Şimdi Ara

Disney Plus Türkiye fiyatları zamlandı! İşte güncel Disney+ fiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
10.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Disney Plus Türkiye fiyatları zamlandı! İşte güncel Disney+ fiyatı
    Netflix’in ardından Disney Plus da abonelik ücretlerinde artışa gitti. Disney Plus Türkiye fiyatı inanılmaz oranda artırıldı. Peki, 8 Aralık itibarıyla Disney+ aylık ve yıllık paket ücreti ne kadar oldu?

Disney Plus, Türkiye'de hizmete girdiğinden beri fiyatı uzun süre değişmedi ancak 8 Aralık 2022 tarihinden itibaren Disney Plus’a üye olanlar, %30 oranında bir fiyat artışından etkilenecek haberinin üzerinden 24 saat geçmeden, Disney+ Türkiye fiyatları da zamlandı! Yeni fiyatlandırma, Amerika'nın ardından Türkiye’de de hemen uygulanmaya başlandı.

Disney Plus Türkiye fiyatı ne kadar oldu?

Disney+ fiyatı; aylık 64.99 TL, yıllık 649.90 TL oldu.

Disney+ "Yalnızca 8 Aralık 2022 tarihinden itibaren üye olacak kullanıcılar için geçerlidir. Bu tarihten önce kaydolan üyeler mevcut planlarını iptal etmedikleri veya mevcut planlarında değişiklik yapmadıkları sürece faturalarında herhangi bir değişiklikle karşılaşmayacaktır." açıklamasında bulundu.

• Amazon Prime'ın esprisi üzretsiz hızlı sınırsız kargo hizmeti. Aldığı para aslında bunun için gerçekten çok çok uygun. 3-5 katına da çıksa bunun için yine para verilir.

Türkiye'ye yönelik Amazon Prime içeriği yok denecek kadar az. Kimse kargo hizmeti için Amazon Prime almasa içerik için alan çıkmaz.

Yani Elma ile Armutu kıyaslamamak lazım. Söylenen doğru bile olsa bağlamı yanlış.

Bu bir stratejiydi. Yıllarca kaçağın önüne geçemediler. Sonunda öyle ucuza sundular ki yayınları herkes aldı. Evet ben de neredeyse tüm ücretli hizmetlere üyeyim. Ama geçen ay Netflix ile yollarımızı ayırdık. Youtube hâlâ aile üyeliği dalgasına uygun. Disney'i yıllık aldık, Amazon uygun. Lakin zamlar gelecek, gelmek zorunda. Zira kaçağı bitirdiler. Torrent kullanan kalmadı. 7 8 sene önce torrent ne kadar da önemliydi.

Lakin bu bir süreç. Zamlar bir yerde insanlara "yeter, o kadar da değil" dedirtecek ve torrent olur başka şekil olur kaçak geri gelecek.

• Hala uygun bence.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 250 liraya yıllık almıştım. Beni etkilemeyen olay

• Recep İvedik etkisi

• Recep ivedik 7 öncesi..

• amazon prime ülkeye geleli 2 yıl oldu bi kere bile zamlanmadı bunlar kendini fazla degerli görüyor

• 5 yıllık peşin verip alabilsek keşke 😁. Enflasyonist ortamda stok yapmak lazım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Uygun 50 olsa bile

• Amazon inşallah zam yapmaz. Elimizde bir o kaldı.

• Son kale amazon kaldı... #Direnamazon

• TITAN kullanıcısına yanıt
    Trde zam yapmamış ki

• Amazonda çok fazla içerik yok, olanda genelde Türkçe dublajlı değil bu nedenle pek tutulmuyor.

Olan müşterisini de kaybetmemek için güncelleme yapmıyor bence..

• Ben hep 50 liral......

• egemnyldrm E kullanıcısına yanıt
    Olan müşterileri de kaybetmemek derken?
    Dünyanın en büyük alışveriş mağazasından bahsettiğimizi hatırlatırım. Türkiye'deki bir kaç bin müşteriye ihtiyaçları var mı sizce ???

• Antinatalizm A kullanıcısına yanıt
    1 sene sonra peki? 😄

• lektonstar kullanıcısına yanıt

Birkaç bin mi ? 2 milyondan fazla abone var Türkiye'de :) ama ben müşteri kaybına yol açacak bir artış beklemiyorum yine de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serhadss -- 7 Aralık 2022; 14:51:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serhadss kullanıcısına yanıt
    Tamam sizin için beş milyon olsun. Amazon için pek bişey ifade etmiyor ne yazık ki.

• Recep izleyecekler alsın kenara çekilsin zam gelmeden 😀

• KyloRenGeyiği K kullanıcısına yanıt

Sizi seçerek mi veriyorlar yoksa doğuştan mı böyle terbiyesizsiniz

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.