Şimdi Ara

CS GO Saçma FPS drop yardım lütfen ??!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bundan 2 hafta öncesine kadar high ayarlarda 250 fps altı almadığım cs go'da 2 hafta önce yoldaş bir maçtayken ani ping yükselmesi sorunuyla karşılaştım. İşin sıkıntılı kısmı modemi resetlememe ve 5G ağından bağlanmama rağmen hiçbir şekilde sorun geçmedi. Hatta ilginç olan mesela dust 2 de CTyim ve longu tutmaya gidiyorum. Double doora yaklaştığım an 40 olan ping bir anda 300 oluyordu, aynı şey teröristken mide veya shorta koştuğumda da oluyordu, round başlarında silah çekerken inanılmaz ping oluyordu round başladığı an normale dönüyordu. Oyunu sildim yükledim ping sorunu %90 kalktı nadiren olmaya başladı. Ancak bu sefer de fps sorunu baş gösterdi. Sistem özelliklerim: 16 gb ram, i7 8750h işlemci, gtx1060 ekran kartı ve oyun ssdde yüklü. Ping sorunuyla çok benzer droplarla karşılaşıyorum, longa koşarken fpsim 150 civarlarından bir anda 40 oluyor sonra 50 60 70 derken 90 oluyor ve bir anda tekrar 250 oluyor. Çok sık fps drop yiyorum ve bütün ayarları fps yükseltme videolarına göre çekmeme rağmen bu dropları görüyorum. Oyunum hiçbir şekilde akmıyor. 250 olsa bile 100 civarlarına hızlı düşüşler olduğundan kasılmalar ciddi anlamda rahatsız ediyor. Ve bu sorun atölye haritalarında çok nadiren başıma geliyor. Hiçbir yerde çözümünü bulamadın yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMagnif -- 29 Mayıs 2020; 20:19:39 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.