Şimdi Ara

Disney Plus Türkiye fiyatları zamlandı! İşte güncel Disney+ fiyatı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
10.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allahim başlığa bakar mısınız? Bizi hiç ilgilendirmeyen bir konu için yapılan başlık kısmi ilgi alanına giriyor. Ban yememek için içimden sevgi dolu sözcükler yagdiriyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • egemnyldrm E kullanıcısına yanıt
    Çok gerilerde yaşıyorsun. Kullansan bilirdin 2022 başlangıcından beri çıkan içerikler tr dublaj çıkıyor. Çamur at izi kalsın sizinki

• TITAN kullanıcısına yanıt
    Amazon un yaptığı amme hizmeti gibi bişey onla kıyaslayamayız.

• TITAN kullanıcısına yanıt
    Amazon Prime'ın esprisi üzretsiz hızlı sınırsız kargo hizmeti. Aldığı para aslında bunun için gerçekten çok çok uygun. 3-5 katına da çıksa bunun için yine para verilir.

Türkiye'ye yönelik Amazon Prime içeriği yok denecek kadar az. Kimse kargo hizmeti için Amazon Prime almasa içerik için alan çıkmaz.

Yani Elma ile Armutu kıyaslamamak lazım. Söylenen doğru bile olsa bağlamı yanlış.

• svshn S kullanıcısına yanıt
    Aylık yüzde 50 indirim veren bir yerle veya daha farklı bir kampanya ile yine uyguna getiririm. Yazılan rakamı gerçekten o şekilde ödeyen insan yoktur heralde 😀

• Recep için alıcak insanlar tanıyorum

• lansman fiyatıyla aile üyeliği ile senelik 60-70 tl'ye mi ne almıştık.

aile üyeliği zorlayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para verecek olsam aralarında bir tek Disney'a veririm en azından içerik var. Zam da çok uçuk bir zam değil.

• Haberi yapanın matematik desteğine ihtiyacı var 7,99'dan 10,99'a çıkıyorsa oran %30 değil %37,5 olur, oran doğruysa 10.99 değil 10,39 olur, birine karar verip de bir zahmet hatayı düzeltin.

• filmcehennemi bile daha iyi disney plus bos aradığım hiç bir şey yok ki

• Adam recep ivedige para veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon prime Can gerçekten.

• Yapmayın etmeyin 35 tl aylık çok yüksek bir rakam değil bir tost 30 - 40 tl. Tamam türkiye şartlarında göre 30 tl bile yüksek bir rakam ama bir sinemaya gidiyorsunuz 50 * 60 tl. içerik olarak beğeniyorsanız 35 TL bir şey değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derlemeler -- 7 Aralık 2022; 19:48:09 >
  • Bu bir stratejiydi. Yıllarca kaçağın önüne geçemediler. Sonunda öyle ucuza sundular ki yayınları herkes aldı. Evet ben de neredeyse tüm ücretli hizmetlere üyeyim. Ama geçen ay Netflix ile yollarımızı ayırdık. Youtube hâlâ aile üyeliği dalgasına uygun. Disney'i yıllık aldık, Amazon uygun. Lakin zamlar gelecek, gelmek zorunda. Zira kaçağı bitirdiler. Torrent kullanan kalmadı. 7 8 sene önce torrent ne kadar da önemliydi.

Lakin bu bir süreç. Zamlar bir yerde insanlara "yeter, o kadar da değil" dedirtecek ve torrent olur başka şekil olur kaçak geri gelecek.

• gcb1903 kullanıcısına yanıt

Disney dizilerini torrentten indirip öyle izliyorum ben hala. Netflix üyesiyim ama aynı anda disneye de para verecek halim yok. İkisinden birini seçersem hala netflix daha iyi içerik bakımından. Onu da iptal etmeyi düşünüyorum yılbaşından sonra bakalım. Artık ateş pahası oldu abonelikler.

• labtek38 kullanıcısına yanıt
    Aynen playstation plus da 2020 den 2025 e kadar oldum. Dediğin gibi bunlarda da olsa

• hayırlı olsun

• sierratr1 kullanıcısına yanıt

Gamepass aldım bende 3 yıllık xbox gittiği yere kadar .Alabilsem abone olunan her şeyi 3 yıllık alırım.

• egemnyldrm E kullanıcısına yanıt
    Amazon son zamanlarda her yeni içeriğine dublaj yaptırıyor.

• gcb1903 kullanıcısına yanıt
    Lakin onların bitirmesine gerek kalmadan devletin kanunlara aykırı olan bu kaçak izleme yerleri derdest etmesi lazımdı. Devletin kanunsuzluklara söz yumması affedilemez.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.