Şimdi Ara

GTA Vice City Walkthrough <Tamamandı>

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
1.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

"Grand Theft Auto: Vice City veya kısaca GTA: Vice City, Rockstar North tarafından geliştirilen ve üçüncü şahıs nişancı perspektifinden oynanan aksiyon-macera türündeki video oyunu. Oyunun PlayStation, Xbox , PC , iOS ve Android versiyonları mevcuttur.
    Oyun, PlayStation 2 konsolları için Kuzey Amerika'da 29 Ekim 2002, Avrupa ve Avusturalya'da 8 Kasım 2002'de satışa sunulmuştur. Oyunun Windows sürümü için Kuzey Amerika'da 1 Mayıs 2003, Avrupa'da ise 5 Mayıs 2003'te satışa sunulmuştur.
    Vice City, 1980'lerin Amerika'sında geçer. Oyun 1986'da Miami örnek alınarak tasarlanmış olan Vice Şehri'nde hapisten yeni çıkmış bir mafya üyesi olan Tommy Vercetti karakteri üzerine kuruludur. Oyunda Grand Theft Auto 3'teki grafik motoru kullanılmıştır."

Evet 2013 yılında Vice City oynayacağım.Şimdiden telaffuz hataları için özür diliyorum, iyi seyirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrasHh -- 20 Nisan 2014; 4:15:28 >

• İyi nostalji oldu be. İndirip oynayasım geldi
  • Ne cok cocukca hakaretler kullaniyosun oyundaki insanlara karsi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk görev 22 dk. büyük rekor

• @Doobly: Videoda da bahsettim, oyundaki insanlar sonuçta NPC, önemli olan gerçek insanların birbirlerinin görüşlerine ve fikirlerine saygılı olup, birbirlerini değiştirmeye çalışmaması.

@yussagi: Sorma hocam, görev yapmayıp saçmalamak zevkli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrasHh -- 15 Ekim 2013; 0:43:25 >

• valla benim en sevdiğim flash fm açıp son hız motor sürmek ama sen walktrough yapıyorsun şimdi biri oyunda takılırsa walktrougha bakar ama sen baya uzatmışsın sıkılabilirler. tabi bilmiyorum benim görüşüm
  • :) ilk oyunu yüklediğimde ekran kartı kaldırmıyordu yağmur yağdığında grafikler birbirine karışıyordu
  • Ne günlerdi be..

• @yussagi: Haklısız aslında hocam, yeni bölümde daha görev ağırlıklı gittim.
  • Anilarim Derplesti İndiriyorum Su An ;)

• Oyunu oynayasım geldi.İnşaat görevini hile yaparak bitirmiştim.
  • Flash FM > Billie jean

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.