Şimdi Ara

CS GO Hile Olayı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
15.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben CS GO almayı düşünüyodum hatta alıcam tam ama suan almıyorum bu ana konuda hack mack olayı gördüm. Hack filan varsa hiç 30tl vermek istemiyorum açıkcası. Bunun olayı nedir ?

• klişe bi olay, her sürümünde olduğu gibi bunda da var

-ama takıldığın sunucular belli olduktan sonra hile falan görmezsin
    türklerin çok olduğu narkotikte hile falan yok ama kalkıp ruslarla takılırsan, mutlaka görürsün
  • Türklerin çok olduğu ?

Full türk hile yapan aramızda barınamaz
  • öyle çok hileye rastlamıyorum ama genelde ruslarda oluyor bide bazen türklerde denk geliyor ama 1.6 da ki gibi çok yoğun olduğunu söyleyemem
  • Hileci var ama çok değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iki arkadas oyuna giriyorlar. Biri olunce digerine catir catir yer soyluyor. Hile kullanmadan wall hack yapmis oluyorlar.

• Biraz geç olucak ama cevap eğer almayı düşünen varsa almasın hack olayı 1.6 yı geçti ve Valve bunu durdurmak için en küçük girişimde bulunmuyor...
  • Günde 5 maç yapıyorsam bazen hiç hile gelmiyor bazende 5 maçın 3 ünde hile geliyor , adamlar wall hack ise oyunu alabiliyorsun aim varsa pek şansın olmuyor.
  • girdiğin 10 oyunun 3 tanesinde gelir 1.6 dönemindeki gibi 76-0 giden, salisede 25 adam öldüren adam göremiyorsun pek
  • rekabetçi mod oynayın diğer türlü serverlarda ekrancı dan geçilmiyor, yer söyleyen söyleyene ( ghosting).
  • Konu hort olmuş ama yazıyım yinede...
    ozellıkle oyun 3dolar olmustu bı ara o sıralarda hılecıler cogaldı su anda cogu banlı bayadır hileci denk gelmedi yani bir sıkıntı yok artık.
  • Güncellemeden öyle bence ya 1 haftaya aktif olurlar geri
  • şu son 1 haftadır her oyunda karşıma geldi rekabetçi modunda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mundo Mundo

şu son 1 haftadır her oyunda karşıma geldi rekabetçi modunda..

Nedense bana hiç gelmedi.
  • var ama çok değil
  • Güncel : Az önce adam baseden awp ile 1 hp bıraktı şuan için hile artmış durumda.
  • hile açan hadsizler oluyor tabii ki ama eğer public oynamak istiyorsan sq gaming gibi serverlarda yılların tecrübelerine sahip adminler var ve wall playerları isterlerse lan game olsun isterlerse dünya çapında tanınsın wall kulandığı anlaşılırsa istisnasız ban atılıyor rekabetçilerde geliyor ama overwatch sistemi + raporla azaltılmaya çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodyberry

hile açan hadsizler oluyor tabii ki ama eğer public oynamak istiyorsan sq gaming gibi serverlarda yılların tecrübelerine sahip adminler var ve wall playerları isterlerse lan game olsun isterlerse dünya çapında tanınsın wall kulandığı anlaşılırsa istisnasız ban atılıyor rekabetçilerde geliyor ama overwatch sistemi + raporla azaltılmaya çalışıyor

aynen katılıyorum bende bloody sende mi sq dasın ya tanışak :D ben hiç hack e denk gelmedim ya SQ da
  • quote:

Orijinalden alıntı: olguerengoktepe

quote:

Orijinalden alıntı: bloodyberry

hile açan hadsizler oluyor tabii ki ama eğer public oynamak istiyorsan sq gaming gibi serverlarda yılların tecrübelerine sahip adminler var ve wall playerları isterlerse lan game olsun isterlerse dünya çapında tanınsın wall kulandığı anlaşılırsa istisnasız ban atılıyor rekabetçilerde geliyor ama overwatch sistemi + raporla azaltılmaya çalışıyor

aynen katılıyorum bende bloody sende mi sq dasın ya tanışak :D ben hiç hack e denk gelmedim ya SQ da

aynen dostum bende sqdayım hack oluyor hatta belli başlı lan game oyuncuları vardı yok ateş ediyor yok adam ses kasıyor hadi oradan bariz izliyordu vurdular banı gayet iyi iş başarıyorlar yani güzel başarılı server

• bloodyberry kullanıcısına yanıt
    Hazır gelmişken reklam yapıyım diyosun yani

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.