Şimdi Ara

Kingdom Hearts Oynuyoruz <Bölüm 17>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
2.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Square enix ve Disney'in ortaklaşa yaptığı mükemmel bir action-rpg oyunu ve serinin birinci oyunudur. PS2 için üretilmiştir. Kahramanımız Sora'nın çeşitli nedenlerden ötürü Goody ve Donald Duck ile yolları kesişir ve onlarla beraber Mickey Mouse'u bulmak için Disney dünyasında terör estirmeye başlıyoruz. Disney dediysek aklınıza direk çocuk şeyleri gelmesin, çünkü ne kadar Final Fantasy cahili olsam da onlar da burada mevcut.

Bunun bir rehber olduğunu söylemem, oynamış olanlardan daha kötüyümdür büyük ihtimal, amaç sadece oynamak. Bu yüzden telaffuz hatalarımı mazur görün. Bu arada, bu seri boyunca yanımda oyun hakkında bilgisi olan bir arkadaş var, o yüzden ben "über" konuşmuyorum bölümde. İyi seyirler.

Not: Uzun bir seri olacak gibi.
    Not 2: İlk bölümde biraz kasma var, bunun üstesinden gelmeye çalışıyorum. Ayrıca sizler için altyazı da koydum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrasHh -- 31 Ekim 2014; 21:22:55 >

• Takip.Vay arkadaş her şey bağlantılıymış nintendocu,dh ve bu kanal.
    Bide kimse bir şey yazmamış bu konuya kimse sevmiyormu KH'yi

• Özel Bölüm:

@Dream Drop Distance: DH'de fazla ilgi göremiyorum ama olsun hocam, DH sayesinde büyüdüm kanal olarak, insan nereden geldiğini unutmamalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrasHh -- 31 Ocak 2014; 2:25:03 >

• Kingdom Hearts hastasıyım <3 Başarılarınızın devamı dileğiyle..

• @Nilsurella: Ben de öyle oldum açıkçası. Teşekkür ediyorum.

• Oyunu tanımak istiyordum iyi oldu bu seri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• NaneLimoni: Teşekkürler.

• Oynanası bir oyuna benziyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.