Şimdi Ara

--DH HUKUK FAKÜLTESİ 2.SINIFLAR ---

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
7
Favori
10.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar durumlar nedir memnun muyuz nasıl gidiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savcınız -- 3 Aralık 2021; 22:20:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Dersler başlayınca doğru bölümü seçtiğimi anladım. O konuda herhangi bir pişmanlığım yok. Yavaş yavaş da çalışmaya başladım, şu Türkçe ve İngilizce ödevlerini son ana bırakmasam çok daha iyi olacak da neyse :d.

Hangi kitapları kullanıyorsun hocam? Kemal Gözler'in Hukuka Giriş'i vardı sende sanırsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phosphophyllite -- 18 Ekim 2020; 23:10:5 >
  • phosphophyllite kullanıcısına yanıt
    Aynen var hocam. Çoğunluk Kemal Gözler kullanıyorum Medeni için Bilge Öztan, Roma için de Karadeniz Çelebican. Sen hangi üniversiteydin hocam?

• Daha kitapları bile almadım..gram hevesim yok. Ben geometri çözmeyi özledim. Seneye sımava girersem şaşırmam

• savcınız kullanıcısına yanıt

Bilkent hocam. Ben de Kemal Gözler'i kullanıyorum, çok saf bir anlatımı var, beğendim baya. Çankaya'daydın diye hatırlıyorum, yurtta mı kalıyorsun yoksa online mı?

Önce hibrit dediler sonra online oldu :) Çankaya.
    Hazırlık ne oldu hocam direk bölümden mi başladın?

• Aybüdeyim. bu sene direkt hazırlığı atlayarak 1. sınıfa geçtim. bu hafta ders işlenmedi, giriş yaptık sadece. bissürü kitap sipariş ettim, derslerin %30'u İngilizce olması garip biraz ama sıkıntı değil. bu hafta dersler nasıl geçecek merak ediyorum.

• Sadist kedi S kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin Romacı bize de giriyor. Seldağ Güneş Peschke galiba adı. Henüz başlamadı derse diğer hocalar yarıladı sayılır.

• bugün çalışmalara başladım, hukuka giriş'i baya çalışınca medeni'yi ve anayasa'yı da çalışma isteğim ve anlama kapasitem arttı. şu anlık sorun yok, bugünkü tempoyu bozmayıp daha da arttırabilirsem süper olur.

evet prof selda hocamızı oryantasyonda gördüm fakat bizde şu an roma hukuku yok. seçmeli olarak 2. dönem alabiliyoruz o da İngilizce galiba.

Direkt bölüme başladım hocam, hazırlığı geçtim.

Bizimki hibrit de gelen yok :D De facto online yani :DD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phosphophyllite -- 18 Ekim 2020; 23:56:21 >
    Tebrikler hocam Bilkentte hazırlığı geçmek de ne bileyim 😎

• Sadist kedi S kullanıcısına yanıt

AYBÜ hukuk fakültesine önem veriyor diye duymuştum. Üniversite hakkındaki ilk izlenimleriniz neler hocam?

• Roma hukuku dışında çok problemim yok ama roma hukuku harbiden çok zorluyor yaw :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

esenboğa kampüsünün aksine bizim kampüsün etlik'te olması iyi bence. online kısmında ilk 1 haftaki deneyimime göre canlı dersler sıkıntısız geçti. hocaları pek tanımıyorum ama bana o kadar kötü gelmedi ilk haftadan. tek ingilizce hukuk veren devlet üniversite olmasını dekan çok bahsetti ve gerçekten ingilizce'ye çok önem veriyorlar. yüzyüze eğitim başlarsa ve biraz zaman geçerse fikirlerim daha da netleşir ama şu an pek olumlu veya olumsuz yargım yok.

•  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phosphophyllite -- 18 Ekim 2020; 23:58:58 >
  • Kitapları nerden aldınız arkadaşlar? Ne kadara patladı

Hocam tahminen tum uniler bilkent sistemine gececek.Siz de nasil oluyor? Online veya yuz yuze secimi mi yaptiniz yoksa ptesi gelip sali online dinleyebiliyor musunuz? Siniftaki ders ayni zamanda canli yayinla online katilanlarada mi aktariliyor yoksa online secenlere ayrica zoom uzerinden mi anlatiliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabahki dersler hibrit oluyor, onlara istediğiniz gibi yüz yüze yahut online katılabiliyorsunuz. Akşamki dersler ise zorunlu online. Hibrit derslerde hoca hem zoom'a hem de sınıfa anlatıyor. Sınavlar yüz yüze olacak.

• Kaanmc kullanıcısına yanıt

pelikan'dan falan alabilirsin hocam. kesinlikle savaşkitapevi'nden uzak dur. aklından çıkartma bu bilgimi..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.