Şimdi Ara

CS GO Hile Olayı ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
15.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CS:GO da 400 winim var competive de ve 1000 saatim var. Sana şunu söliyim
    Matchmaking : Smurf ve Hack lere karşı oynama simülatörü.
    Faceit gibi sitelerden oynarsan daha eğlenirsin
  • Son hile durumu nedir acaba ona göre alacağımda
  • Yav arkadaş 500 saatim var 1 kere hileye rastlamadim ne kadar abartmissiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hile yok diye biliyorum ama olabilir, cs sonuçta belli olmaz
  • Çok var çoook. FPS oyunlarında kaçınılmaz bir durum bu malesef.
  • yorumlar baya bi artmış ama konudaki üyelerin bi çoğu durduk yere hs yiyip 'off wall' diyen tipler sanırım.. ne kadar abartılmış yav
  • Çok iyi ses kasanları hile zanneden çok. Her oyunda en az 2 kişi trigger bot wh vac falan baya bi sayıyorlar. Ben tabiki yaw hehe diyip geçiyorum. Rakibi konuşturup tahrik etmek daha zevkli sizede öneririm :)
  • Her yer hile kayniyor aylik 15liraya esea almani oneririm. Oynuyosunda bu oyunu baya,

• biz 3 arkadaş aldık biz mi çok acemiyiz karşıdakiler mi çok profosyonel anlamadım..

rekabetçi ye girmedik hiç takılıyoruz eğlence modlarında yani şu silah yarışı vb modlarda fakat sanki herkes tek atıyor
  • 60 Saatim var oyunda henüz hileye denk gelmedim.Ama oyunda ölen çoğunluk hack diye chat den yazıp duruyor.
  • Sizce ne zaman rekabetçi ye girmeliyim? ayrıca oyundaki mantık ilerleyiş nedir? Şuan mekanik olarak oyunu bilsem de sadece girip deathmatch falan atıyorum.
  • 2 hs yiyen hile diyor diye hemen suclamayin. Oyunda hile mevcut belkide 2 hs yiyen hile diyor diyenler hileci bilmiyoruz. Lakin belli basli belirtiler var anlasilir oluyor. Bugun basima geldi adamin nicki jackson hatta, pusuya yattiginda dahiki adam daha seni hic gormedi ustelik rekabetci soyleyecek kimse yok geliyor donup kafama ates ediyor eliyle koymus gibi ustelik adam yaklasik 60-70 kill yapti %90 hs genelde tek mermi. Bizim butun takim hileci damgasini yedirdi ona bariz belli. Iyi oynayan ayri bir kulvarda o zaten belli ediyor 2li catismada olsun vs sen adamin yetenegimi hilemi anlarsin
  • Competitive için konuşuyorum çünkü başka bişey oynamıyor açıkçası hile ok aşırı düzeyde değil yani haftada 1 kez karşıma geliyor diyebilirim ama smurf olayı bu oyunun vebası oldu yani kimse rütbesinde oynamıyor DMG'ler kartal ile LEM'ler Global'lar ile dolu sonuç olarak herkes kendinden üst seviyelerle oynuyor onun dışında bir sıkıntı yok.
  • Matchmakingde hile ve smurf olması gerekenden fazla ve artık herkesten şüpheleniyorum, faceit oynayın kafanız rahat etsin.

• benim 3 tane hesabım war. 2 si smurf gerçi hepsi aynı lig oldu zamanla:P
  • Hile yok diyenin aklı yoktur. Adam koşa koşa kelleleri uçuruyor biz oturarak zor vuruyoruz adamı. Çok iyi oynayanla hile kullanan belli oluyor. Hemen rapor ediyorum.
  • Vay anasını ne konu açmışım her dönem yeni cevaplar geliyor

Beyler hileden önce ben daha adam varamıyorum o yüzden pes ettim. Adama 26526652 kere sıkıyorum mübarek taş, adam arkası dönük sıkıyo o mermi grliyor bana isabet ediyor tek yiyorum falanlar filanlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakiCS

Yav arkadaş 500 saatim var 1 kere hileye rastlamadim ne kadar abartmissiniz

Hocam smurflere denk geliyorlar büyük ihtimalle hile zannediyorlardır. Bende rastlamadım.
  • var maalesef
  • ne saçma soru bu hilesiz oyun yoktur her serverde bin tane mod olan wow da bile hile oluyorsa cs go da hayli hayli var vac sistemi bildiğiniz gibi değil
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.