Şimdi Ara

Darksiders 2:Definitive Edition - PS4 Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Darksiders 2:Definitive Edition - PS4 Ana Konu

Geçtiğimiz günlerde Amazon tarafından yapılan bir listelemede Darksiders 2'nin Definitive Edition adı altında PlayStation 4 için listelendiğini görmüştük. Nordic Games yaptığı açıklamayla bu sürümün varlığını onayladı.

"Listelemenin doğruluğu tartışılmaz" diyen Nordic Games şu aşamada Darksiders 2: Definitive Edition hakkında çok fazla detay vermediği gibi Xbox One sürümü hakkında da konuşmuyor.

Darksiders 2: Definitive Edition muhtemelen oyunun grafiklerinin elden geçirilmiş halini ve çıkmış DLC'leri barındıracaktır.

Kaynak : BSC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 16 Şubat 2015; 18:36:57 >

• Yeter artık yahu. İşin bokunu çıkardılar.
  • Boyle bir gorsel solen ps4e gelmese olmazdi.Gelmis gecmis en iyi oyunlardan kesinlikle.

Saka misiniz birader,oyun zaten grafikleriyle sevilmedi ki,ne satsak kardir mantigi mi anlamadim ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beğenmiyorsanız almayın hatta bence hiç almayın , plus verir zaten ilerde bu tarz çöp editionları

• bence god of war ın yokluğunda iyi bir alternatif olacaktır şahsen alacağım ben
  • Oynayan almazsin zaten, oynamayip merak edenler icin guzel firsat.

• Mario Def.Edt. çıkarsalar keşke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 16 Şubat 2015; 18:45:17 >
  • Ben de geçen 10 piksellik yarış oyunu yapmıştım PS4'e remake edeyim bari.

İyice çöplüğe döndürdüler ortalığı :)

Bir de matah bişeymiş gibi definitıv ediiiğğşın demişler. Vuuuu beybi. Troll olarak görüyorum artık bu yapımcıları ve bunların oyunlarını alırken iki kere düşünüyorum. (Naughty Dog ve Rockstar hariç tabii)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 16 Şubat 2015; 18:42:45 >
  • Alan kerizdir bence açık ve net. Çünkü oyun yeni nesil damgasıyla gelmiyor, Kaç yıl önckei grafikleriyle geliyor. Ne kadar iyileştirmeleri ayrı bir mesele olduğu gibi, pc de daha ucuza bulunabilir steamde.
  • Yeter artık.Konsolda hiç yeni oyun yok resmen.

• Baktilar ps now moka sardi.. bir bir cikartiyorlar eski oyunlari.hic sorun yok ciksin. Nasil olsa almiycam

bu da ciktigina gore. Uncharted , gow serisi heavy rain beyond two souls, Rdr, sly cooper serisi. Suan aklima gelen bunlar. Bunlarda çıksın ps4e

• quote:

Orijinalden alıntı: SmithAhmet

Baktilar ps now moka sardi.. bir bir cikartiyorlar eski oyunlari.hic sorun yok ciksin. Nasil olsa almiycam

bu da ciktigina gore. Uncharted , gow serisi heavy rain beyond two souls, Rdr, sly cooper serisi. Suan aklima gelen bunlar. Bunlarda çıksın ps4e

Uncharted serisi ve RDR ye itiraz eden olmaz sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

quote:

Baktilar ps now moka sardi.. bir bir cikartiyorlar eski oyunlari.hic sorun yok ciksin. Nasil olsa almiycam

Uncharted serisi ve RDR ye itiraz eden olmaz sanırım

aynen katılıyorum.

• Oyunu severim,iyi bir stüdyo altında çok güzel yerlere gelecek potansiyelide barındırıyordu elinde ama be abicim 3 oyunu geliştirsene bununla uğraşacağına.. Gözünü seveyim ne diye uğraşıyosun şimdi sen bu oyunla.
  • Beyler fiyati suan 50 tl tavsite eder misiniz? Daha once oynamadım. Açık dünya degil galiba cizgisel ilerleyen bir oyun gibi.

•  Darksiders 2:Definitive Edition - PS4 Ana Konu

Darksiders 2:Definitive Edition - PS4 Ana Konu  Darksiders 2:Definitive Edition - PS4 Ana Konu  Darksiders 2:Definitive Edition - PS4 Ana Konu
     Darksiders 2:Definitive Edition - PS4 Ana Konu  Darksiders 2:Definitive Edition - PS4 Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 6 Mayıs 2016; 18:29:37 >

• Darksiders II Deathinitive Edition - Çıkış Fragmanı

• quote:

Orijinalden alıntı: Gran Turismo 7

Beyler fiyati suan 50 tl tavsite eder misiniz? Daha once oynamadım. Açık dünya degil galiba cizgisel ilerleyen bir oyun gibi.

god of war ı seviyorsan bu oyunuda seversin pc god of war ı diyorlardı bu oyuna
  • quote:

Hepsi çıktı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Gran Turismo 7

Beyler fiyati suan 50 tl tavsite eder misiniz? Daha once oynamadım. Açık dünya degil galiba cizgisel ilerleyen bir oyun gibi.

Oyun açık dünya, RPG öğeleri ve birazda zorlayıcı bulmacalar var. Bu oyunu ya çok seversiniz ya da nefret edersiniz sanırım ortası yok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.