Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Kripto paralara karşı savaşımız var' (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
0
Favori
6.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TechVET

Bilen bilmeyen konuşuyor işte. Kripto para yasaklansın, Twitter'da muhalif çok o yasaklansın, Instagram'da çıplak çıplak resimler atıyorlar o yasaklansın. İçki yasaklayalım, müzik yasaklayalım.

Alıntıları Göster

La gardaşım sen kafadan hastamısın yaa, ben diyom ankara sen diyon götüm kara. İşte ülkenin sorunu bu; bilgi sorunu anlama kıtlığı, söylenen sözleri çarpıtma, taassup, çürütemediğin doğru görüş ve fikirleri alabora etme. Kiminle tartışıcan bu ülkede anlamadım gitti, herkes başka alemde. Sadece akıl ve akıllıca düşünme diyorum

• Reis kripto para degil de kripto fetö mü anladi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-14D2CBC77

La gardaşım sen kafadan hastamısın yaa, ben diyom ankara sen diyon götüm kara. İşte ülkenin sorunu bu; bilgi sorunu anlama kıtlığı, söylenen sözleri çarpıtma, taassup, çürütemediğin doğru görüş ve fikirleri alabora etme. Kiminle tartışıcan bu ülkede anlamadım gitti, herkes başka alemde. Sadece akıl ve akıllıca düşünme diyorum

Alıntıları Göster

Ben de aynısını söylüyorum hep. Anlama kıtlığı.

• bitcoinle savaş yapacağına, gıda,ev,araba fiyatlarıyla savaşsa daha iyi olmazmı niye böyle dememişler.

• Çünkü kripto para çalınamaz 🤣🤣

• zamanında bu işe girmek lazımdı 2011 lerde artık çok geç kalınmış bir durumda.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 22 Eylül 2021; 11:6:17 >
  • Şu şahsiyetin her cümlesinin ülkeyi temsil etmeyeceği günler yakındır. Bu böyle konuşmaya devam etsin dursun; kim takar Yalova kaymakamını*

• Bahsedilen konu kripto paralar değil. Bu yoldan yasa dışı olarak gelir elde eden firmalara yönelik savaştır. Türkiyede bitcoin alip satmak yasak değil. Hatta fiziksel alim satim dukkanları mevcut kapaliçarşıda. Bu açıklamayı böyle anlamak art niyetli bir yaklaşım. Türkiyenin kendi coinini yapmasından bahseden bir başkan nasıl olur da kriptoparalara savaş açtık şeklinde lanse edilebilir anlayamıyorum. Yani bu haberi okudum ve ben bu anlamı çıkardım. Başlık içerikle direkt çelişiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

Söylemler üzerinden gidersek siyasetçilerin tüm siyasetçilerin rezalet soylemleri mevcut. Kendilerini rezil eden soylemler var.

Ama icraate bakarsak kötüye baktigimiz kadar iyiye de bakmamız lazım ki gerçekçi olalım.

Her alanda bu zihniyetle hareket edersek yani idealleri, söylemleri kenara birakıp icraatlere bakarak hareket edersek daha gerçek sonuçlar elde ederiz ve seçimlerimizi iyi yaparız. Binali yıldırımın Türkiye'ye getirdiği teknolojileri google da aratiniz ve sonra yorum yapiniz. Neden bahsettiğimi anlayacaksınız.

• sizin düşman olmadığınız tek şey var.

• Elon 2

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=Vr47ZAXBDQw&feature=youtu.be

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ya kardeşim sizin gündeminizde bir çok sorun var. Onları çözmeyi beceremiyorsunuz kalkmış bir de kripto savaşı veriyoruz diyorsun. Kahkahalarla Türkiye gibisiniz yeter ya.

• Senin bununla savaşman demek bizim için iyi birşey olmalı. Sen ne zaman biriyle ya da birşeyler savaşsan o şey daha çok değerleniyor. Yani senin düşmanın, bizim dostumuz. Dostun ise düşmanımız olmalı.

• Götüyle inatlaşan Altına sıçarmış. Çok ta şey etmemek lazım.

Bir yandan dijital para planlamaları yapan ve bir yandan da kripto paralarda gelecek var diyen birinin bugün çıkıp kripto paralar ile mücadele ediyoruz demesi kople mantığı ayrıdır.

Merak ettiğim olay ise Bu hükümet 20 yıllık böyle tutarsız iken nasıl 20 yıl devam etti. Balık Hafızalımıyız acaba bilemedim.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.