Şimdi Ara

DEMON'S SOULS- TARTIŞMA-SORULARINIZ-YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN REHBER (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.099
Cevap
13
Favori
116.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternetteki yabancı forumlarda coop oynamak isteyen fazlasıyla insan var. Onlarla anlaşıp girilebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuncu çok. Heryerde birileri çıkıyor. Devamlı uyarılar ve tavsiyeler mevcut. Bende hiç beklemiyordum ama şaşırdım. Bloodborne bir ayrı ama. Gerçekten efsane oyun.

• 2016 ya da 2015 idi galiba bir kez daha oynayım dediğimde online bildiğin hala kalabalıktı.. Şimdi nasıldır bilmiyorum tabi..

Ama kesinlikle efsane.

Bu nesilde Demon's Souls'un yeniden yapımı ve bu ayarda yeni bir duyuru bekliyorum ne zamandır..
  • oyunda halen online co op oynanıyor.ama lvl aralığı +/- 20 olmalı.adam bulmak biraz zor.trophy kasacaksanız offline ı öneriririm.karakter ve dünya eğilimi olayı online da dengesizleşebiliyor.9 sene sonra tekrar platinlemeye karar verdim ve tek kupam kaldı.meşhur pure bladestone.bilen bilir:))))))))
  • Bloodborne güzellemesi sonrası Demon's Souls deneyimi özellikle pure black dünya eğiliminde dev şovalyeye ilerleniyorsa ürkütücü diyebilirim.) Platinlemeye az kaldı; dağ trollerim nerede.)

- Yardım isteyen olursa PSN ID imzamda mevcut.
  • Bloodborn oynayıp da bu oyuna gelenler demon souls u tam kapasite de oynamamış ve işin kolayına kaçmış oluyor. Herşey zamanında güzel

• Sataşma var.) Kaybolan yıllarımızı ve de zevklerimizi geri getiremiyoruz; Doctor Who muyuz biz.)

- Rehbersiz ve de co-opsuz; mümkünse online olarak 2 defa bitirmeden devam etmedim bugüne kadar.
  • 2 ay sonra oyunun sunucuları kapatılıyor. Herkes oyununu tozlu raflardan çıkarsın, son bi vurgun yapalım.

• ykrr kullanıcısına yanıt
    Allâh sabır versin şimdiden

• sunucular falan kapanacağına göre benim ps4'e gelme ihtimali hayalim gerçekten hayal olarak kalacak anlaşılan. böyle öküz bir zihniyet olamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony japonya serverlarini kapatacak diye biliyorum batida hala acik yani.

edit: batıda da kapanıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kollaps -- 28 Kasım 2017; 14:40:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Allâh sabır versin şimdiden

platinelndi.son bölge olan amerika ya başladım.ondada yarısı felan halloldu.nedense bu sefer drop olayı çok çok iyi anlamadım....
  • Oynamak için biraz geç kaldım ama geç olsun güç olmasın bilgisayara yükledim ve biraz oynadım ve oyun gayet güzel akşam uzun soluklu oynayacağım bakalım
  • adminastör kullanıcısına yanıt
    Demons souls u????

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Demons souls u????

Evet dostum. Emulator ile sorunsuz oynanıyor artık istersen konu açtım hatta bakabilirsin.

https://forum.donanimhaber.com/demon-s-souls-emulator-ile-sorunsuz-pc-de--130127838
  • Bakayım teşekkürler 3,4kez bitirdim zamanında emulator den haberim yoktu

• Japonya serverları kapatılıyormuş

• Hala oynayan var mı? Phalanx'ı yeni kestim ve birkaç sorum var.

Büyü aldım baya Nexus'daki NPC'den. Bunları nasıl kullanacağım ve hızlı erişime nasıl ekleyeceğiz. Ayrıca boş kısayol var yukarı d-pad kısmında buraya mı yerleşecek büyüler? Büyüler sadece Nexus'daki NPC'de olanlar kadar mı yoksa ileride daha da artacak mı sayıları?
    Envanterimizde ki fazlalık silahları veya eşyaları nereye satacağız?
    Ayrıca ilk bölümden sonraki bölümü nasıl anlayacağız? Birden fazla bölüm açıldı. Seviye bazında fazla dayak yemeden gitmek istiyorum. İlk kez oynuyorum bu seriyi ve bu oyundan başladım.

Keşke sunucular kapanmasaydı. Oyun gerçekten efsane. Farklı bir tadı var kesinlikle.

İlk mesajda rehber yok ayrıca?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtnei -- 20 Nisan 2019; 20:49:47 >
  • mtnei kullanıcısına yanıt
    Büyüleri kullanabilmen için Talisman elde etmen lazım, onu da yanlış hatırlamıyorsam 2-1 ya da 3-1 bölümlerinin başında bulabiliyordun. Büyüleri sadece Nexus'dan elde ediyorduk sanırım, bir, iki büyücü npc getiriyordun Nexus'a onlar veriyor olması lazım.

Satma yok, Nexus'da bir eleman vardı fazlalıkları ona verip yer açabiliyorsun.

Bölümler arası zorluk seviyesi var ama anlayamazsın, girip deneyerek ilerlemen gerekiyor. Tower Knight'ı kestikten sonra oyun zaten 2-1'den devam ettiriyor, o sırayı takip edebilirsin.
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam cevaplar için.
  • 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.