Şimdi Ara

DEMON'S SOULS- TARTIŞMA-SORULARINIZ-YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN REHBER (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.099
Cevap
13
Favori
116.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Serverlar 2012'de kapandı.

Yok yav daha geçen twitchde izledim yardıma geliyorlardı

Ben 2012'de kapandığını biliyorum, hatta kapandığına dair o zaman ki mesajı da hatırlıyorum. Ancak daha sonra ne olup bittiği hakkında fikrim yok, şimdi sen de böyle söyleyince merak ettim ve yanlış bilgi vermemek adına oyunu tekrar açtım. Açılışta "Demon's Souls Online moduna hoşgeldiniz" yazısı karşılıyor ve arkadaş çağırma, yere yazı yazma gibi seçeneklerin aktif olduğu belirtilmiş.

• quote:

quote:

quote:

Serverlar 2012'de kapandı.

Yok yav daha geçen twitchde izledim yardıma geliyorlardı

Ben 2012'de kapandığını biliyorum, hatta kapandığına dair o zaman ki mesajı da hatırlıyorum. Ancak daha sonra ne olup bittiği hakkında fikrim yok, şimdi sen de böyle söyleyince merak ettim ve yanlış bilgi vermemek adına oyunu tekrar açtım. Açılışta "Demon's Souls Online moduna hoşgeldiniz" yazısı karşılıyor ve arkadaş çağırma, yere yazı yazma gibi seçeneklerin aktif olduğu belirtilmiş.

Eyvallah

• Basligi gorunce anilarim depresti blighttown benzeri mapteki devlerden kacip boss a erismek icin verdigim cabalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aybakh21

Oyunu magic ağırlıklı oynayınca baya kolaylaşıyormuş ya. Flamelurker, old hero, penetrator felan hepsini hiç ölmeden aldım. ha old king allant yine tek attı bana orası ayrı

Hocam online'ı hala aktif mi yani yere imza bırakanlar olsun, invade atanlar olsun var mıdır ?

aktif aktif, hatta old monk bossu pvp olarak denk geldi bana. yere mesaj yazdım, biri reccomended etti. hala oynayan var demek ki. ama hiç summon vs işlerini denemedim.

• i'm in trouble please recommend this message
  • Eski hesaplar aktif galiba, yeni baslayanlar icin account register yapmiyor, onun icin offline oynamak zorunda.

• Vay bee anılarım depreşti 4.2 de pvp yi özledim

• Bu oyunu oynadik tan sonra ps3 icin dark souls 1 i aldım ama oyun fps düşüşlerinden oynanmiyor nerdeyse..ps4 te ds2 ve ds3 u bitirdim bence en iyisi ds2 ile beraber demon souls kesinlikle..

• Bugun oyunu actigimda hesap olusturup online baglanti kurdu. Dun server bakimimi vardi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: e.c.i

Bugun oyunu actigimda hesap olusturup online baglanti kurdu. Dun server bakimimi vardi acaba?

Online da boss lar için yardım çagırabılıyormusunuz oyuncu buluyormu hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

quote:

Orijinalden alıntı: e.c.i

Bugun oyunu actigimda hesap olusturup online baglanti kurdu. Dun server bakimimi vardi acaba?

Online da boss lar için yardım çagırabılıyormusunuz oyuncu buluyormu hocam?

Beden formunda oynamadigim icin birini cagirmayi hic denemedim, ilk bitirisi solo yapmak istedim. Yardima gitmeyi denedim ama kimse imzayi summonlamadi imzanin yanindan phantomlar gecip gidiyor buyuk ihtimal onlarda beden formunda olmadigi icin imzami goremiyor.

• Arkadaşlar serverların bakımda olmadığı zamanlar dahi serverlara bağlanamıyorsanız; çözümü serverlara bağlanırken sorun yaşamayan bir arkadaşınızdan yardım istemenizdir. Hesap bilgilerinizle 1 defa bağlanması yeterli. Sonrasında siz de bağlanabileceksiniz. Arızalı televizyonun tepesine vurduğunuzda görüntünün bir anda gelmesi gibi; garip ama gerçek.

- e.c.i rumuzlu arkadaşa yardımları için çok teşekkür ederim; iki cihanda aziz olsun.
  • Hala oynayan varmı ? Bloodborne dan sonra saldırdım.

• olmaz mı hiç gerçi en son ng+'ta tower knighttan tek yediğimden beri oynamaya korkuyorum

• quote:

olmaz mı hiç gerçi en son ng+'ta tower knighttan tek yediğimden beri oynamaya korkuyorum

Bende ilk 2 boss u geçtim. Tower knight ı kestim en son sanırım. Ng+ da zaten nasıl olur hiçbir fikrim Yok.

Multiplayer olayını çözemedim. Destek çağıramadım kimseyi. Yolu nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Abstergo industries

quote:

olmaz mı hiç gerçi en son ng+'ta tower knighttan tek yediğimden beri oynamaya korkuyorum

Bende ilk 2 boss u geçtim. Tower knight ı kestim en son sanırım. Ng+ da zaten nasıl olur hiçbir fikrim Yok.

Undead formdayken yani HP'nin yarı olduğu formdayken Blue Eye Stone kullanıp olduğun yere mavi bir işaret bırakıp senin leveline yakın birinin o işareti görmesini bekliyordun sanırım.

http://demonssouls.wikidot.com/online buradaki co-op kısmında anlatmış.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Abstergo industries

quote:

Undead formdayken yani HP'nin yarı olduğu formdayken Blue Eye Stone kullanıp olduğun yere mavi bir işaret bırakıp senin leveline yakın birinin o işareti görmesini bekliyordun sanırım.

http://demonssouls.wikidot.com/online buradaki co-op kısmında anlatmış.

Teşekkür ederim. Royalty karakter ile oynuyorum. Önerebileceğin ilerleme şekli varmıdır ? Hangi sıralama ile ilerlemeliyim dünyalar arasında mesela yoksa sıraylamı gideyim ? Birde magic için silah önerisi alayım.

Son olarak önerilerin var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 12 Ağustos 2017; 18:48:56 >

• Eğer kafayı yemek istemiyorsan büyüyle ilerle. Yoksa flamelurker öper Ben oyunun başında Soul Arrow, ortalarında Soul Ray, sonlarında da Homing Soul Arrow kullanmıştım büyü olarak. Ama Tower of Latria'da büyü biraz etkisiz kalabilir. Kılıç olsun yanında yani. Sıralama olarak kafana göre takıl. 1-3, 1-4, 4-2 ve 5-2'yi sonlara bırak derim, saç baş yoldurtur düşük levelde.Kalkan olarak da Purple Flame Shield olsa iyi olur. İkinci archstone için olmazsa olmaz bir kalkan.

• Co-op için oyuncu bulunabiliyormu hala?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 sene önce bile kimseyi bulamıyordum ben.
  • 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.