Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (592. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.858
Cevap
210
Favori
1.058.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Valla bravo hocam tespitin dibi. Ben de diyorum bu NPC'ler nereden tanıdık geliyor. İnternet Cafe Simulator'de dışarıda avel avel dolanan NPC'lerle aynıCyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• Son yamadan sonra sürekli çökme yaşamaya başladı 6800xt ile benzer durum yaşayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: freshmind

Patch trace AI yok oyunda ! Net ... Oyundaki her şeyin 2-3 tane hareketi var (ana görevler hariç) o kadar.

Trafik, çatışma vs gibi durumlarda çevre sıfır. Bu yüzden polis kovalamacaları falan yok. Bu yüzden ana görev harici karakterler hep spawn olarak, oraya buraya geliriz diyorlar. Bir göreve giderken karakterin önüne bir şey koyun, hareket edemiyor mesela. Çünkü en temelinde oyunda yön bulma yok. Ki o kadar basit bir kod ki, sadece tek düzelmde 4 ok çekip if ekliyorsunuz, karakterin kordinatları değişmediği zaman. PC mühendisliğinde pac-man oyunu yaparken bize bir şeyin nasıl yön bulacağını öğrettiler daha 2. sınıfta.

Kağıt gibi bile denemez. Son 10-15 yılda böyle bir statiklik yok. Nasılda 2-3 tane gökdelen ile kandırdılar milleti.

Resmen diğer oyunlar teknolojik şov gibi gözüküyor, bu oyun sayesinde nasılda teknoloji ilerledi görüyoruz. Standartlara alıştığımız için hep kulak arkası etmişiz.

Bizlere, diğer oyunların kıymetini anlamamız için, böyle bir oyun lazımmış.

2000 Li yıllarda yıldızı parlayan oyun dergilerinde incelemelerin, eleştirilerin odağında yapay zeka çok olurdu. Sürekli yapay zeka şöyle iyi veya kötü diye.

Son 5-10 yılda bu gerçekten bata azalmıştı. Çok ciddi problem de olmuyordu. Alışmıştık bazı standartlara.

Oyun 2000 Li yıllardaki dandik bir oyunun daha yüksek kaplamalı remake hali gibi. Göze hoş gelen bir ambiyansi var bazı yerlerde onun dışında rezalet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• shadymarsh kullanıcısına yanıt
    Envanterden silah secmem lazimmis hocam
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt

Aynı işlemci, 970 gtx ve 8 gb ram ile 30-40 fps arası alıyorum. Ortama göre değişiyor. Çok nadirde olsa fps 30 un altına düşüyor ama onu da belirteyim

Ayarlar 1920x1080 çözünürlük, low - medium karışık. Kalabalık ayarı en üst seviye

• K harfinde bug mı olmuş?Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

Şaka bir yana güzel detay, klavye Steelseries sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Evil Belief

1080P Ultra

DLSS Quality

Ray Tracing kapalı

Mid Crowds

Bir deneyin. Şehir içi 50-60 FPS civarı.

teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Evil Belief

K harfinde bug mı olmuş? 

Şaka bir yana güzel detay, klavye Steelseries sanırım.

Aynen hocam Apex 7. O nokta gibi görünen logolarda olan yuvarlak içindeki R. Logo çok net çıplak göz ile, resimde ışıklandırmadan ötürü kalite net çıkmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 12 Aralık 2020; 14:7:44 >
  • Arkadas bu nedir ya :D silahin dipcigiyle tekerlekli sandalyedeki kadina vurdum kadin duzeldi ayaga kalkti :D
  • Klavyelist kullanıcısına yanıt

Korsan sürüm bu fakat yine de orjinal sürümde ini tarzı ayar çıktısı olması gerekir diye düşünüyorum.

• UnInvited_Guest kullanıcısına yanıt
    Ni Ka ayıp. Korsan oynuyor.
  • Ryzen 2600 + rx 570 4gb 256 bit ikilisi ile oynayıp aldıgı fps değerlerini yazıcak var mı.
  • Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber
    Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: aurosonic

Arkadas bu nedir ya :D silahin dipcigiyle tekerlekli sandalyedeki kadina vurdum kadin duzeldi ayaga kalkti :D

Oyun baya gerçekçi, sakat numarası yapan dilenci detayi bile var Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SturmpioneeR -- 12 Aralık 2020; 14:20:29 >
  • Tekerlekli sandalye olayi biri paylasmis :D

https://www.youtube.com/watch?v=bAbwZSaNntU&feature=youtu.be
  • quote:

Orijinalden alıntı: Long Nightt

Yaklaşık altı saatlik bir oyun sürem var.Bu süre zarfında ben de birçok bug ile karşılaştım.Bu nedenle sık sık kendim save alıp öyle ilerliyorum.Zira çok saçma yerlerde ya görev kayboluyor ya da konuşmam gereken kişi göreve gönderildiğim yerde bulunmuyor.Save tekrar yüklediğimde ise sorun çözülmüş oluyor.Bu nedenle size tavsiyem sık sık kendiniz save alın.Özellikle görevlere giriş ve çıkışlarda buna dikkat edin.

Oyunu bazı ayarları orta bazıları yüksek ayarda oynayabiliyorum.Ortalama fps değeri ise 55-60 arasında değişiyor.Kısacası oyunu oynarken pek takılma ve donma ile karşılaşmadım.Oyunu oynadığım sistem ise şöyle;

MSI RX 570 Armor 4 Gb 256 bit ekran kartı

i7 3770K 3.90 Ghz işlemci

12 gb ram

500 gb hdd

Not:55-60 fps değil 40-45 arası bir fps alıyorum.O kısmı yanlış yazmışım.Yanlış anlaşılmadan dolayı üzgünüm.Oyun bazen 20-30 fps'ye kadar düşüyor ancak genel olarak takılmadan,donmadan orta ayarlarda oynayabiliyorum. 

Oyunun ayarları ise bu;

https://i.hizliresim.com/BdDT2X.jpg

https://i.hizliresim.com/WFVoaJ.jpg

https://i.hizliresim.com/dhvH6M.jpg

https://i.hizliresim.com/brJ4WM.jpg

360p de mi oynuyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: aurosonic

Tekerlekli sandalye olayi biri paylasmis :D

https://www.youtube.com/watch?v=bAbwZSaNntU&feature=youtu.be

sesli güldüm

bu nasıl oyun ya Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• Son güncellemeden sonra fps düşüşü yaşadım sizde de oldu mu? Ekran kartı gtx 1070

• 
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.