Yarbay
07 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 113 (Bu ay: 6)
Gönderileri
Düşük fiyata, internet,film ve müzik için bir cihaz alacağım. Notebookdan pek anlamam, bu cihazın özellikleri yeterli midir ? Yoksa 50 lira daha ver şunu al dediğiniz cihazlar var mı ?

http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/hp-15-ba014nt-x7h31ea-amd-e2-7110-4gb-500-gb-dos-P120331138
Bu cihaz ile ilgileniyorum fakat forum da hakkında pek yorum yok. Kullanan arkadaşlar varsa görüşlerini öğrenebilir miyim ?
16 mbit superonline adsl kullanıyorum.Şu ana kadar son hızda kullanıyordum fakat son 1.5 haftadır 1.1-1.2 arası bir hız alıyorum.Neden böyle oldu acaba ? Müşteri hizmetlerinden tatmin edici bir sonuç alamadım ne yapmak gerekir ?

Hangisini almak daha mantıklı olur sizce ?
Daha önce yoktu böyle bir şey elimi bir değdim ateşler içinde yanıyor yavrum.Ama ne gariptir ki coretemp de sıcaklık dereceleri eskisi ile aynı.Ne gibi bir problem olabilir ?
7870xt kullanıyorum Asus hd 7970 dc2tp ile takaslama durumum var.Sizce almalı mıyım yoksa daha yeni kartlara mı yönelmeliyim ?

http://www.vatanbilgisayar.com/hd7970-directcu-ii-top-gddr5-3gb-384bit-amd-radeon-dx111-ekran-karti.html
Vatan bilgisayarda gayet pahalı bir kart fakat performansını bilemiyorum
Lost ile Fringe tarzı gizemli olayların olduğu bir dizi arıyorum korku olmasın mümkünse ne tavsiye edersiniz ?
Konulari bitirdikce seviye atliyorduk neydi onun adi?
Birde arkadaslar grammer icin kitap sart midir yoksa internette bir ton site var yeter mi onlar?
Silinsin.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.581
İkinci El Bölümü Mesajları: 111
Konularının görüntülenme sayısı: 65.766 (Bu ay: 16)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.538 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.