Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (1416. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.811
Cevap
291
Favori
1.525.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14141415141614171418
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu elemanda iyi baya, crossfit yarışmalarına katılıyor. Ama günde 2 idman yapıyor galiba biri ağırlık diğeri crossfit mi artık bilmiyorum emin olamadım.
  • Salona alıştıktan sonra evde vücut ağırlığı ile çalışmak hiç iyi olmuyor :(
  • Arkadaslar ön kol kasimda bir agri var. Flexor carpi ulnaris kismi agriyor.
    Iki kolda da var agri ancak sagda olanda daha çok var. Dayanilmaz bir agri degil ama ister istemez etkiliyor yani...

Ne olduysa gögüs antrenmanindan sonra oldu. Barbell yerine Dumbell Press yaptiktan sonra fazla yük bindigini fark ettim ön kola ama saglam bir antrenman oldu. Hala gögsümde agrisi var ancak ön kolda da hala bir agri var. Kasildigi zaman agriyor ama sürekli bir agri yok. Ön kol çalismadigimdan olabilir mi acaba? Isinirken ön kolu da isitmiyordum bu zaman kadar ama bir sikinti olmamisti. Artik ön kolu da isitiyorum ayri olarak. Hafif kiloyla Wrist Curl yapiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E1ABE892 -- 12 Ağustos 2014; 16:03:29 >
  • Uzun süredir fotoğraf atmıyorum, 1 ay civarı öncesinden bir fotoğraf, soldaki benim.

### DH Body Builders ###

Sağdaki arkadaş:

http://instagram.com/merthankaymak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turbulencia

Arkadaslar ön kol kasimda bir agri var. Flexor carpi ulnaris kismi agriyor.
    Iki kolda da var agri ancak sagda olanda daha çok var. Dayanilmaz bir agri degil ama ister istemez etkiliyor yani...

Ne olduysa gögüs antrenmanindan sonra oldu. Barbell yerine Dumbell Press yaptiktan sonra fazla yük bindigini fark ettim ön kola ama saglam bir antrenman oldu. Hala gögsümde agrisi var ancak ön kolda da hala bir agri var. Kasildigi zaman agriyor ama sürekli bir agri yok. Ön kol çalismadigimdan olabilir mi acaba? Isinirken ön kolu da isitmiyordum bu zaman kadar ama bir sikinti olmamisti. Artik ön kolu da isitiyorum ayri olarak. Hafif kiloyla Wrist Curl yapiyorum.

Buz yapacagim şimdi, bugünde agri yapti ya.
  • İç bacak için hangi hareketi önerirsiniz?,quadricepsler çok büyüdü iç taraf sönük kaldı çirkin görünüyo
  • quote:

quote:

Ben de gogusten sonra sol kolum komple agriyor uyusuyor. Kas gevsetici aldim dene istersen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

quote:

quote:

Ben de gogusten sonra sol kolum komple agriyor uyusuyor. Kas gevsetici aldim dene istersen

Bakalım olmazda öyle yapacağım. Yarın bacak sonra off yapacağım. Bu iki günde de düzelmese gevşetici alırım bende.
  • bende bi dönem ön kolda çok acıtan bi sızlama yaşadım.kol çalışmayı bırakmıştım.ancak göğüs ve deadliftte sıkıntı yaratmıyordu.vitamin desteği al istersen.birde zamanın varsa röntgen çekin.çatlamışta olabilir.
  • Beyler amerikadayım burda obezlere hak verdim ne güzel yiyecekler bunlar ya yarın spora başlıyorum üniversitenin spor salonu gold gyme kayıtlı

• Burada P90X için böyle bir konu var.
    http://forum.donanimhaber.com/m_68775305/tm.htm
  • Dostlar geçen hafta denizde atlarken belimi ağirttim bu hafta biraz geçmişti dün yine denizdeydim atlarken farketmedim yine ağri yapmaya başladi doktora gitmeye vaktim yok kullandiğiniz bir melhem filan var mi bu gibi durumlar için teşekkürler

• beyler dikkatimi çekti de GASPARI ANAVITE MULTIVITAMIN 180 TABLET hiçbir yerde stokta bulamadım. Acaba üretimden mi kalktı ne oldu ? Bilginiz var mı ?
  • Ben de multivitamin bulamıyorum piyasada yok doğru düzgün sanki..
    Gidip solgar vm75 mi alsam?
  • alternatif olarak GNC MEGA MEN 100 TABLET dikkatimi çekti..
  • Ulas. kullanıcısına yanıt
    supradin all day aldım ben.b vitamin komplex alıcaktım.solgarın böyle bi ürünü var.baktım hazırda bu var alıverdim.değerleirni karşılaştırmadım açıkcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: montevo

bende bi dönem ön kolda çok acıtan bi sızlama yaşadım.kol çalışmayı bırakmıştım.ancak göğüs ve deadliftte sıkıntı yaratmıyordu.vitamin desteği al istersen.birde zamanın varsa röntgen çekin.çatlamışta olabilir.

İşe girdiğimde alacağım multivitamin. Normalde kullanıyordum bayağı faydasını hissederdim. İncinmişte olabilir dediğin gibi.

Arkadaşlar Olimp tavsiye ederim. Hem ucuz hem yeterli oranlara sahip. Ne çok aşırı ne az. Kararında bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E1ABE892 -- 13 Ağustos 2014; 14:46:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rorschash

alternatif olarak GNC MEGA MEN 100 TABLET dikkatimi çekti..

Bulunmuyor ki hiç bir yerde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ulas.

quote:

Orijinalden alıntı: Rorschash

alternatif olarak GNC MEGA MEN 100 TABLET dikkatimi çekti..

Bulunmuyor ki hiç bir yerde..

buyur hocam

http://www.n11.com/gnc-mega-men-100-tablet-P20023947
  • Rorschash kullanıcısına yanıt
    bunu kullanıyorum bende multi vitamin mineral desteğim için... 2 günde 1 alıyorum 1 tablet..
  • 
Sayfa: önceki 14141415141614171418
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.