirmek hemde kendini tanıtmak isteyen kişiler başvuru yapabilir. Aynı şekilde kendi sitenizi tanıtmak için misafir yazarlıkta yapabilirsiniz :) Siteyi 2015 yılında Lise arkadaşımla kurdum. O tarihten beride açık. Lakin siteye sadece ben yazı girişi yapıyorum. Elimden geldiğince siteye makale, haber, inceleme ve öneri yazıları yazıyorum fakat tek başına yapılacak bir iş değil. Günlük ortalama 300-500 hit alıyor site. Bazen alınan organik hit azalırken bazen artıyor. Bunun nedeni sürekli makale yazamamam (İş,okul vb). Sitenin az çok bir geliri var. 3-3.5 ayda 200 TL falan getiriyor ve aynı zamanda aylık 30 TL gibi bir gideri de var. Bunları göz önünde bulundurarak, başvuru yapan arkadaşlar ile iyi anlaşırsak elimden geldiğince emeklerinin karşılığı vereceğim emin olabilirsiniz. :) Gönüllü dedim diye hiç para vermemezlik olmaz. Son olarak aşağıya bırakacağım linkten başvuru yapabilirsiniz.

TechnoVadi Yeni Ekip Arkadaşları Arıyor!
Konunun başlığında' da belirtildiği gibi. TechnoVadi adına ekip arkadaşları arıyoruz. Buradan istediğimiz özellikleri ve fiyat konusuna ulaşabilirsiniz.http://technovadi.com/technovadi-yeni-ekip-arkadaslari-ariyor/
Unutmayın bizim ekibin bir parçası olmak isterseniz sonsuza kadar o ekipten ayrılamazsınız :D. Şaka maka cidden aileden sayabileceğimiz kişilere ihtiyaç var. Mümkünse "İstanbul" içi.
Hakkında
Konum: İstanbul
Meslek: https://technovadi.com
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Mesaj Sayısı: 48
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 64
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 54 (Bu ay: 12)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 10 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.