Şimdi Ara

CS GO Hile Olayı ? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
15.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hile var. Ve bitmeyecek. Sen ne kadar yok desen de. Aşırı derecede kolay ulaşılıyor, aylarca vac yakalamıyor ve bedava.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hile çok fazla yok fakat vurulunca hile var diye ağlayan çok bunu yapanda hep türkler oluyor yani maçta yabancılar hiç hile hile diye ağlamıyor forumdada aynısı olmuş belli bir hile kullanımı vardır fakat oldukça düşük ve max 15 günde banlanıyor hesaplar
  • Yaz indirimiyle birlikte 20 saatlik hesapları her maçta görüyoruz ve ne hikmetse hepsi maçı 90-110 skor aralığında tamamlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert01230

Yaz indirimiyle birlikte 20 saatlik hesapları her maçta görüyoruz ve ne hikmetse hepsi maçı 90-110 skor aralığında tamamlıyor.

Adamı neden eksiliyorsunuz ? Demek ki bu forumda da zilyon tane hack var.Adam doğruları söylemiş kimse Smurf ayağına felan yatmasın hack olan kendini belli ediyor.
  • Pablo Escobar kullanıcısına yanıt
    2 günde 8-9 maça girdim dediğim gibi bir maç hariç hepsinde en az 1 tane hacker vardı.Onu da kaybettik zaten. 5 i ow ban yemiş durumda :).

En iyisi esea geçmek.Çok yakında yeni bir vac dalgasının geleceğine eminim.

Şu hack kullanan arkadaşlar nasıl bir kafa yapısına sahip anlamıyorum eninde sonunda vac o hileyi yakalayacak ve banlanacaksınız yani partyle girdiyseniz winlerinizde silinecek vakit kaybından başka bişe yaptıgınız yok , handi denilen adamın kolları yok adam %75 imizden iyi oynuyordur 1000 win i var.Hack kullanıp en iyi rankta olmaktansa kendiniz emeginizle oynayin gerçekten daha çok zevk alırsınız.En azından kendinizi geliştirmiş olursunuz.

Bakın da kendinizden utanın ne kadar aşagılık konumdasınız görün şu adam kadar olamıyorsunuz yazık

https://www.youtube.com/watch?v=AaBGASe3Jfg

• Biz arkadaşlarla oynuyoruz takım halinde rekabetçi modda. Herkesin kulaklığı mikrofonu var. Kendimizce taktik yapmaya çalışıyoruz maçlarda. Ses kasıyoruz yardımlaşıyoruz vs.. Takımda 2 tane çok iyi oynayan var. Bu adamların cs geçmişi 7-8 senelik. Hile yapmadıklarını ben adım gibi biliyorum çünkü onlar oynarken yanlarında da bulundum izledim. Karşı takım bizim bu arkadaşlarla istisnasız her maç hack diyorlar raporluyorlar. Kendimizden emin olduğumuz için keşke adminler izlese de raporu yazsa diyoruz.

• yaklasık 1 -2 aydır oynuyorum hack oldugundan emin olduğum 1 kişi var o da banlandı.Genelde ranked oynarım hiç rastlamadım diyebilirim varsada belli etmeden kullanmıştır . Çünkü şüpheli kişileri mac bitince macı indirip izliyorum genelde iyi oyuncular oluyor.
  • JacobTs kullanıcısına yanıt
    Hack olduğundan emin olduğun kişinin banlandığını nasıl tespit ettin? Bir diğer sorum da rütben nedir de hile yok diyorsun. Her taraf hile kaynıyor, rasgele bir ölüm maçına girsen bile.
  • bende yaklaşık son 30 maçımda 1 kere hile ile karşılaştım(rütbe supreme-global). bence gayet düşük bi oran bundan 1 2 sene öncesiyle kıyasladığın zaman.

konu eskiymiş yeni farkettim bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aiko -- 17 Ağustos 2015; 11:14:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaGNeRL0vE

Hack olduğundan emin olduğun kişinin banlandığını nasıl tespit ettin? Bir diğer sorum da rütben nedir de hile yok diyorsun. Her taraf hile kaynıyor, rasgele bir ölüm maçına girsen bile.

oyuna girdiğimde bize dönüş yaptıgınız için tşk ederiz tarzı bi mesaj ile raporladıgım kişinin banlandıgını yazıyordu.rütbem MG2 . ölüm macıda oynuyorum rankedda ben rastlamadım ne bileyim .
  • bizim server rekabetci modda yer söyleyemez ts kullanıyorsa ancak ordan yer söyleyebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: JacobTs

quote:

oyuna girdiğimde bize dönüş yaptıgınız için tşk ederiz tarzı bi mesaj ile raporladıgım kişinin banlandıgını yazıyordu.rütbem MG2 . ölüm macıda oynuyorum rankedda ben rastlamadım ne bileyim .

Ben ve arkadaşlarım da bariz hile ile oynayan kişileri rapor ettik ama hiç senin dediğin gibi mesaj gelmedi. Belki yeni sistemdir 1 aydır oynamıyorum çünkü.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JacobTs

quote:

Ben ve arkadaşlarım da bariz hile ile oynayan kişileri rapor ettik ama hiç senin dediğin gibi mesaj gelmedi. Belki yeni sistemdir 1 aydır oynamıyorum çünkü.

Hile olduğunu düşündüğün profili takip et dersen, takip ettiğin profiller kısmında bakınca banlandığını görebilirsin. Ben öyle yapıyorum.

• Hile çok fazla var her oyunda denk geliyor nerdeyse cs1.6 dan go gectik hile yüzünden bura daha beter çıktı.

• Ben de çok nadir karşılaştım. Pek yok gibi rekabetçi modunda
  • diğer online oyunlar gibi bundada hileci dolu hile dediğiniz nedir sadece wallhack değil bunun makrosu var scripti var binlerce çeşidi var para basıp alıyolar bu programları sektör oluşmuş siz hala rast gelmedim diye kendinizi kandırın
  • Sanırım faceit admini bile hileden yakalanmıştı.yok demek saçma olur

• Rekabetçiyi bilmem ama normal modlarda hile dolu ve ulaşılması basit Türk sitelerde satıyor 1 günlük aldım denemek için adamlar dolu özellik yazmışlar o kadarda olmaz dedim bir girdim oyuna dedikleri her özellik çalışıyor çok da ucuz fiyatlara veriyorlar tabi hemen sildim hile ile oynamak kadar zevksiz bir şey yok hileye bu kadar kolay ulaşılırken de rekabetçi girmeye korkar oldum
  • Her sene en az 1 msj geliyor lan konuya jsjsjsjj

• IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    oyuyor musun bari reis o kadar konu açmışın alayım mı diye
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.