Şimdi Ara

Digimon World 3 Walkthrough - <Tamamlandı>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
5.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Digimon World 3 Walkthrough - <Tamamlandı>

Digimon World 3 aynı zamanda Digimon World 2003 diye bilinen (Avrupa ve Avustralya'da) Bandai tarafından Play-Station için yapılmış bir rol yapma oyunu.Oyun Junior adlı karakterin "Digimon Online" adlı MMORPG'yi arkadaşlarıyla oynaması ile başlıyor...

Not: Telaffuz hataları, yanlış çeviriler, gaflar için şimdiden özür diliyorum.İyi seyirler.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Devam reyiz, yeni bölümü bekliyorum.
  • OHA şakamısın O_O digimon world 3 ün oynanış videolarını mı? Tamam 1 yıl sonra görüşürüz bittiğinde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: soniczeki

OHA şakamısın O_O digimon world 3 ün oynanış videolarını mı? Tamam 1 yıl sonra görüşürüz bittiğinde...

Kararlıyım hocam, bitirmeyi düşünüyorum bu seriyi.İzlenme az ama yine de bitireceğim.
  • Mobius Desert ömrümü yemiştir yıllar önce. Başarılar kardeş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_PoweR

Mobius Desert ömrümü yemiştir yıllar önce. Başarılar kardeş.

30 dk aralıksız aramıştım. Kafayı yicektim :@ Kombinasyonu unuttum şimdi. :D

• Ottoman_PoweR: Teşekkür ederim.

Ve bu arada çok yavaşladım farkındayım, ülke çapında olaylar böyleyken video yapamazdım.Zaman buldukça yapıyorum.İyi seyirler.

• psp ye geçenlerde atmıştım fakat siyah ekran veriyodu bırakmıştım öyle.Sorunu çözdüm şimdilik sıkıntı yok.Konuya takibe alalım.PSP çıkan oyunlarınında ingilizce patch olayını halledersem onlarada bakıcam bi ara

• Teşekkürler.

Not: Bölümde ses ve kamera uyuşmuyor kusura bakmayın.

• Bunları pc'de oynayabiliyo muyuz ? Sanki oynamıştım ama

• Evet hocam emulatörle oynanılabiliyor.

• Bana zaman hediye etsene :P bende yapabileyim uzun serili oyunların videolarını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soniczeki

Bana zaman hediye etsene :P bende yapabileyim uzun serili oyunların videolarını.

Abone karşılığında olur Zeki hocam.

• Devam et hocam
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.