Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (1417. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.821
Cevap
291
Favori
1.525.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14151416141714181419
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir maruzatım var arkadaşlar ilgilenen bilgisi olan olursa lütfen bir yardımcı olun

ben önceden 40 tane şınav çekebiliyordum askeri sınav mülakatlarında sayılmış 38 şınavım var yani yanlış çekip sayma gibi bir durum söz konusu değil, hundredpushups adlı siteyi biliyorsunuz haa dedim ben bu işleri ilerleteyim, hundredpushups sitenin programını uyguladım 6 hafta sonra bıraktık haliyle, aradan 3-4 yıl kadar zaman geçti şuan 10 şınav çekiyorum hatta bu mesajı yazarken denedim 7den sonra kollarım titremeye başlıyor acaba kaslarımı mı incitmişim? zar zor dinlenerek 20yi görüyorum,

o zamanla bu zaman arasında 15 kilo oynuyor, şuan 48 beden drop6yım tabiki kaslı bir vucüdum yok gömleklerden belli olacak kadar gogus ve yine gömleği dolduracak kadar kol,

bu kadar cabuk titremeye başlamasının sebebi kas zedelenmesi filan olabilir mi
  • Ulas. kullanıcısına yanıt
    vm75 profil olarak çok iyiydi, ben ondan almayı planlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

bunu kullanıyorum bende multi vitamin mineral desteğim için... 2 günde 1 alıyorum 1 tablet..

ben animal pak kullanıyodum bir ara, sadece spor günü alıyordum. GNC Mega Men'i hergün alsak vücuda fazla gelir mi hocam ne dersin ? Sen 2güne 1 alıyosun yetiyor mu sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rorschash

beyler dikkatimi çekti de GASPARI ANAVITE MULTIVITAMIN 180 TABLET hiçbir yerde stokta bulamadım. Acaba üretimden mi kalktı ne oldu ? Bilginiz var mı ?

Satılıyor, fiyat istersen alabilirim.
  • Tavsiye Multivitaminler

- Solgar VM2000 önceliğim

- Olimp

- Armor V

- Animal Pak

- GNC Ultra Mega Gold
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-Dog

quote:

beyler dikkatimi çekti de GASPARI ANAVITE MULTIVITAMIN 180 TABLET hiçbir yerde stokta bulamadım. Acaba üretimden mi kalktı ne oldu ? Bilginiz var mı ?

iyi olur ayrıca solgar vm2000'e de fiyat alayım
  • quote:

quote:

quote:

iyi olur ayrıca solgar vm2000'e de fiyat alayım

Solgar vm2000 sabit fiyat tüm eczanelerde eğer zam gelmedi ise 39-40 tl ye alabilirsin, 30 tablet olanını.
  • Bir şey soracağım. Multivitamin ya da mineralleri neden takviye gıda olarak alıyorsunuz? Meyve sebzelerdeki ya da maden sodasındaki yeterli gelmediğinden mi yoksa ekstra yararı mı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: hallos

Bir şey soracağım. Multivitamin ya da mineralleri neden takviye gıda olarak alıyorsunuz? Meyve sebzelerdeki ya da maden sodasındaki yeterli gelmediğinden mi yoksa ekstra yararı mı var

Hİçbirşeyin ekstrası yararlı değil maalesef. Ben iş hayatı, beslenme düzensizliği ve 4-5 çeşit vitamin hariç diğer vitaminlerin fazlalıklarının depolanmadan atıldığı için kullanıyorum. Orjinal hali ile alınması taraftarıyım ama şimdi masa başında yada araba başınad salatalık, havuç yiyemiyorsun ya yanında getireceksin pusucaksın bir yere yada şirket yemeklerin de çıkacak + kür için yüksek dozaj gerekebiliyor.
  • quote:

quote:

Bir şey soracağım. Multivitamin ya da mineralleri neden takviye gıda olarak alıyorsunuz? Meyve sebzelerdeki ya da maden sodasındaki yeterli gelmediğinden mi yoksa ekstra yararı mı var

Hİçbirşeyin ekstrası yararlı değil maalesef. Ben iş hayatı, beslenme düzensizliği ve 4-5 çeşit vitamin hariç diğer vitaminlerin fazlalıklarının depolanmadan atıldığı için kullanıyorum. Orjinal hali ile alınması taraftarıyım ama şimdi masa başında yada araba başınad salatalık, havuç yiyemiyorsun ya yanında getireceksin pusucaksın bir yere yada şirket yemeklerin de çıkacak + kür için yüksek dozaj gerekebiliyor.

sabah ve akşam yeseniz bunları, işte geçen zaman dışında yani
  • quote:

quote:

quote:

sabah ve akşam yeseniz bunları, işte geçen zaman dışında yani

Hatta sabahı da çıkar tek akşam kalıyor onla da ben uğraşmam :D
  • Rorschash kullanıcısına yanıt
    yetiyor.. fazla zorlamamak lazım.. içinde çok fazla vitamin, mineral var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

yetiyor.. fazla zorlamamak lazım.. içinde çok fazla vitamin, mineral var..

haklısın, animal pak böbreklerimi çok yoruyordu... Ne kadar su içsem nafile,sarı idrar yapmaktan sıkılıyorum.
  • 1 haftada göbek yapılır mı?yapılır.ama sanırım tuvalete çıkma sıkıntısı yüüznden göbekli görünüyorum.az önce boşaltım sistmeini zorladım.göbek indi
  • p90x3 e baktım fena değil gibi yapsammı diye düşünürken

yapmaya karar verdim bakalım.
  • Multivitamin arayanlara Biotech One A Day öneririm tüm değerleri günlük ihtiyacın %100 ünü karşılıyor hemen hemen. %1000-2000 gibi abartılı değerler yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADEBISI

Multivitamin arayanlara Biotech One A Day öneririm tüm değerleri günlük ihtiyacın %100 ünü karşılıyor hemen hemen. %1000-2000 gibi abartılı değerler yok.

Fiyatı da gayet uygunhttp://www.supplementler.com/urun/biotech-one-a-day-100-tablet-648
  • 2 haftadır p90x 1 haftadırda focus t 25 le birlikte çift antreman yapıyorum ama sadece 1 kilo verebildim
    1800 kalorilik besleniyorum arada beyaz ekmek yiyorum
    başkalarının sonuçları 1 haftada 2-3 kilo olunca motivasyonum bozuluyor nerde hata yapıyorum?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ulas.

quote:

alternatif olarak GNC MEGA MEN 100 TABLET dikkatimi çekti..

Bulunmuyor ki hiç bir yerde..

buyur hocam

http://www.n11.com/gnc-mega-men-100-tablet-P20023947

gnc megamen i optimen olarak okumuşum ona bulunmuyor demişim ben hocam ya
    Çok sağolun yine de.
    Megamen nasıldır acaba iyi midir?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

alternatif olarak GNC MEGA MEN 100 TABLET dikkatimi çekti..

Bulunmuyor ki hiç bir yerde..

buyur hocam

http://www.n11.com/gnc-mega-men-100-tablet-P20023947

gnc megamen i optimen olarak okumuşum ona bulunmuyor demişim ben hocam ya
    Çok sağolun yine de.
    Megamen nasıldır acaba iyi midir?

içeriği güzele benziyor pek fazla yorum göremedim. Opti-Men bulsam ben de alıcam da multivitaminlerde stok sıkıntısı var nedense artık
  • 
Sayfa: önceki 14151416141714181419
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.