Yarbay
14 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme
Toplam: 129 (Bu ay: 0)
Gönderileri

https://tevfikaydin.com.tr/boxy-fancy-brick-beyaz-saat-kurma-kutusu-adaptorsuz-boxyfbwswhite.html

Aliexpress te 50 dolar civarı 2 saat için olanlarını buldum.Ülke içinde kargo vs beklemeden benzer fiyata veya ucuza   nereden alabilirim?

Merhaba, iş bankası kullanıyorum.Bugün işcep'i alım için deneyeyim dedim.Her işlem için 1.5 lot komisyon alıyor aşağı yukarı bende almadım.Bu oran normal mi ? Siz hangi banka veya aracı kurum kullanıyorsunuz?

TV tavsiye bölümüne konu açtım fakat orası pek hareketli değil :) Amazon'dan cihaz geliyor ama hala TV almadım.Cihazı alanlar/almayı düşünenlerden tavsiye bekliyorum.Bütçe 4.500-5000

Başlıkta belirttiğim gibi 4k oyun deneyimi için TV önerinizi bekliyorum.Bütçem 4.500-5000 arası

Arkadaş ofis programları,internette gezinmek için vs kullanacak bu fiyata en iyi hangi cihazı bulabiliriz?
10tl lik alışveriş yapana biletler 10tl idi.Kampanya hala devam ediyor mu?
Global kodlar Türkiye bölge seçili konsolda sorunsuz çalışıyor mu?Teşekkürler
Ümit Çelik, Lice'de şehit olan Binbaşı.
Tayin sıralaması
2010-2012 Van
2012-2014 Ağrı
2014-2016 Batı Ataması "Suruç"
2016 Lice Komd. Tabur Komutanı (Bu atama sonrası istifayı düşünmüş ama 15 Temmuz sonrası şimdi gemiyi terk etme zamanı değil devletimin yanında olmam lazım demiş)
2017 ŞEHİT
http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/794608/_Devletimin_bana_ihtiyaci_var__diye_istifadan_vazgecen_binbasi_sehit_dustu.html
SGK yeni düzenlemeyle 720 lira olan taban maaşını 350 tl'ye çekti.1999 yılı sonrası sigortası asgari ücretten ödenenlere 350 lira emekli maaşı ödenecek

Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
LG
Oyun Platformu
Nintendo 3DS
Oyun Platformu
PSP
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.065
İkinci El Bölümü Mesajları: 75
Konularının görüntülenme sayısı: 112.904 (Bu ay: 504)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 815 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.