Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Kripto paralara karşı savaşımız var' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
0
Favori
6.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kripto paraları hiç sevmediğim için bende aynı şekilde düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Don kişot geldi aklıma nedense rüzgar değirmenlerine karşı bir savaş gibi.

• Bir tane olumlu cümle duymak istiyoruz hasret kaldık...

• Eger BDDK isterse kripto para olayını TR için %99 bitirir. Tek yapması gereken bankaların yerli yabancı tüm kripto Borsalar ile para transferi yapmasını yasaklamak.

Hatta TR de kripto biterse kesinlikle globelde de büyük düşüşe sebep olur

• quote:

Orijinalden alıntı: SECourses

Eger BDDK isterse kripto para olayını TR için %99 bitirir. Tek yapması gereken bankaların yerli yabancı tüm kripto Borsalar ile para transferi yapmasını yasaklamak.

Hatta TR de kripto biterse kesinlikle globelde de büyük düşüşe sebep olur

Kitap yap sen bunu. İyi satar. Türkiye'nin engellemesi %1 bile oynatmaz. Globalde hacmin yok senin.

İsterlerse bankadan para bile çekemezsin. Kendi paranı bile çekemezsin. Yunanistan, Lübnan örnekleri ortada. İstemekle olmuyor. Mesela Twitter'i yasaklamak istiyorlar ama yapamıyorlar.

İşin özü, "isterlerse" çok çok acemice ve safça bir söz. Fazla kullanma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TechVET -- 21 Eylül 2021; 13:27:36 >
  • Çok iyi demiş. Çünkü carî açık oluşturuyorsunuz. Umarım hepsini yeryüzünden siler  Ponzicileri de üzer.

• reisin bitcoinler deger kaybetti, savas acti :D

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • TechVET kullanıcısına yanıt

Yorumun doğru beğendim ama fotoğrafı ile ilgili düşüncen yanlış.

• Accoin çıkaracak demekki..

Seçim mitinglerin de de herkesin kafasına attimiydi oh mis..

Super hareket...

• Forex e saçma sapan bi vergi geldi, zarardan vergi kesti soğudum iyice, çıktım gittim forexten. Umarım aynı ultra ileri vergi sistemi kriptoyada gelmez.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • şu forumda açtığım konulardan, yaptığım yorumlardan tarafımı anlayan anlamıştır.

ama şu dediğini yapsın helal olsun derim. 19 yıllık iktidarında ne yaptı dese, kripto parayı yasakladı derim.

alt yapısı, üst yapısı, fiziki varlığı, öz kaynakları, faaliyet alanı, amacı, ürettiği ürün yada sunduğu hizmetin ne olduğu bilinmeyen, bir anlık yüklenmeyle artıp, bir satışla düşen yani manüpilasyonla yürüyen, arka planını kimse açıklayamayan bir sistem,

bence yeni nesil global bir ponzi yöntemi. bir yerde fena patlayacak ama olan sadece insana olacak. devletler, hükümetler, şirketler bundan zarar görmeyecek.

devlet dediğinde vatandaşını korumak temel görevi ise, global dünyada kim bu coin piyasasını yasaklıyorsa, kominist, faşist, şakirt demeden desteklerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: winwin35

şu forumda açtığım konulardan, yaptığım yorumlardan tarafımı anlayan anlamıştır.

ama şu dediğini yapsın helal olsun derim. 19 yıllık iktidarında ne yaptı dese, kripto parayı yasakladı derim.

alt yapısı, üst yapısı, fiziki varlığı, öz kaynakları, faaliyet alanı, amacı, ürettiği ürün yada sunduğu hizmetin ne olduğu bilinmeyen, bir anlık yüklenmeyle artıp, bir satışla düşen yani manüpilasyonla yürüyen, arka planını kimse açıklayamayan bir sistem,

bence yeni nesil global bir ponzi yöntemi. bir yerde fena patlayacak ama olan sadece insana olacak. devletler, hükümetler, şirketler bundan zarar görmeyecek.

devlet dediğinde vatandaşını korumak temel görevi ise, global dünyada kim bu coin piyasasını yasaklıyorsa, kominist, faşist, şakirt demeden desteklerim.

Senin araştırmaman ve öğrenmemen arka tarafını gizli ve gizemli sunmuyor.

Ürettiği ürün nedir? Mainnetler hakkında gram haberi olmayan cahil insanlar ile muhattap olmak hakikkaten can sıkıcı.

• Şu an veya yakın gelecekten bahsetmiyorum zaten. Gidilen yoldan bahsediyorum. Kapitalizmin dibine gelindi, şimdi dibinin dibi sıyrılacak. Bir noktada patlayacak olay. Sonra denecek ki herkes sisteme çalışacak, ihtiyaçları karşılanacak.

• Senin her şey ile savaşın var zaten. Geldin geleli Ortadoğu'da savaş bitmek bilmedi. kardeşim diye hitap ettiğin kim varsa ülkesi harap oldu. Bkz: Esad, Muhammed Mursi, Kaddafi, Saddam Hüseyin. Bu kadarına da tesadüf diyen gitsin kendini bir yere atsın

• Kripto Güçler!!!!

Ulan tam da bugun terörist ilan edilmeden gün bitiyor demistim...

Yine kafir, terorist ve hain olduk. Artık günü kapatabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 21 Eylül 2021; 12:6:18 >
  • don kişot ya da boş bakkal... hangisini yakıştırıyorsanız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Proportions

Yorumun doğru beğendim ama fotoğrafı ile ilgili düşüncen yanlış.

O profil fotoğrafı olanlar, Erdoğan ne derse onu savunuyor. Hiç şaşmadı.

• dijital tl fikri bence güzel. bu yolla devlet baba denetimi elinden bırakmayacak belli ki.zaten diğer devletler de benzer metot geliştiriyorlardı. mantıklı.

devlet baba denetimsiz işleri sevmez.denetlemek ve varsa problem resmi olarak çözmek ister. vergi kaçırma durumlarını zaten sevmez :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TechVET

Kitap yap sen bunu. İyi satar. Türkiye'nin engellemesi %1 bile oynatmaz. Globalde hacmin yok senin.

İsterlerse bankadan para bile çekemezsin. Kendi paranı bile çekemezsin. Yunanistan, Lübnan örnekleri ortada. İstemekle olmuyor. Mesela Twitter'i yasaklamak istiyorlar ama yapamıyorlar.

İşin özü, "isterlerse" çok çok acemice ve safça bir söz. Fazla kullanma.

Alıntıları Göster

Türkiye'de kripto paralardan milyar+ TL dolandırıcılık varken gerçekten çok küçümsüyorsun. Tabiki elimde veri yok ama tahmin etsem 20+ milyar TL çok rahat kripto para vardır Türklerde. Belki çok daha fazla. Kripto para BORSALARI işi zincirleme global ponzi olduğu için domino etkisi ile çökmesi veya yükselmesi çok olağan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SECourses -- 21 Eylül 2021; 14:49:29 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.