Şimdi Ara

Disney Plus Türkiye fiyatları zamlandı! İşte güncel Disney+ fiyatı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
10.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Katılıyorum. Eskiye göre düşünülemez. Şuradan bir markete gideyim desem, birkaç şey alsam en az 100 lira gidiyor genelde.

• smart0201 kullanıcısına yanıt
    Belki siz Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uymağı reddediyorsunuz ama...

• Zam geldi. Yeni fiyatlar şu şekilde:

Disney+’ın ücreti nedir?

Disney+’ın üyelik ücretleri* kaydolduğunuz üyelik türüne bağlı olarak farklılık gösterebilir:

Aylık ödeme planıyla üyelik: Kullanıcılar Disney+’a aylık 64,99 TL karşılığında kaydolabilir
    Yıllık ödeme planıyla üyelik: Kullanıcılar yıllık 649,90 TL ödeyerek Disney+’a tüm yıl boyunca erişebilir
    Not: Yukarıdaki fiyatlar yalnızca 8 Aralık 2022 tarihinden itibaren üye olacak kullanıcılar için geçerlidir. Bu tarihten önce kaydolan üyeler mevcut planlarını iptal etmedikleri veya mevcut planlarında değişiklik yapmadıkları sürece faturalarında herhangi bir değişiklikle karşılaşmayacaktır.

https://help.disneyplus.com/csp?id=csp_article_content&sys_kb_id=351440c78727dd50768c33f73cbb35e7

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• No money. Torrentleech free 🤣🤣

Tüm epix hulu amc disney ve netflix dizileri

Beleş

• adamların serverları dünyanın bilmem neresinde. kendileri bambaşka yerde. alan adı yasaklıyorsun 1dk yenisini açıyorlar.

• İlk cikmadan herkes bir yillik indirimli aldi.2xx tl tam ahatirlamiyorum.ben kimsenin 600tl.para verecegini acikcasi sanmiyorum.ya malum yersen %50 indirimli olur yada ben kendi adima yenilemem.
    4 tane plartform var uye olduğum biri eksik olsun ölmem heralde

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kimse kusura bakmasın talep olursa firmalarda arsızlaşır zammı dayar. bu kadar net. yakın gelecekte TV'de bedava yayınlar kalmayacak daha doğrusu ücretsiz olmayan hizmetler olmayacak. reklamlardan çıkaramadıklarını insanlara dayamaya çalışacaklar. olmadı LGBT vb fonlara destek olacak oralardan destek alacaklar. toplumu dizayn edecek şekil verecek her türlü pislik işlere gebe olan bu tip platformları toplumlar kendi başına bela ediyor.

• OHA.. Geçenlerde 1 aylık alıp beğenmiştim de. Bu fiyatlara hayatta almam...

• telefonlarda yok l1 lisansı yok bilmem bir sürü ıvır zıvır dayatma. para veriyorsun 480p yayın veriyorlar sana. hem fiyatlar hem bu salak işler yüzünden amazon dışında hepsini bıraktım

• İyice saçmaladılar. Yazıklar olsun.
    İnat dan devam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iFruit kullanıcısına yanıt
    sen market alışverişi yaparken de kasayı pas geçiyor musun?

• Bu zam oranına rağmen fiyatı netflixtin altında kalmış.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • AREryilmaz kullanıcısına yanıt

İndirip izliyorsun tüm eski yeni sezonları. Filmleri bluray kalitesinde

• Netfix

Amazon prime

Disney

Tivibu

Hepsi var boşuna istediğim diziyi bulamıyorum

• yine mi zam yaa? hemen en yakın Bim'e gidip taşlıyorum.

• mehmet_clk M kullanıcısına yanıt
    Ülkede başka eğlence kaynağı kalmadı ki. Enflasyondan ve ülkeyi getirdikleri durumdan insanlar yurtdışını gezemiyor göremiyor. Başka şehre bile gidemiyor. Kısıtlı imkanlarla insanlar fiyat performans ürünlerine talep gösteriyor.

Tv konusuna gelecek olursak Turksatta zaten düzgün kanal sayısı bir elin parmağını geçmez. Gerisi kötü gıda gibiler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ayda 2 paket sigara fiyatına. Gayet makul.

• Direkt iptal ettim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Zam haberini yeni görüyorum. 65?'ye iki tane lahmacun yiyebiliyorsun. Çok da para değil, bu ağlayan tipleri anlamıyorum.

• Bir big mac menü olmuş 90 TL .Neyin kafasını yaşıyorsunuz .Enflasyon jet hızında gittiği için insanlar rakamlara alışamıyor .100 TL = 10 TL oldu. Fiyatlara öyle bakın .Yani Disney aslında 6 TL .
    İşin zor tarafı maaşlar sabit .

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.