Yüzbaşı
19 Mayıs 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 4)
Gönderileri
Arkadaşlar yeni bir laptop almayı düşünüyorum daha önce hp kullanıyordum ancak hp kullananlar bilir kronik bir ekran kartı chipset sorunu var. Isınma sorunu da cabası. Bu nedenle hp den uzak durmayı düşünüyorum. Aradığım özelliklerden de bahsedeyim;
-fiyat 3000 tl ye kadar fazlasına gerek yok
-ram 4gb dan yüksek olursa iyi olur
-ekran kartı güçlü olmalı(sonuçta oyun da oynayacağz)
-kasmasın akarı kokarı olmasın
Merhaba arkadaşlar, oyun oynarken w tuşu basılı kalıyor, ilk başlarda 1-2 saniye basmaya devam ederken oyun devam ettikçe 10 saniyeye kadar uzuyor. Bazen hiç basmıyor vs. W tuşunda sorun olabilir diye W-A-S-D kombinasyonunu E-S-D-F'ye çevirdim (alışması biraz zor oldu ). Uzun bir süre devam etmedi ancak sonra e tuşu basılı kalmaya başladı ve ben varsayılan ayarlara döndürdüm.

Arkaplanda çalışan uygulamalardan olabilir diye düşünüyorum çünkü gta san andreas'ta böyle bir sorunun çıkacağını sanmıyorum . Aşırı ısınmadandır diye düşündüm soğutucu aldım sorunu değiştirmedi (öyle 10 liralık bim soğutuclarından değil,kalite bir soğutucu),combofix'le bilgisayarı tarattım yine düzelmedi,son çare olarak termal macun yenilemesi falan yapmayı düşünüyorum ancak o da işe yaramaz gibi geliyor.

Başka forumlara falan da baktım çok fazla kişi bu durumdan muzdarip,bunun çözümü söylerseniz hem beni hem de gelecekte bu sorundan çekecek olan arkadaşları mutlu edersiniz.

Eğer yeni klavye almak sorunu çözerse alabilirim sorun değil,hdmı ile televizyona bağlayıp oynarım artık.
Merhaba arkadaşlar, oyun geçenler %93 indirime girdi ben de satın aldım. (Fırsat bu fırsat) Oyunu yükledim. İlk defa çalıştırılmak için hazırlanıyor diyor, 2 saat bekliyorum tık yok.''Yükleniyor: Microsoft.NET Framework 4.0.cmd'' yazıyor. Çözümünü bilen varsa yardım edebilir mi?
Şimdiden teşekkürler.
Alıntılar nedense bildirim olarak gelmiyor,ancak mesajlarda görüyorum.Varsa biri hayrına alıntılayabilir mi?
Merhaba arkadaşlar,internette böyle bir soru gördüm.Ve 1,5,7 sayıları arasında kararsız kaldım.İşlem önceliği,parantez kullanma gibi yöntemleri denedim ama kaçırdığım bir durum var galiba. Cevap kaçtır?
Not:Açıklamayla yazın lütfen,konu yanlış yerdeyse özür dilerim.Saygılar...
Merhaba arkadaşlar,dilenmeyi sevmem ama bu kadar ucuza buldum oyunu,Steam keyini pmden gönderecek olan var mı? Yollayana hayır duası edeceğim

Not:Konu yanlış yerde değil bir ricamı belirtiyorum.Ciddi cevaplar lütefen.
Merhaba arkadaşlar,önceden oynadığım Reign of the Undead modu için oyuna tekrar merak saldım ve Steam versiyonunu almak istiyorum.Güvenilir bir yerden 10-30 lira arası alabilir miyim
Taraflı bir şekilde mesaj bile atmadım,niye sevmiyorsunuz olm beni
Merhaba arkadaşlar,yaşadıgım gerçektir,csb degildir.Az önce ev karanlıkken iki tane nokta şeklinde kırmızı göz gördüm o an neredeyse altıma mıçtım fakat fotosunu çekecektim ama kayboldu.Gece gece çok korkuyorum.Yemin ederim csb değildir.Güneşin dogmasına az var bari
Not:Mobilim yazım hataları için kusura bakmayın.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.505
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 94.196 (Bu ay: 347)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 29 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.