Şimdi Ara

Dying Light The Enhanced Edition Türkçe Yama Çalışması (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
16
Favori
41.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abicim bunu nasıl ındırcez uzantı ekletıp duruyor ... bana yardımcı olursanız sevınırım.
  • Konunun sahibi Brothertwo dan aylardır haber alınamıyo. Sanırım bir şey oldu yada çeviri işini bir günde temelle bıraktı. Bana kalırsa gönüllü bir grubun artık bu çeviriyi devralıp kalana kısımları bitirmesinin zamanı geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lennon54 -- 11 Haziran 2017; 14:15:35 >
  • steamde indirime girmiş. yama çıktı mı arkadaşlar duruma göre oyunu alacam.
  • Çevirmen arkadaşlardan bu projeyi tamamlayacak olan var mı? En azından yapılma ihtimali varsa bu kadar bekledik biraz daha bekleriz (elimiz mahkum) ...Malum herkesin başında birsürü çeviri var lakin benim gibi sırf bu oyunu Türkçe oynamak için alan bekleyenler var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu çeviri iptal olmuş Bora Özdemir'e sordum ekip'in dağıldığını beklemeye gerek olmadığını söyledi yani yama gg.
  • keşke full yaması olaydı direk alırdım şimdi steamden oyunu.
  • Bitiremeyecekleri işe ne diye girişiyorlarsa artık.
  • The Following % 30
    The Following % 30
    The Following % 30
    The Following % 30

Yani yama hakkında bir güncelleme neden vermez hayır işi yapan arkadaş anlamıyorum. Tamam teşekkür ederiz binlerce kez ama en azından insanların beklememesi için bir açıklama yazısı yazmak ne kadar zor olabilir ki? Yama yapmak gerçekten zor iş zaman istiyor evet bedavaya yapıyorsunuz bunun için sizin gibi çevirmenlerin hakkı ödenemez ama yamayı yarıda bırakıp hiç bir bilgi vermemekte gerçekten bizim için kanser olmak gibi birşey. Sadece yapılıyorsa devam ediliyor yada şu tarihte durdu şu tarihte tekrar başlayacak yada tamamen iptal edildi diye bir açıklama kimse için zor olamaz. Lütfen bir açıklama bekliyoruz? Ve yama yapan arkadaşlara sonsuz teşekkür ve asla unutulmayacaklarınıda bilmelerini istiyoruz.
  • oyun indirimdeydi buralar değerlendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: x7x7x7

The Following % 30
    The Following % 30
    The Following % 30
    The Following % 30

Yani yama hakkında bir güncelleme neden vermez hayır işi yapan arkadaş anlamıyorum. Tamam teşekkür ederiz binlerce kez ama en azından insanların beklememesi için bir açıklama yazısı yazmak ne kadar zor olabilir ki? Yama yapmak gerçekten zor iş zaman istiyor evet bedavaya yapıyorsunuz bunun için sizin gibi çevirmenlerin hakkı ödenemez ama yamayı yarıda bırakıp hiç bir bilgi vermemekte gerçekten bizim için kanser olmak gibi birşey. Sadece yapılıyorsa devam ediliyor yada şu tarihte durdu şu tarihte tekrar başlayacak yada tamamen iptal edildi diye bir açıklama kimse için zor olamaz. Lütfen bir açıklama bekliyoruz? Ve yama yapan arkadaşlara sonsuz teşekkür ve asla unutulmayacaklarınıda bilmelerini istiyoruz.

bu çeviri iptal olmuş Bora Özdemir'e sordum ekip'in dağıldığını beklemeye gerek olmadığını söyledi yani yama gg.

• kızıyosunuz ama fikrimi söylemeliyim.herzaman söylüyorum bu iş ücretli olmalı 20 kişilik kadro kurulup yamalar kredi kartı ile 10 veya 20 tlye ücretle satılmalı.böyle olursa daha derli toplu ciddi profosyonel olur ve yamalar en kısa sürede çıkar çeviricilerde zengin olur :) yılda 50 oyun cıkıyosa sadece 5i çevriliyor. Middle Earth Shadow of Mordor oyunu 2 sene geçti hala çevrilcek bekliyoruz bakalım :) yada artık İngilizce öğrenmeye başlayalım böyle olmucak.bu iş ücretli olmadığı sürece oyunları Türkçe oynamak daha doğrusu çoğunu Türkçe oynamak hayal ve sinir bozucu.
  • WooDy.WooDPeCKeR W kullanıcısına yanıt
    İyi diyorsun da o zaman bu iş ticarete giriyor vergisini vermek zorunda kalır ve bir sürü detayı daha var yani.

Resmi çeviriyi gönüllü yapılacak desen yapımcısı kabul etmiyor o iş yalan oluyor, ancak gönüllü işi olur senin dediğin gibi olsaydı çoktan bir atılım yapılırdı zaten.
  • Daha ne kadar %30 da kalacak acaba bi haber verseniz keşke
  • Enesss07 E kullanıcısına yanıt
    Yama iptal. Üsteki yorumları oku.
  • ne güzelde sona yaklaşılmış burda bırakılmaz yama. hemde bu oyunda. çevirmen arkadaşlar bir el atın bitsin şu yama. emekleriniz için teşekkürler.
  • bu yama %100 olsaydı 50 lira bile olsa alırdım
  • ben yamayı kurdum ama ana oyun türkçe following hiç türkçe değil oyun sürümün v1.12.2
  • Yarım kalan bir yama daha...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Balon ekibin balon yaması. Milleti de boşuna bekletmişler.
  • Merhaba arkadaşlar,

Bu oyunun "Dying Light The Following " yaması tamamlandı mı ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.