Şimdi Ara

Disney Plus Türkiye fiyatları zamlandı! İşte güncel Disney+ fiyatı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
10.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sadece 2 dizi izliyorum modern family ve lost bu dizileri rahatlıkla internettede izleyebilirim ama 35 tl diye 4 aydır kullanıyordum sabah haberi gördüğüm gibi iptal ettim valla korsandan devam siz bilirsiniz recep ivedik 7nin parasını böyle çıkarıcaklar herhalde

• Bence bu fiyat da o kadar kötü değil. Çünkü Netflix'in en üst paketi 94 TL. Disney+ ise benzer özellikler sunmasına rağmen 65 TL. İnternet fiyatları zaten uçuk, 150 TL'den aşağı 100 Mbps internet yok. Mobil paket fiyatları da ortada, Turkcell'de 20 GB pakete 82.5 TL veriyorum ki o da engelli indirimi ile. İndirimsiz fiyat 110 TL. O yüzden de 65 TL yine o kadar kötü değil.

Evet, birçok insan için çok pahalı. Bu yüzden korsan kullanımı artacaktır. Fakat bunun asıl nedeni ülkemizdeki ekonomi. Bunun için firmaları suçlamamamız gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oooff tam da almayı düşünürken...

arkadaşlardan aldığım netflixte gg oldu

fakirler hiç mi yaşamasın ulan bu hayatı

Ayışığı Sonatıyoutube
    dedublüman / çağrı çelik - gamzedeyim deva bulmam (slowed + reverb)
    https://www.youtube.com/watch?v=p9giEfa6Bzg
  • Oha recep ivedik 7 için 34,90₺ ye almıştım son alışım galiba 65 tl ne aq 🧐🤦🏻

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • gcb1903 kullanıcısına yanıt

Torrent de premiumlaştı.

Bende netflix premium var ama netflix içeriklerini torrentten izliyorum daha kalitesi görüntü ve ses alıyorum. Netflixin keyfine kalmıyorum. Tabi debrid servisiyle beraber kullanıyorum.

• batuak29 B kullanıcısına yanıt
    Yani ben 8 aralıktan önce abone oldum,bundan etkilenmeyecek miyim şimdi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • barabarabarbara kullanıcısına yanıt

Keşke haberi gördüğün gibi iptal etmek yerine okuyup etseydin 8 Aralıktan önce abone olanlar zam görmeyecek yazmış boşuna hakkını kaybetmişsin

• keaanu kullanıcısına yanıt
    Vallahi ya. BF1, BF4, BF5, Jedi Fallen Order, Mass Effect ulan hepsini getirdim oradan. Jeff abi umarım hakkını helal etmemezlik yapmaz yaparsa

• Antinatalizm A kullanıcısına yanıt
    Dünya da 4,5 milyar yıl geçmiş sen 1 yıl geçmezmiş gibi konuşmuşsun :)

• Antinatalizm A kullanıcısına yanıt
    Dünya da 4,5 milyar yıl geçmiş sen 1 yıl hiç geçmezmiş gibi sanmışsın :)

• Bu platformların içbirine para vermedim forza IPTV  

• Bildiğim 7 kişiye kadar kullanabiliyor yani ailece ortak almak daha mantıklı

• Tam da ivedik filminin yayına girmesine bir gün kala. Sizi düşündürmüyor mu?

• Fırsat için iletişime geçebilirsiniz

• Çok pahalı, bu ne ya.

• Demek ki Recep İvedik beklenen üye artışını sağlamadı. Zararı kurtaralım diye geçirmişler 😂

• 70 tl'ye 2 tane 1 bucuk etli pide yersin afyon da

• SW4RTHY kullanıcısına yanıt

1 yıllık disney plus almıştım ilk geldiğinde yeni içerik yok. 1 ayda bana hitap eden içerikleri izledim okadar(çoğu zaten bilinen sinema filmleri), primeda ise sadece LOTR dizisinin olması bile tek başına yeter bana göre.

• Uzun zamandır Tv'de netflixten başka platform kullanmıyordum. Arkadaş amazon prime aboneliği aldı, indirimli kargo için benimle de şifresini paylaştı henüz pek bir şey izleyemedim. Disney Plus içerik olarak nasıl arkadaşlar önerir misiniz? Netflixde 4 arkadaş aynı şifre ile izleyebiliyoruz Disneyde de ortak abonelik alabilir miyiz? İndirim falan bildiğiniz bir şey var mı?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.