Şimdi Ara

Avatar: The Last Airbender Walkthrough <Bölüm 15>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Avatar: The Last Airbender Walkthrough <Bölüm 15>

Nickelodeon'daki çizgifilmine göre uyarlanmış olan oyundua, fanlar Aang, Katara , Sokka ve Haru olarak oynayabilecekler.Avatar evreninde yeni yetenekler keşfedebilecekler.Oyuncular bir yandan dört ulusu dolaşırken diğer yandan da yeni düşmanlar ile savaşacaklar.

Telaffuz ve çeviri hataları için şimdiden özür diliyorum.İyi seyirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrasHh -- 12 Ocak 2014; 21:40:02 >

• Hoparlör alayım kesinlikle izleyeceğim . Abi oyunda istedigimiz karakter olup kafamıza göre geziyor muyuz . Yoksa çizgifilmdekiyle aynı şeyleri yapmak yorunda mıyız ?

• @55voldemort55: Oyunda istediğin karakterle takılabiliyorsun ama dış dünya sınırlı.Gta gibi büyük bir dünya yok oyunun DS versiyonunda.Hikayesi çizgifilmle aynı değil, farklılıklar var.İkinci bölümde görürsün zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrasHh -- 16 Ekim 2013; 20:31:48 >
  • PC sürümünü oynamıştım bunun berbattı ama bu güzele benziyor. Neden oynamamışım :O

• @soniczeki: İyi oyun ya şans vermek lazım Zeki hocam.

• Bir bolum izledimde cok kotu bir oyuna benzemiyor. Konu Avatar oldugundan tarafsiz olamiyorumdur belki de. Guzel oyun valla, bulsam alirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @Kurt Cobain.: Eğlenceli oyun ama Wii veya PsP versiyonları daha eğlenceli ve grafikmen daha hoş olabilir, ama bu da o kadar kötü değil bence.Bu aralar bulmak zordur hocam ya.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrasHh -- 7 Aralık 2013; 17:09:14 >

• Hocam sanirim sadece ben takip ediyorum bu oyunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @Kurt Cobain.: Zaten pek ilgi gören bir seri değil hocam, grafik falan bakımından ama 1 bölüm sonra bitiyor zaten, başlayacaklara yardımımız dokunur en azından ve teşekkürler bu arada.

• Seri sona ermiştir, destekleyenlere çok teşekkür ediyorum, umarım faydalı olmuştur.
  • Baştan izleceğim tşkler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.